Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Matko boska masakra :) . Skąd ta cena :) .

Edytowane przez bongod

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Matko boska masakra :) . Z kąd ta cena :) .

:facepalm: No ja też nie wiem, skąd ta cena...

Opublikowano

No znów choroba zaczyna dawać znać o sobie hahaha już poprawiam :D

Matko boska masakra :) . Z kąd ta cena :) .

:facepalm: No ja też nie wiem, skąd ta cena...

pewnie z końca wsi :kox:
Ja nie ukrywam , że na wsi mieszkam, ale urodziłem i wychowałem się w mieście . Żal mi tych co to ukrywają a z innych się śmieją ;)

Edytowane przez bongod

Opublikowano

Widzisz Marcinek, i po co Ci to bylo? :grin:

Opublikowano

Jest u nas ktoś z wawy co ma srebne b6 sedan na WJ ze zdesiem z przodu od eski, listwy czarne na drzwiach, ciemne szybki oraz czarne fele. Był wczoraj w nowiaku na Bp..

Naciapane z Zetki

Opublikowano

Widzisz Marcinek, i po co Ci to bylo? :grin:

Też sie zastanawiam i pytam na co Ci to było , na co ???? :polew:

Opublikowano

Stare minusy przepadły razem ze starym rokiem . Pora nowy notatnik zakładać :D :D :D :D

Opublikowano

Stare minusy przepadły razem ze starym rokiem . Pora nowy notatnik zakładać :D :D :D :D

Kilka tomów od razu, na zapas... :polew:

Opublikowano

Stare minusy przepadły razem ze starym rokiem . Pora nowy notatnik zakładać :D :D :D :D

Kilka tomów od razu, na zapas... :polew:
Hahahahahhaha [emoji23]

Edytowane przez bongod

Opublikowano

da sie z tym coś zrobić czy tylko szrot?

http://allegro.pl/zderzak-tyl-audi-s4-b6-lx7z-komplet-nie-sline-pdc-i4985674816.html

szukam zderzaka do sedana z wycięciami pdc bo ja mam bez

same koszyki do pdc kupisz w aso,a na zderzaku są miejsca gdzie wiercic otwory

W aso tak doposazaja

8E0919267

8E0919268

Opublikowano

Panowie, jest gdzieś na forum opis podłączenia rns-e w miejsce rns-d? Nie mogę znaleźć :)

Opublikowano

da sie z tym coś zrobić czy tylko szrot?

http://allegro.pl/zderzak-tyl-audi-s4-b6-lx7z-komplet-nie-sline-pdc-i4985674816.html

szukam zderzaka do sedana z wycięciami pdc bo ja mam bez

same koszyki do pdc kupisz w aso,a na zderzaku są miejsca gdzie wiercic otwory

W aso tak doposazaja

8E0919267

8E0919268

Mocowqniacdo czujnikow mam kwestia wywiercenia otworow aby to ladnie wygladalo

Opublikowano

Ale co chcesz podłączać? Wpinasz kostki i powinno smigać :P

nie tak dobrze to nie ma :wink:

Opublikowano

Ale co chcesz podłączać? Wpinasz kostki i powinno smigać :P

No właśnie ponoć nie jest tak kolorowo. Pisałem dzisiaj z Dominem, potwierdził, że muszę pociągnąć cany do radia. Niestety nie ma żadnej rozpiski co i jak, a ja niczego na forum nie znalazłem. Myślałem, że może ktoś z Was coś wie w temacie

Opublikowano

Ale co chcesz podłączać? Wpinasz kostki i powinno smigać :P

No właśnie ponoć nie jest tak kolorowo. Pisałem dzisiaj z Dominem, potwierdził, że muszę pociągnąć cany do radia. Niestety nie ma żadnej rozpiski co i jak, a ja niczego na forum nie znalazłem. Myślałem, że może ktoś z Was coś wie w temacie

a z tyłu po lewej stronie jak otworzysz bagażnik nie masz tunera TMC ?

Józek a Ty musisz zawsze się spruć :facepalm: ....niech Grzesiu trochę po móżdży :P

aj zawsze dam d*py :grin:

Opublikowano

da sie z tym coś zrobić czy tylko szrot?

http://allegro.pl/zderzak-tyl-audi-s4-b6-lx7z-komplet-nie-sline-pdc-i4985674816.html

szukam zderzaka do sedana z wycięciami pdc bo ja mam bez

same koszyki do pdc kupisz w aso,a na zderzaku są miejsca gdzie wiercic otwory

W aso tak doposazaja

8E0919267

8E0919268

Mocowqniacdo czujnikow mam kwestia wywiercenia otworow aby to ladnie wygladalo

Pewna ręką i do dzieła, w Krk rozmawiałem z gościem który doposaza vaga i robi to rozwiertakiem takim

i-wiertla-stopniowe-wiertlo-rozwiertak-3

Opublikowano

Józek a Ty musisz zawsze się spruć :facepalm: ....niech Grzesiu trochę po móżdży :P

:grin: dobre, tylko czym :buhaha:

TMC, to ta mała skrzyneczka blaszana, do czego toto jest? Radio?

Opublikowano

Acha, muszę ogarnąć, bo teraz nie kojarzę. Coś tam chyba mam, ale....ide sprawdzić :wink:

Opublikowano

idź sprawdzić :wink:

Opublikowano

:siema: to w jakich wersjach B6 nie prowadzone były fabrycznie cany? Ja mam wersję z 2001 fakt, że była z concertem fabrycznie wiec pewnie temu zawdzięczam obecność canów w mojej furce

wysłane z Galaktycznej S5

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.