Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

NIe chce ktos RNSe z popielniczka 2 din 1nk, tunelem, koszem , klimatronikiem, przejsciowkami, antenami itepe?:wink:

Juz wyjete z auta. 2tys

Opublikowano
NIe chce ktos RNSe z popielniczka 2 din 1nk, tunelem, koszem , klimatronikiem, przejsciowkami, antenami itepe?:wink:

Juz wyjete z auta. 2tys

jednak idzie do żyda ?

Opublikowano
NIe chce ktos RNSe z popielniczka 2 din 1nk, tunelem, koszem , klimatronikiem, przejsciowkami, antenami itepe?:wink:

Juz wyjete z auta. 2tys

Witaj , pisalem ostatnio do Ciebie w sprawie tego zestawu ale nie odpowiedziaales , masz moze foto tego zestawu i w jakim stanie tunel?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalk now Free

Opublikowano
NIe chce ktos RNSe z popielniczka 2 din 1nk, tunelem, koszem , klimatronikiem, przejsciowkami, antenami itepe?:wink:

Juz wyjete z auta. 2tys

jednak idzie do żyda ?

Pod wplywem impulsu lece w niedziele do monachium zobaczyc e90 w m pakiecie ale troche za tanio wg mnie wiec moze byc lipa...

Jakos nie moge sie przemoc do tego 2.0 tdi w audi:facepalm:

---------- Post dopisany at 14:08 ---------- Poprzedni post napisany at 14:06 ----------

NIe chce ktos RNSe z popielniczka 2 din 1nk, tunelem, koszem , klimatronikiem, przejsciowkami, antenami itepe?:wink:

Juz wyjete z auta. 2tys

Witaj , pisalem ostatnio do Ciebie w sprawie tego zestawu ale nie odpowiedziaales , masz moze foto tego zestawu i w jakim stanie tunel?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalk now Free

Zapomnialem.

Dzisiaj zrobie foty.

Tunel w bdb stanie ale z uchwytem na tel.

Opublikowano

nie podoba mi się e90 :kwasny:

Opublikowano
nie podoba mi się e90 :kwasny:

No ale to jest glos rozsadku:decayed:

2.0d ktory nie sprawia wiekszych problemow.

W m pakiecie nie wyglada zle.

A jak za dobra kase to najwyzej za pol roku sie sprzeda :wink:

Opublikowano

Kurfa chyba mam jakas nawiedzona przetwornice. Jak ja dokrece do lampy to nie swieci a jak tylko delikatnie przyłapie na 2 śruby to swieci:facepalm:Co z nią nie tak?:co:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

przyklej moze:>

Opublikowano
Kurfa chyba mam jakas nawiedzona przetwornice. Jak ja dokrece do lampy to nie swieci a jak tylko delikatnie przyłapie na 2 śruby to swieci:facepalm:Co z nią nie tak?:co:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Ty to agent jesteś, wiecznie problemy z przetwornicą albo palnikami :grin:

---------- Post dopisany at 16:21 ---------- Poprzedni post napisany at 15:52 ----------

znowu mi padł akumulator :facepalm:

Opublikowano
Kurfa chyba mam jakas nawiedzona przetwornice. Jak ja dokrece do lampy to nie swieci a jak tylko delikatnie przyłapie na 2 śruby to swieci:facepalm:Co z nią nie tak?:co:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Ty to agent jesteś, wiecznie problemy z przetwornicą albo palnikami :grin:

---------- Post dopisany at 16:21 ---------- Poprzedni post napisany at 15:52 ----------

znowu mi padł akumulator :facepalm:

Z palnikami ma Marcin ja z przetwornicami:decayed: Przykręciłem ją delikatnie i dałem silikon. zobaczymy ile wytrzyma:przebiegly:

Opublikowano

Kupiłbyś normalne przetwornice a nie te Valeoskie kapcie :grin:

Opublikowano
Kupiłbyś normalne przetwornice a nie te Valeoskie kapcie :grin:

Kurfa miałem takie ori od nowosci to będę zmieniał bydlaku:decayed: Nie chceta tarcz ferodo w dobrej cenie? 270zl kpl 320mm:naughty:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

ile kosztuje naprawa multitronica w najbardziej pesymistycznej wersji?

Zaden bieg nie reaguje....?

Opublikowano
ile kosztuje naprawa multitronica w najbardziej pesymistycznej wersji?

Zaden bieg nie reaguje....?

To nie prosciej manuala założyć

Goosc kolo lodzi bierze 3tysie:wink:

Opublikowano
ile kosztuje naprawa multitronica w najbardziej pesymistycznej wersji?

Zaden bieg nie reaguje....?

To nie prosciej manuala założyć

Goosc kolo lodzi bierze 3tysie:wink:

Na ta chwile kolega wolaly jakby bylo jak z fabryki tylko nie wiemy czy kupowac.

Auto jest w DE i nie wiemy jak wyliczyc naprawe skrzyni do zakupu auta :)

Opublikowano
ile kosztuje naprawa multitronica w najbardziej pesymistycznej wersji?

Zaden bieg nie reaguje....?

To nie prosciej manuala założyć

Goosc kolo lodzi bierze 3tysie:wink:

Na ta chwile kolega wolaly jakby bylo jak z fabryki tylko nie wiemy czy kupowac.

Auto jest w DE i nie wiemy jak wyliczyc naprawe skrzyni do zakupu auta :)

uderz do Bart-s on się tym zajmuje

---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:15 ----------

kumpel teraz zamiast naprawiać, wolał wymienić i taniej go wyszło:wink:

Opublikowano

siema

jak by ktoś był zainteresowany mam na sell ori kompletny grill dolny S4 B6 :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.