Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dogadamy się na tej samej zasadzie co przedni :D

nie no tyłu póki co nie ruszam zostaje narazie s-line bez kominów

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

W każdym aucie tak można zrobić?

Si

ja słyszałem ze w 2.0 alt ni ...uja sie nie da :)

Opublikowano

W każdym aucie tak można zrobić?

Si

ja słyszałem ze w 2.0 alt ni ...uja sie nie da :)

Ty mi tu nie ucz księdza dzieci jebać - to akurat każdy wie :bag:

Opublikowano

W każdym aucie tak można zrobić?

Si

ja słyszałem ze w 2.0 alt ni ...uja sie nie da :)

Fak ju :przebiegly: Domin Ci instalacje robi żebyś kluczyk wieszał na szyi i odpalał z przycisku :decayed:

Opublikowano

hue hue hue :D

W każdym aucie tak można zrobić?

Si

ja słyszałem ze w 2.0 alt ni ...uja sie nie da :)

Fak ju :przebiegly: Domin Ci instalacje robi żebyś kluczyk wieszał na szyi i odpalał z przycisku :decayed:
a Tobie robi instalke pod odcinke oleju :v
Opublikowano

a Tobie robi instalke pod odcinke oleju

ale suchar... musiałem zapić olejem i zagryźć krzywką :rolleyes:

Opublikowano

ebłem na pysk buhahah

Opublikowano

Widzę że niski poziom żartów ostatnio mamy ogólnie :decayed:

Opublikowano

Fujki jaki diody są w pokretle swiateł?

Opublikowano

Wandej nie koduj tego ryglowania bo szału dostaniesz :-P ja sobie zakodowałem zobaczyć jak to jest u nie mogę się od tego uwolnić [emoji14]olew: fajna sprawa bo żaden burak do auta nie wejdzie ale odblokowują się dopiero po wyjęciu kluczyka ;-)

Naciapane z Zetki

Opublikowano

Fujki jaki diody są w pokretle swiateł?

czerwone

BTW, member list w pierwszym poście zaktualizowana :hi:

Opublikowano

Fujki jaki diody są w pokretle swiateł?

Czerwone [emoji14]olew:

Naciapane z Zetki

Opublikowano

Fujki jaki diody są w pokretle swiateł?

Czerwone [emoji14]olew:

Naciapane z Zetki

Błyskotliwa odpowiedź (nie tylko czerwone)..... Ale bardziej mi chodzi o średnicę, długość, V ?

Opublikowano

Znasz może numer do s-line diesel czyli bez wydechow?

8E9 807 800B

Opublikowano

Dzięki bo w etce nie mogłem znaleźć

Opublikowano

Pany :hi:

gdzie pod jaki pin podłączyć concerta II z b7 do a4 b6 w złączu diagnostycznym ? jedni piszą ze na pin 15 a inni na 7 :facepalm: znalazłem tam jeszcze CANY L i H moge zamiast ciągnąc cany z radia do licznika poprowadzić je do złącza diagnostycznego czy musi iść do licznika >? :facepalm:

w necie znalazłem taką rozpiske pinów i patrzyłem i niby się zgadza..

1 – 15a bezp.31 -czarny/niebieski
4 – masa -brązowy
5 – masa sygn -brązowy
6 – CAN high -pomarańcz/czarny
7 – K -zielony/czerwony
14 – CAN low -pomarańcz/brązowy
15 – L -zielony/niebieski
16 - +12v bezp.12 -czerwony/czarny

Opublikowano

Dzięki bo w etce nie mogłem znaleźć

jest w ETCE tylko nie ma na rys, trzeba szukać na wykazie

Opublikowano

Ok

Opublikowano

Fujki jaki diody są w pokretle swiateł?

Czerwone [emoji14]olew:

Naciapane z Zetki

Błyskotliwa odpowiedź (nie tylko czerwone)..... Ale bardziej mi chodzi o średnicę, długość, V ?
Jak się dowiesz i będą takie same jak w przełączniku regulacji świateł to oddam Ci to za piwo :-) wszystkie diody tam działają :-D

Naciapane z Zetki

Opublikowano

Fujki jaki diody są w pokretle swiateł?

Czerwone [emoji14]olew:

Naciapane z Zetki

Błyskotliwa odpowiedź (nie tylko czerwone)..... Ale bardziej mi chodzi o średnicę, długość, V ?
Jak się dowiesz i będą takie same jak w przełączniku regulacji świateł to oddam Ci to za piwo :-) wszystkie diody tam działają :-D

Naciapane z Zetki

Takie same są

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.