Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kurfa prawie 2h kodowalem zjebany modul:facepalm: Pany miał ktoś taki problem ze z przodu czujnik od samopoziomu pokazuje 1.5v a tylny 2.4v? Można go źle zamontować? Od gleby takiej różnicy chyba nie powinno być co?

Tapnięte z SGS5

dawałes go na lewar i patrzyłes co sie dzieje ?
Na lewarku na opór w gore pokazuje 2.4v czyli tyle co powinno być

Tapnięte z SGS5

To zle.zalozony

Masz może foto jak powinen być? bo ja tam opcji inaczej nie widzę :decayed:

wandej wysle Ci na pw serwisówki nt. tych czujników

3dtuning.com zacna strona

szkoda że nie ma B6 avant, ale za to sedanik jest

http://www.3dtuning.com/en-US/tuning/audi/s4/sedan-2004

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kurfa dzisiaj dopiero rozkminilem ze nowy tapatalk ma działy jak stary:kox:

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

Józek nie za dużo cię w tym kalendarzu :grin:

Opublikowano

Witam!

Panowie za pare dni bede zakladal przekladnie Servotronic do mojej A4 i teraz pytanko bardzo wazne a mianowicie owy zakupiony magiel Servotronic jest z B7 i z tego co zauwazylem gdyz wycieka z wezy to owy magiel byl zalany plynem do wspomagania koloru czerwonego a z tego co wiem to w A4 powinien byc koloru zielonego. Jak zaloze ten magiel z servotroniciem to zalac uklad wspomagania plynem koloru zielonego tak jak powinno byc w ori ? Czy szlak nie trafi magla ?

Opublikowano

bry :naughty:

łapcie panowie dobra nuta na wieczór ^_^

Opublikowano

Ja na dzisiejszy wieczór polecam klasyka:

:)

Opublikowano

:guma:

Opublikowano

bry :naughty:

łapcie panowie dobra nuta na wieczór ^_^

Ta wersja mi się lepiej podobuje :decayed:

Opublikowano

Witam!

Panowie za pare dni bede zakladal przekladnie Servotronic do mojej A4 i teraz pytanko bardzo wazne a mianowicie owy zakupiony magiel Servotronic jest z B7 i z tego co zauwazylem gdyz wycieka z wezy to owy magiel byl zalany plynem do wspomagania koloru czerwonego a z tego co wiem to w A4 powinien byc koloru zielonego. Jak zaloze ten magiel z servotroniciem to zalac uklad wspomagania plynem koloru zielonego tak jak powinno byc w ori ? Czy szlak nie trafi magla ?

tylko zielony minerał , czerwony leją jak chcą uszczelnić przecieki

Opublikowano

Kuzwa mam nadzieje ze nie ma zadnych wyciekow. Magiel kupilem na Allegro i pochodz z angola i moze debilny angol sie pomylil w co bardziej wierze bedac juz w UK od 10 lat

Trudno zaloze magiel i zobacze co bedzie , jak narazie nie widac zadnych wyciekow na samym maglu a nie widac tez aby byl specjalnie czyszczony.

Opublikowano

bry :naughty:

łapcie panowie dobra nuta na wieczór ^_^

Ta wersja mi się lepiej podobuje :decayed:

obie są dobre :wink:

Opublikowano

Yellow Claw - Till It Hurts ft. Ayden (OUT NOW!):

to jest nutka ciekawe kiedy u nas zaczna puszczac

Aaa i siema ludziska i dzieki za klubowe zaproszenie ;)

Opublikowano

Panie ja to już męczę w aucie od kilku tyg :D


to też dobre

Opublikowano

Ja od ponad miesiaca ;) mam siostre w NL i dostep na goraco do hitow ;) zarzucilem na dzisiejszy wieczor kawalek bo dobrze masuje uszy

Opublikowano

http://m.youtube.com/watch?v=5xLz9A0OafE

Cała płyta jest dobra :D

Edytowane przez ucho.77

Opublikowano

YC ma dużo fajnych kawałków.

Ten teledysk jest hardcorowy

miazga

Edytowane przez Patryś

Opublikowano

KAJUUuuuuuuuuuuuuu , Wujek DONIUUUuuuuuuuu

:banan::banan::banan::banan::banan::banan3::banan3::banan3::banan3::banan3::banan3::banan3:

Edytowane przez jozek726

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.