Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

No ale jak z trwaloscia tych pedalow z rski? Te gumy nie wycieraja sie za szybko?

---------- Post dopisany at 09:50 ---------- Poprzedni post napisany at 09:49 ----------

Sprawdzales heble ??

Jeszcze nie wkrecilem fotela czasu wczoraj nie bylo [emoji34]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Andrzeju zrezygnowałem z wywalenia kata. Jak go wyciągnołem to jak i z przodu i z tyłu jak czyściutki i nie miałem serca go wywalić:wink: może jak znajdę coś na alledrogo zapchanego lub w opłakanym stanie to kupię wywalę i wstawię ale na tą chwilę szkoda mi go było:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Andrzeju zrezygnowałem z wywalenia kata. Jak go wyciągnołem to jak i z przodu i z tyłu jak czyściutki i nie miałem serca go wywalić:wink: może jak znajdę coś na alledrogo zapchanego lub w opłakanym stanie to kupię wywalę i wstawię ale na tą chwilę szkoda mi go było:whistling:

Rozmawiałem z takim jednym gościem który ma wywalonego kata. Powiedział że jak zostawił puchę to buczy mu jak uj w środku:kwasny: I szuka strumiennicy. Powiedziałem debilowi żeby założył downpipe i zobaczy efekty:naughty:

---------- Post dopisany at 17:12 ---------- Poprzedni post napisany at 16:32 ----------

Mordziaki leje u nas ktoś do auto olej LM(liuqi moly)? :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na LM Top Tec 4100.

Chwilowo z braku mam zalany Valvoline MST i tez polecam

http://image.ceneo.pl/data/products/22720688/i-valvoline-synpower-mst-c3-5w-40-505-01.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze bedzie teraz lepiej, kurna Czaki chyba sie zajeb.. bo dostalem dzis od niego tunel z 2004 a nie z 2007 i z B6 chyba a nie z B7 [emoji12]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kontaktowales sie w ogole ze sprzedajacym,czy od razu drzesz sie na ogolnym???

Czaki tyloma rzeczami handluje,ze normalnie mogl sie pomylic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy uzylem w wiekszosci wypowiedzi duzych liter chlopaku? Nie dre japy, wiec luzuj wodze ok? Nikogo nie pietnuje od razu ani nie oskarzam za umyslnie dzialanie, jestem tylko troche zawiedziony tym faktem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo zamiast napierw pogadac ze sprzedajacym to od razu lecisz na ogolny...

Pomocy potrzebujesz czy sam umiesz zalatwic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Help help heeeelp...

---------- Post dopisany at 19:08 ---------- Poprzedni post napisany at 19:06 ----------

Nie spowiadam sie w kosciele wiec swoje czesiowe gorzkie żale wylałem tutaj bo wylewny jestem...

---------- Post dopisany at 19:08 ---------- Poprzedni post napisany at 19:08 ----------

[emoji13]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czaki to bardzo dobry sprzedający, brałem od niego nie raz coś , pisz do niego na pewno się z nim dogadasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czaki to bardzo dobry sprzedający, brałem od niego nie raz coś , pisz do niego na pewno się z nim dogadasz.

Dokladnie.Pewnie sie pomylil.

A wyjezdzanie od razu na ogolny gdzie w pewnym sensie przedstawiasz go w zlym swietle jets slabe.

Najpierw sie zalatwia ze sprzedajacym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja wiem, że czaki to taki forumowy ala allegrowy Super Sprzedawca dlatego jakie bylo moje zaskoczenie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serfi pogadaj z Czakiem na priw ..pewnie się mylną... i nie spinaj się jak majtochy w kroku:grin:...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bieniek special 4 U robie edit posta, choc uwazam, że nie ma w nim nic obrazliwego a moze wrecz motywujacego na przyszlosc.

---------- Post dopisany at 19:15 ---------- Poprzedni post napisany at 19:12 ----------

Ameno ziomki ide otworze zimnego broowarka a jutro rezam dalej autko ;)

---------- Post dopisany at 19:20 ---------- Poprzedni post napisany at 19:15 ----------

Poprostu kazdy ma prawo pomylic sie tj. Czaki, a ja nowicjusz nie jestem i od razu po wypakowaniu skumałem, żecto nie halo, aha i to jest ten sam tunel co ze zdjec tylko tam byly slabej jakosci i nie bylo widac rysek, ale byla charakterystyczna plamka na oslonce pod recznym, takze nie ma mowy o pomylce jezeli chodzi o sztuke a bledzie co do podania rocznika z jakiego tunel pochodzi. Eot, reszta bedzie na pw z Czaki22

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...