Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na tyle mysle, ze 20-25mm, a przod 15-20mm, tylko takie rownania/spasy z nadkolami to nie lepiej robic na gwincie? Do tego zawiasu w 18' mysle, ze "zrobienie" ~et 30-35 jest optymalnym rozwiazaniem. ;)

Edytowane przez KoJ@K

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

"mega zadbana" jak sie później okazało zajeżdżona o czym sam nawet sprzedający nie wiedział jakie kwiatki były

To co było nie tak z autem???

strona 3250 od postu #64987 :wink:

Opublikowano

Czytałem właśnie te posty o S4 i aż trudno uwierzyć. Nieźle Pawła mechanik zrobił (bo On na pewno by nikomu nie sprzedał auta wiedząc, że jest w takim stanie.. albo nie za takie pieniądze)... znam Go i widziałem nieraz jego "eSę" i zachowywała się zdrowo.

Opublikowano

Czytałem właśnie te posty o S4 i aż trudno uwierzyć. Nieźle Pawła mechanik zrobił (bo On na pewno by nikomu nie sprzedał auta wiedząc, że jest w takim stanie.. albo nie za takie pieniądze)... znam Go i widziałem nieraz jego "eSę" i zachowywała się zdrowo.

Tym bardziej aż trudno mi uwierzyć w to co przeczytałem, mimo wszystko właściciel był na nieświadomce, także nic nie zataił i nie ukrył a to że mechanik go kantował to inna sprawa...

Nawet podejrzewam że mój mechanik też kręcił wałek ostatnio, także to nie jest odosobniony przypadek... Nikt przecież po mechaniorze nie będzie auta rozkręcał i sprawdzał czy wszystko jest zrobione...

Opublikowano

Pod warunkiem, że znajdzie się zadbane S4 a o takie niestety ciężko a jakie są koszta eksploatacyjne tych aut to chyba nie trzeba mówić...

No na ten grunt już nie wchodze, bo kupując i ese można wpaść jak i też silnik do swap-u. Temat generalnie nie łatwy, jak widać auta forumowe też mogą okazać się skarbonkami:


Czytałem właśnie te posty o S4 i aż trudno uwierzyć. Nieźle Pawła mechanik zrobił (bo On na pewno by nikomu nie sprzedał auta wiedząc, że jest w takim stanie.. albo nie za takie pieniądze)... znam Go i widziałem nieraz jego "eSę" i zachowywała się zdrowo.

też właśnie zrobiłem cofkę i poczytałem ... nie wiedziałem nic o tym aż do teraz. Przypominają mi się moje przeboje z mechanikiem, ale udało się zaradzić w porę. Dziś dobry i UCZCIWY mechanik jest na wagę złota, osobiście zacznę robić przy aucie więcej sam ...

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

moze padło juz to pytania ale z ciekawosci pytam...

za co Wladi dostał Bana-na ?

Opublikowano

moze padło juz to pytania ale z ciekawosci pytam...

za co Wladi dostał Bana-na ?

za całokształt :decayed:

Opublikowano

do śmierci ?

Opublikowano

moze padło juz to pytania ale z ciekawosci pytam...

za co Wladi dostał Bana-na ?

za całokształt :decayed:

weź się nie odzywaj !!!!!! :facepalm:

bo?

Opublikowano

bo Ci auto nie odpaliło po BT przy -2 i ja to widziałem :D:polew:

Edytowane przez Artur82

Opublikowano

czym sie Bidula władzy naraził ?

Opublikowano

moze padło juz to pytania ale z ciekawosci pytam...

za co Wladi dostał Bana-na ?

za całokształt :decayed:

weź się nie odzywaj !!!!!! :facepalm:

bo?

bo nie masz kompetencji Panie kolego :lol:

Kompetencji do trzeźwej oceny sytuacji mi nie brakuje....

Opublikowano

na Fb poziek rzucił film z wladim...

pewnie od tego sie zaczeło

Opublikowano

uuuuuuuuuuuu..... ciekawie sie robi...

a w telegraficznym skrócie za co reszta bandy rudego pajaka ?


na Fb poziek rzucił film z wladim...

pewnie od tego sie zaczeło

daj linka

Opublikowano

Bieniek nalduje aku polecenie od taty przyszło :D

Opublikowano

DEV próbują Nas wykończyć ale się nie damy :D

Wladi poleciał bez poadstawawnie ale reszta już uważa...a Wladi niby kogoś po pijaku nazlocie pchnał :polew:

Opublikowano

uuuuuuuuuuuu..... ciekawie sie robi...

a w telegraficznym skrócie za co reszta bandy rudego pajaka ?

na Fb poziek rzucił film z wladim...

pewnie od tego sie zaczeło

daj linka

filmu juz niet ...

Opublikowano

no dobra ale w czym sęk ?

piszecie piszecie i nic z tego nie wynika

wiem że na klubowym jest gorąco ale tam nie mam dostepu

Opublikowano

ludzie nie są świadomi jak ZK - czytaj zarząd klubu eliminuje klubowiczów (niewygodnych) :facepalm:

co za problem stworzyc stronke na którym ZK nie bedzie miało mozliwosci moderacji i tam swobodnie wypowiadac sie na temat forum i jego funkcjonowania ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.