Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wystarczy zwykly kabel KKL i np. VCDS lite? Rozumiem, ze pompe w test zapodac na wlaczonym zaplonie czy jak?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kabelek,odpowietrzasz pompe a potem reszte:wink:

Opublikowano

Aaa no to sam tego nie zrobie tj. calej reszty :D najwyzej podjade teraz ja do Krzycha i poprawimy to co nie wyszlo za pierwszym razem :D

Opublikowano
EEee tam, gadanie. Za pół roku, albo za rok Wam się oklei i przyjdą myśli o sprzedaży. Przerabiałem to wcześniej dwa razy. Audi miała byś takim trzecim i zdroworozsądkowym zakupem. Po roku zaczął sie znowu nawrót choroby i rezanie. A jakbym teraz miał kasę na dołożenie, to bym za czymś innym już się rozglądał. Niestety za kase z audi, to najwyżej taczkę sobie bym mógł kupić, więc nie ruszam tematu:wink:

Grzes sprzedasz swoje i dołożysz 30k ...i co kupisz za te 50k? nic w tej kasie sensownego nie ma... b8 w bidzie?

---------- Post dopisany at 00:56 ---------- Poprzedni post napisany at 00:53 ----------

Chciałbym kupić vcds możecie jakiś link rzucic do jakiegoś sensownego vcds-a... bo ja się nie znam na tym:facepalm:

Opublikowano

Napisz do siemianka on chyba bedzie miał vcdsa...

Opublikowano
EEee tam, gadanie. Za pół roku, albo za rok Wam się oklei i przyjdą myśli o sprzedaży. Przerabiałem to wcześniej dwa razy. Audi miała byś takim trzecim i zdroworozsądkowym zakupem. Po roku zaczął sie znowu nawrót choroby i rezanie. A jakbym teraz miał kasę na dołożenie, to bym za czymś innym już się rozglądał. Niestety za kase z audi, to najwyżej taczkę sobie bym mógł kupić, więc nie ruszam tematu:wink:

Grzes sprzedasz swoje i dołożysz 30k ...i co kupisz za te 50k? nic w tej kasie sensownego nie ma... b8 w bidzie?

---------- Post dopisany at 00:56 ---------- Poprzedni post napisany at 00:53 ----------

Chciałbym kupić vcds możecie jakiś link rzucic do jakiegoś sensownego vcds-a... bo ja się nie znam na tym:facepalm:

Dokładnie. Audi już lipa. Bo szczerze mówiąc każde inne po B6 to już skarbonki. Z A6C6 też lipa jeśli chodzi o motorownie. A te nasze pudła są wygodne całkiem ładne no i nie aż tak drogie eksploatacyjnie.

Opublikowano

Masz duzo racji w tym co mowisz Grzesiu, wytrzymalosc aut Audi skonczyla sie tak naprawde przy roku Y2K potem juz tylko oszczednosci na jakosci elementow.

---------- Post dopisany at 09:29 ---------- Poprzedni post napisany at 08:28 ----------

Pospali sie dzis wszyscy, czyzby ostre tanku tanku bylo wczoraj?

Opublikowano

Boże zabladzilem chyba. Chorupnik w Lublinie normalnie asfalt zwineli, chyba te wakacje nowe zawieszenie mi załatwią.

Opublikowano
Boże zabladzilem chyba. Chorupnik w Lublinie normalnie asfalt zwineli, chyba te wakacje nowe zawieszenie mi załatwią.

to nad Białe jedziesz?

Opublikowano

Siemanko przechwalacze...ale bym się napił ale Domin zdycha po wczorajszym....który chętny na butelkę:thumbup:

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Opublikowano
Siemanko przechwalacze...ale bym się napił ale Domin zdycha po wczorajszym....który chętny na butelkę:thumbup:

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Ja:kox: Już wkladam do lodówki. Dawaj:good:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Wandej zastanów się dwa razy lepiej :beer::thumbup:

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Opublikowano

Pewnego dnia u mnie na serwisie :-) profesjonalny wlot powietrza :-p

3u3etu6u.jpg

Opublikowano
Pewnego dnia u mnie na serwisie :-) profesjonalny wlot powietrza :-p

http://img.tapatalk.com/d/14/07/13/3u3etu6u.jpg

full profeska...
Opublikowano
Pewnego dnia u mnie na serwisie :-) profesjonalny wlot powietrza :-p

http://img.tapatalk.com/d/14/07/13/3u3etu6u.jpg

full profeska...

Gosc powalil mnie na kolana hehe

Opublikowano

zastosowanie żadne ale wykonanie pierwsza klasa:grin:

Opublikowano
Wandej zastanów się dwa razy lepiej :beer::thumbup:

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Nie jeden już mi groził:przebiegly:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Nono masz racje od straszenia sa duchy :thumbup:

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Nono masz racje od straszenia sa duchy :thumbup:

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Już za miesiac się wszystko wyjaśni:decayed::kox:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.