Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale prawa i lewa strona chyba sie różnią? To chyba jest numer prawej strony a lewej jaki jest

Wysłane z Japka

OK mam końcówka ...611

Wysłane z Japka

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Taki sam nr jest :) a się różnią bo to lustrzane odbicie

:)

A nie masz rację 611 i 612 . Chory jestem wybacz :). Piwo z przeciwbólowymi :).

Edytowane przez bongod

Opublikowano

a mógłbyś zerknąć jakie są numerki na tych osłonach :hi::naughty:

Do ośki

8E0 615 611 P / 612 P

Do quattro jest ten sam nr ale z Q na końcu

Opublikowano

... z końcówką J nie podejdą ?

Wysłane z Japka

Opublikowano

... z końcówką J nie podejdą ?

Wysłane z Japka

Z J to masz serie 245, to jak to ma pasować... możesz je wygiąć wtedy tarcza wejdzie ale czy to dobre rozwiązanie...

Opublikowano

Acha to miałem złe info bo znalazłem w necie ze z literką J to też pod 288

Wysłane z Japka

A jak wygląda sprawa tylnich osłon od S4 , bedą pasowały ?

Wysłane z Japka

Opublikowano

Acha to miałem złe info bo znalazłem w necie ze z literką J to też pod 288

Wysłane z Japka

A jak wygląda sprawa tylnich osłon od S4 , bedą pasowały ?

Wysłane z Japka

Otwory na śruby są w innym miejscu, bo to jednak Q, ale można to dopasować. U mnie nie było opcji przy tarczy 330mm :decayed:

Opublikowano

a mógłbyś zerknąć jakie są numerki na tych osłonach :hi::naughty:

Do ośki

8E0 615 611 P / 612 P

Do quattro jest ten sam nr ale z Q na końcu

Dokładnie :wink:
To jak to możliwe że ja mam z J zdjęte z quattro? :) tak wyglądają

f1c6dd0ef55848798c6cccd654ba259d.jpg

Opublikowano

a mógłbyś zerknąć jakie są numerki na tych osłonach :hi::naughty:

Do ośki

8E0 615 611 P / 612 P

Do quattro jest ten sam nr ale z Q na końcu

Dokładnie :wink:
To jak to możliwe że ja mam z J zdjęte z quattro? :) tak wyglądają

f1c6dd0ef55848798c6cccd654ba259d.jpg

Bo np 2.0tdi też było w Q i miało heble 245/255

Opublikowano

I mieściło się 288 w nich? Bo podobno takie były w nich tarcze :) . Zaraz się okaże że mam dwa komplety osłon a po przekładce na q nic nie podejdzie i kupię 3 zestaw heheheh

Tzn mam z P zdjęte z quattro podobno :) .

Edytowane przez bongod

Opublikowano

I mieściło się 288 w nich? Bo podobno takie były w nich tarcze :) . Zaraz się okaże że mam dwa komplety osłon a po przekładce na q nic nie podejdzie i kupię 3 zestaw heheheh

Nie bardzo skoro wszyscy zmieniają, te osoby według etki były przy heblach 245/255
Opublikowano

A z tego co wiem to z Q tez nie podchodzą bo są dziury inaczej.

Ale zawsze jak chcesz możesz wklepać :-p w serwisie te osłony nie są jakieś mega drogie z tego co pamiętam

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

Ja słyszałem że z q podchodzą do ośki ale na odwrót juz nie :)

Opublikowano

Możliwe

naciepane z GT-I9195

W serwisie te osłony kosztują 105 do 120 zł w zależności kto jaki ma rabat

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

Sztuka?

Opublikowano

Sztuka?

Tak sztuka tyle płaciłem

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

Mam nadzieje że jednak te z P będą pasować do quattro na tył 288 bo na forum jako takie kupiłem :/

Opublikowano

ja znalazłem za 150zł dwie sztuki S4 , tylko nie wiem ile będzie tego przerabiania :eusathink: , jak by trzeba było tylko dziurki w innych miejscach wywiercić to spoko :thumbup1:

Opublikowano

Mam nadzieje że jednak te z P będą pasować do quattro na tył 288 bo na forum jako takie kupiłem :/

Głowy uciąć sobie nie dam. A ile dałeś za osłony tak z ciekawości? ??

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

110 za dwie chyba .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.