Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dawać na FB niech oglądają wszyscy i zrobić z nim porządek :whistling:

p.s kupiłeś zderzak :grin:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Lusterka, srerka... Chcę zderzak S4, kufa! :grin:

To se qp :wink: najlepiej kup dwa ja jeden odkupie od Ciebie :wink:

A se qpiłem, ha! :polew::decayed:

Opublikowano

no to czyli znalazła się zguba Biggmana?? :kwasny:

No chyba tak. I co będzie teraz hejtowanie Wojtka?:whistling:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

kurdę to ja kupiłem okazyjnie ten zderzak i jeszcze z czujnikami i wiązką :dancing::cool1:

Opublikowano

no to czyli znalazła się zguba Biggmana?? :kwasny:

No chyba tak. I co będzie teraz hejtowanie Wojtka?:whistling:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

no On sam pytał w dień zakupu kto go łyknął a musiał go podkupić :facepalm: oj nie ładnie nie ładnie :kwasny:

Opublikowano

A41.jpg

A ten zderzak to co to takiego ?

Opublikowano

zderzak z b7, w s4b6 nie ma demontowalnej dokładki :wink:

Opublikowano
:thumbup1:
Opublikowano

no to czyli znalazła się zguba Biggmana?? :kwasny:

No chyba tak. I co będzie teraz hejtowanie Wojtka?:whistling:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

no On sam pytał w dień zakupu kto go łyknął a musiał go podkupić :facepalm: oj nie ładnie nie ładnie :kwasny:

Odszczekasz to?

Opublikowano

Tylko na mnie nie wjedźcie, że zdesio mój teraz :grin::decayed:

Opublikowano

no to czyli znalazła się zguba Biggmana?? :kwasny:

No chyba tak. I co będzie teraz hejtowanie Wojtka?:whistling:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

no On sam pytał w dień zakupu kto go łyknął a musiał go podkupić :facepalm: oj nie ładnie nie ładnie :kwasny:

Odszczekasz to?

a może grzeczniej co??

po prostu pisz eto co inni cicho myślą!

i nic Ci nie odszczekam! pomylić się każdy może!

---------- Post dopisany at 23:14 ---------- Poprzedni post napisany at 23:11 ----------

Tylko na mnie nie wjedźcie, że zdesio mój teraz :grin::decayed:

Kamil nikt Cię nie tyka to się nie wtrącaj :naughty::wink:

Opublikowano

To nie ten zderzak a wydajesz jakieś osady na mój temat i dziwisz się mojemu zachowaniu na głupią zaczepkę?

Opublikowano
Tylko na mnie nie wjedźcie, że zdesio mój teraz :grin::decayed:

Kamil nikt Cię nie tyka to się nie wtrącaj :naughty::wink:

Tak sobie tylko żartuje :wink:

Opublikowano
To nie ten zderzak a wydajesz jakieś osady na mój temat i dziwisz się mojemu zachowaniu na głupią zaczepkę?

Wojtek ja Cię nie osądzam tylko snuje głośno domysły :grin: jeśli Cię uraziłem to przepraszam!

ale przyznaj, że tak jak napisałem to może wyglądać??!!

---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 23:18 ----------

Tylko na mnie nie wjedźcie, że zdesio mój teraz :grin::decayed:

Kamil nikt Cię nie tyka to się nie wtrącaj :naughty::wink:

Tak sobie tylko żartuje :wink:

no to dobrze :decayed:

ciesz się zdesiem i koniec kropka! :banan:

Opublikowano

chłopaki spokój mi tu bo zaraz zamknę temat :whistling:

HUGO mi dał taką władzę :naughty:

Opublikowano
chłopaki spokój mi tu bo zaraz zamknę temat :whistling:

HUGO mi dał taką władzę :naughty:

masz za malo postów braciszku:polew::polew:

Opublikowano
chłopaki spokój mi tu bo zaraz zamknę temat :whistling:

HUGO mi dał taką władzę :naughty:

masz za malo postów braciszku:polew::polew:

do czego Ci posty ja mam układy !!

Opublikowano
chłopaki spokój mi tu bo zaraz zamknę temat :whistling:

HUGO mi dał taką władzę :naughty:

Chyba kukurydzę :polew:

no to dobrze :decayed:

ciesz się zdesiem i koniec kropka! :banan:

I to jak się cieszę! :decayed:

Opublikowano
chłopaki spokój mi tu bo zaraz zamknę temat :whistling:

HUGO mi dał taką władzę :naughty:

Marcino ale jest luźna guma jakby powiedział Wladi

Ja po prostu wyraziłem swoją opinie bo w końcu od tego jest forum

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.