Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

Andrzeju zrezygnowałem z wywalenia kata. Jak go wyciągnołem to jak i z przodu i z tyłu jak czyściutki i nie miałem serca go wywalić:wink: może jak znajdę coś na alledrogo zapchanego lub w opłakanym stanie to kupię wywalę i wstawię ale na tą chwilę szkoda mi go było:whistling:

Rozmawiałem z takim jednym gościem który ma wywalonego kata. Powiedział że jak zostawił puchę to buczy mu jak uj w środku:kwasny: I szuka strumiennicy. Powiedziałem debilowi żeby założył downpipe i zobaczy efekty:naughty:

---------- Post dopisany at 17:12 ---------- Poprzedni post napisany at 16:32 ----------

Mordziaki leje u nas ktoś do auto olej LM(liuqi moly)? :whistling:

Ale jak włożysz downpipe to chyba będzie problemo z przeglądem? A Ty swojego wywalasz?

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Narazie nie mam czasu nawet o tym pomyslec:wink: pk za tym nigdy jeszcze mi na przeglądzie alalizy spalin nie robili:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spakowałeś mi te

wahacze? bo gwint czeka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spakowałeś mi te

wahacze? bo gwint czeka!

Toć dzisiaj Ci wyślę nie panikuj:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spakowałeś mi te

wahacze? bo gwint czeka!

Toć dzisiaj Ci wyślę nie panikuj:kox:

na c**j mi te dane przesłałeś? jak dobrze wiesz, że Ci nie przeleje :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spakowałeś mi te

wahacze? bo gwint czeka!

Toć dzisiaj Ci wyślę nie panikuj:kox:

na c**j mi te dane przesłałeś? jak dobrze wiesz, że Ci nie przeleje :grin:

To Ci kurfa wystrugam z kołka dębowego te wahacze:takiego:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z debowego toc za drogie drzewo, z plyty pilsniowej wytnij mu te wachacze ;P :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Andrzeju zrezygnowałem z wywalenia kata. Jak go wyciągnołem to jak i z przodu i z tyłu jak czyściutki i nie miałem serca go wywalić:wink: może jak znajdę coś na alledrogo zapchanego lub w opłakanym stanie to kupię wywalę i wstawię ale na tą chwilę szkoda mi go było:whistling:

Rozmawiałem z takim jednym gościem który ma wywalonego kata. Powiedział że jak zostawił puchę to buczy mu jak uj w środku:kwasny: I szuka strumiennicy. Powiedziałem debilowi żeby założył downpipe i zobaczy efekty:naughty:

---------- Post dopisany at 17:12 ---------- Poprzedni post napisany at 16:32 ----------

Mordziaki leje u nas ktoś do auto olej LM(liuqi moly)? :whistling:

Ale jak włożysz downpipe to chyba będzie problemo z przeglądem? A Ty swojego wywalasz?

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Narazie nie mam czasu nawet o tym pomyslec:wink: pk za tym nigdy jeszcze mi na przeglądzie alalizy spalin nie robili:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

No fakt ale jak się trafi jakiś dobry wujek i luknie ze nie ma kata to się przyczepi.. Musze pomyśleć co z tym zrobić ;-) olej połyka to i tak analiza pewnie dobra by nie wyszła :-P

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podcinasz pod kosz 2din i pod popiołkę,popiołka przykręcona jest tylko z przodu na 2 śrubki tak samo jak 1din

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panny czy spryski od C6 podchodzą do B6 :decayed:

ehe ehe ktoś coś wie ??

Było gdzieś, że nie podejdą inne niż te do B6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany ratunku. Kupiłem nowy zamek drzwi i na sucho działał ok a jak założyłem nie zwalnia zapadki. Raz na 10 razy się uda otworzyć drzwi. Nie mam jak podpiąć kabla bo się coś nie łączy a nie wiem czy to wina zamka czy tylko jakiś błąd po odłączeniu wyskoczył czy co.

Macie jakieś pomysły co by to mogło być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a sprawdzałeś przejście drzwi a słupek samochodu.. ?? może kabelki wiązki niedomagają :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kable miałem jakiś rok temu wszystkie lutowane. Chciałem wymienić zamek bo stary nie odbijał i czasem musiałem palcem zapadkę poprawić i o.

Byłem teraz w aucie i vag nie łączy się wogóle z centralnym. Wszystko jest ok ale z centralką nie łączy. :cry:

Mam dość. Co to k**wa może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema spece. Jak ro***bać boczek drzwi kierowcy tak żeby nic oprócz niego nie uszkodzić? :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

odkrecasz wszystkie sruby i od ktore sa pod listwa i na dole i ciagniesz od dolu najpierw odchylasz i do gory panie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...