Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5] Wciskam pedał hamulca ale światła nie reagują odrazu tylko przy dociśnięciu


MARTiiii

Rekomendowane odpowiedzi

Wciskam lekko pedal hamulca, samochod juz zaczyna przyhamowywac ale swiatla z tylu jeszcze sie nie zapalily mimo tego ze juz troche samochod hamuje. Dopiero gdy jeszcze mocniej troche docisne pedal, swiatla zaczynaja swiecic.

Tak ma byc czy cos nie tak? Wczesniej nie zwrocilem na to uwagi ale chyba juz przy lekkim nacisnieciu pedalu hamulca lampy powinny sie zaswiecic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U siebie też tak mam, ale na pewno tak ma nie być. Trzeba coś z tym zrobić - wyregulować czujnik, bo lepiej, żeby światła zaświeciły się wcześniej niż dopiero, kiedy mamy już kogoś w bagażniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do pytania. Ale muszę powiedzieć że taką małą zwłokę zauważyłem już w kilku swoich poprzednich autach. Teraz co prawda jest to naprawdę znikoma różnica ale wieczorem gdy mogę w lusterku zauważyć czy STOP się zaświecił, widzę opóźnienie ułamki sek. ale jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymienić włącznik światła stop znajdujący się nad pedałem hamulca.światło stop powinno wlączyć się przy lekkim naciśnięciu pedału. dociśnięcie pedału nie ma zadnego związku z tym wyłącznikiem a to z tej prostej przyczyny że jak napisałem wczesniej znajduje się nad pedałem.[br]Dopisany: 04 Październik 2007, 23:14 _________________________________________________nie obejdzie się bez ściągnięcia dolnej osłony deski rozdzielczej, i sprawdzic tez czy nie zacina się włącznik, co raczej na 99% tak może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile pamiętam, to da się regulować czujnik. Przy okazji grzebania przy bezpiecznikach zauważyłem, że był luźny. Docisnąłem go i tak oto, reaguje z opóźnieniem. Jutro może się za to wezmę - o ile czas na to pozwoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba że komuś się niepodoba piękny tyłek :audi::a4fan:

mi się podoba :decayed:

Piękny nie....

Pamiętam jak przyjechałem moją niunią pod dom to ją umyłem i potem jak schła to z dwoma browcami siedziałem na stołku ładnych parę chwil (gdzieś 1h) i wpatrywałem się w jej tylnie kształty. Dla mnie to jest poezja smaku i nie wiem co bym zrobił komuś kto by te kształty zdewastował.

Pewnie :bicz2::bicz: :bicz3:

I love :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...