Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chcialo sie miec firemke to teraz czeba ponapierdzielac i caly miesiac zamknac, tj zrobic raport itp :P

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

117085b134eb3146880e4e04686b69af.jpg

:polew:

Opublikowano

Pany szukam takiego kabla (Din av 13 pin) jak na linku 27052014479.jpg | Fotosik.pl , 27052014480.jpg | Fotosik.pl dwóch stron taki sam... szukałem na aledrogo, Ebayu ale nic nie znalazłem:facepalm:.. może wie ktoś gdzie takie cos znajde?

Opublikowano

żyjo ? :decayed:

Opublikowano
żyjo ? :decayed:

Opublikowano

zyjo:decayed:

Opublikowano

pewnie :naughty:

Opublikowano

czekam na porod akurat:decayed:

---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:32 ----------

pic nie moge:kwasny:

Opublikowano

jak krzyknę czy żyjo to są, tak ich nie ma :grin:

Opublikowano
czekam na porod akurat:decayed:

---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:32 ----------

pic nie moge:kwasny:

juz ja wywiozles czy w domu jeszcze?

Opublikowano

ten bas z q5 to do dojazdówki wejdzie? czy pełnowymiarowe musi być??

Opublikowano
czekam na porod akurat:decayed:

---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:32 ----------

pic nie moge:kwasny:

juz ja wywiozles czy w domu jeszcze?

jeszcze w domu ale jak dlugo to nie wiem:decayed:

Opublikowano

Ufff Tomek, ja za 3 miechy bede mial to samo co Ty teraz, żona caly czas meczy mnie, ze mam byc przy porodzie a ja drocze sie z nia, ze jak bede na sluzbie i dyzur to niestety ale niet hehe mina i jej reakcja bezcenne

---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:44 ----------

Barrowiec ja mam 17 " ori dojazdowke i tuba z Q5 wchodzi ale nie cala jakies 8cm wystaje ale w sedanie bez problemu podloge kladzie sie i nic nie odstaje ona,

Opublikowano

ja bede twardy i bede wspieral zone:wink:zeby bylo mozna to pewnie koledzy tez by wpadli na oddzial z flaszka:decayed:

Opublikowano
Ufff Tomek, ja za 3 miechy bede mial to samo co Ty teraz, żona caly czas meczy mnie, ze mam byc przy porodzie a ja drocze sie z nia, ze jak bede na sluzbie i dyzur to niestety ale niet hehe mina i jej reakcja bezcenne

---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:44 ----------

Barrowiec ja mam 17 " ori dojazdowke i tuba z Q5 wchodzi ale nie cala jakies 8cm wystaje ale w sedanie bez problemu podloge kladzie sie i nic nie odstaje ona,

a wiesz co ci powiem, ze w 17 lepiej gra jak w 18 - bynajmniej przy alu

Opublikowano

No ale wiesz, ze w przypadku wystapienia przeslanek do cesarki to niestety ale wyprosza :/

Opublikowano
No ale wiesz, ze w przypadku wystapienia przeslanek do cesarki to niestety ale wyprosza :/

no tu to sie zgadzam ale sie zobaczy:wink:

Opublikowano

Edytko w 18" gra slabiej bo alusek ma duza srednice i tuba w kolo ma pusta przestrzen a nie powinna, czyli najlepiej jak jest na styk przytulona do scianek kola ;)

---------- Post dopisany at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany at 22:51 ----------

Tomek ja to i przy cesarce moglbym byc, takie widoki to mi nie straszne ani nie smaczne, moge jesc przy tym sniadanie :D

Opublikowano

Barrowiec ja mam 17 " ori dojazdowke i tuba z Q5 wchodzi ale nie cala jakies 8cm wystaje ale w sedanie bez problemu podloge kladzie sie i nic nie odstaje ona,

a wiesz co ci powiem, ze w 17 lepiej gra jak w 18 - bynajmniej przy alu

u mnie butla siedzi... :kox: i chce dojazdówkę jakoś tak przytegować, że sub wejdzie i będzie sobie ładnie lażało w bagaju

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.