Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, jest gdzieś na forum opis podłączenia rns-e w miejsce rns-d? Nie mogę znaleźć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

da sie z tym coś zrobić czy tylko szrot?

http://allegro.pl/zderzak-tyl-audi-s4-b6-lx7z-komplet-nie-sline-pdc-i4985674816.html

szukam zderzaka do sedana z wycięciami pdc bo ja mam bez

same koszyki do pdc kupisz w aso,a na zderzaku są miejsca gdzie wiercic otwory

W aso tak doposazaja

8E0919267

8E0919268

Mocowqniacdo czujnikow mam kwestia wywiercenia otworow aby to ladnie wygladalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co chcesz podłączać? Wpinasz kostki i powinno smigać :P

No właśnie ponoć nie jest tak kolorowo. Pisałem dzisiaj z Dominem, potwierdził, że muszę pociągnąć cany do radia. Niestety nie ma żadnej rozpiski co i jak, a ja niczego na forum nie znalazłem. Myślałem, że może ktoś z Was coś wie w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co chcesz podłączać? Wpinasz kostki i powinno smigać :P

No właśnie ponoć nie jest tak kolorowo. Pisałem dzisiaj z Dominem, potwierdził, że muszę pociągnąć cany do radia. Niestety nie ma żadnej rozpiski co i jak, a ja niczego na forum nie znalazłem. Myślałem, że może ktoś z Was coś wie w temacie

a z tyłu po lewej stronie jak otworzysz bagażnik nie masz tunera TMC ?

Józek a Ty musisz zawsze się spruć :facepalm: ....niech Grzesiu trochę po móżdży :P

aj zawsze dam d*py :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da sie z tym coś zrobić czy tylko szrot?

http://allegro.pl/zderzak-tyl-audi-s4-b6-lx7z-komplet-nie-sline-pdc-i4985674816.html

szukam zderzaka do sedana z wycięciami pdc bo ja mam bez

same koszyki do pdc kupisz w aso,a na zderzaku są miejsca gdzie wiercic otwory

W aso tak doposazaja

8E0919267

8E0919268

Mocowqniacdo czujnikow mam kwestia wywiercenia otworow aby to ladnie wygladalo

Pewna ręką i do dzieła, w Krk rozmawiałem z gościem który doposaza vaga i robi to rozwiertakiem takim

i-wiertla-stopniowe-wiertlo-rozwiertak-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Józek a Ty musisz zawsze się spruć :facepalm: ....niech Grzesiu trochę po móżdży :P

:grin: dobre, tylko czym :buhaha:

TMC, to ta mała skrzyneczka blaszana, do czego toto jest? Radio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha, muszę ogarnąć, bo teraz nie kojarzę. Coś tam chyba mam, ale....ide sprawdzić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: to w jakich wersjach B6 nie prowadzone były fabrycznie cany? Ja mam wersję z 2001 fakt, że była z concertem fabrycznie wiec pewnie temu zawdzięczam obecność canów w mojej furce

wysłane z Galaktycznej S5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tam mam, po lewej stronie, ale wszystko jest zakryte tą czarną skrzynką i za dużo zachodu żeby sprawdzić. Wymacałem, że jakieś kable dochodzą na tył tej skrzynki, jeden jest chyba gruby brązowy, a wtyczka jest podobna do tej, co antena od GPSu. Jest jeszcze taka mniejsza wtyczka, jakby kilku pinowa......Generalnie coś tam innego może być jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli pasuje, masz tuner TMC (który wywalasz, a najlepiej sprzedaż) , tam idą anteny które trzeba złączyć razem + adaptery z RNS-D do RNS-E + takie coś, turzol to pisał kiedyś tylko nie mogę znaleźć tematu na tym nowym forum. Mam to w wersji drukowanej, czekaj zaraz Ci foto podeślę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

185cef638c9e69bb46ddca93f6c84702.jpg

Tam wkradł się błąd i poprawiłem. W sumie nic trudnego, jak ja dałem rade to Ty też dasz ;)

Ja tunera tmc nie wywalałem a wszystko śmiga :wink:

no tak ale tuner jest zbędny i można zawsze parę groszy przytulić, pewnie musiałeś ciągnąć cany a tu wystarczy tylko połączyć piny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Panowie szanowni pomocy !!!!!!!!!!!!! czy mozecie podac jakis ori numer tego przewodu sterowania sprzeglem , ktory wychodzi ze wysprzeglika w skrzyni biegow i laczy sie ze zbiorniczkiem wyrownawczym plynu hamulcowego ? autko to A4 AWX 2001r.

Kur...a dzisiaj dojechalem do pracy i przy probie zaparkowania wdusilem sprzeglo i pedal zostal w podlodze. Z tego co zauwazylem to po wcisnieciu pedalu sprzegla plyn hamulcowy tryska z rurki , ktora znajduje sie nad skrzynia biegow zaraz przy scianie grodziowej. Domyslam sie , ze przy wymianie dwa tygodnie temu skrzyni biegow , mechanik probojac wsadzic skrzynie na miejsce musial uszkodzic ta rurke , zgniesc ja jakos lub cos podobnego , chyba ze ze starosci ale watpie :eusathink:

Bardzo prosze o pomoc , dziekuje :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

185cef638c9e69bb46ddca93f6c84702.jpg

Tam wkradł się błąd i poprawiłem. W sumie nic trudnego, jak ja dałem rade to Ty też dasz ;)

Ja tunera tmc nie wywalałem a wszystko śmiga :wink:

no tak ale tuner jest zbędny i można zawsze parę groszy przytulić, pewnie musiałeś ciągnąć cany a tu wystarczy tylko połączyć piny

Czyli we wtyczce, która jest w bagażniku od TMC łącze podane wyżej piny? Wtyczki wtedy już nie podłączam do TMC, bo nie bedzie potrzebny już?

Później podane piny z wtyczki szarej łącze z pinami z przejściówki ISO na ISO 2 w kostce D i wszystko bangla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to jest to cale TMC? czasami jadac w okolice Bielska załącza mi sie ikona na rnse w Wawie jest nie aktywna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

185cef638c9e69bb46ddca93f6c84702.jpg

Tam wkradł się błąd i poprawiłem. W sumie nic trudnego, jak ja dałem rade to Ty też dasz ;)

Ja tunera tmc nie wywalałem a wszystko śmiga :wink:

no tak ale tuner jest zbędny i można zawsze parę groszy przytulić, pewnie musiałeś ciągnąć cany a tu wystarczy tylko połączyć piny

Czyli we wtyczce, która jest w bagażniku od TMC łącze podane wyżej piny? Wtyczki wtedy już nie podłączam do TMC, bo nie bedzie potrzebny już?

Później podane piny z wtyczki szarej łącze z pinami z przejściówki ISO na ISO 2 w kostce D i wszystko bangla?

Dokładnie tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...