Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BPW] Audi A4 B7 S-line ABT


ba$ior

Rekomendowane odpowiedzi

super furka , wszystkie zmiany na plus, zderzak , ledy , grill , fajne lusterka , jednak felgi przy tym agresywnym stylu wydaja sie troche male , ale ogolnie :oklaski: za przerobki

Dzienx za pozytywny post.

Małe małe...spróbuj w Polsce pojeździć na czymś większym niż 18" :th:

In Germany możesz sobie śmigać na niskim zawieszeniu i 20" przy drogach równych jak stół... :disgust:...przynajmniej ja bym tak robił :naughty:

Czemu my nie mamy takich dróg ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis widziałem twoją furke na zywo :) mijalismy sie na moscie grota w wawie :) ja tez byłem swoją czarna perełka. przyznam ze diody prezentuja sie super . auto naprawde robi wrazenie. ja musze sobie tez przyciemnic szybki i załozyc spoiler na szybe. no i mam do załozenia lampki engel czarne z xeonami:) ci co piszą zle o tym aucie proponuje je obejzec na zywo!!! zmienicie zdanie! pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis widziałem twoją furke na zywo :) mijalismy sie na moscie grota w wawie :) ja tez byłem swoją czarna perełka. przyznam ze diody prezentuja sie super . auto naprawde robi wrazenie. ja musze sobie tez przyciemnic szybki i załozyc spoiler na szybe. no i mam do załozenia lampki engel czarne z xeonami:) ci co piszą zle o tym aucie proponuje je obejzec na zywo!!! zmienicie zdanie! pozdrawiam

Siemka,

Dzienx za pozytywno koment :)

Twoje auto tez ciekawie wyglada - fele od RS4 fajne :)

Mogles zamrugac, zatrabic...

Diody od S6 fajne ??...poczekaj na Diody od A6 AVANT na tyl... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, furka bardzo ładna ale czarny wyszczupla, w jasnym była by bardziej tłusta, przyjąłbym do mojej A4 podobny zestaw, podziwiam zaangażowanie w mody, fele są oki jak dla mnie, chyba flyer napisał, że moje A4 stoi jak wóz drabiniasty ale z fotek widzę, że twoje też nie leży na glebie za bardzo. Jeden wniosek z forum wyciągam ORI w miarę ok, ale każdy mod jest krytykowany na 100 razy, sam nie wiem czy robić jakieś mody czy nie. Pozdro. Seria i tak jest fajna bo B7 2.0 jest wystarczająco dopracowane, codziennie robię 300 km i jest cool. Grunt, że się nie psuje.

B@rt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, furka bardzo ładna ale czarny wyszczupla, w jasnym była by bardziej tłusta, przyjąłbym do mojej A4 podobny zestaw, podziwiam zaangażowanie w mody, fele są oki jak dla mnie, chyba flyer napisał, że moje A4 stoi jak wóz drabiniasty ale z fotek widzę, że twoje też nie leży na glebie za bardzo. Jeden wniosek z forum wyciągam ORI w miarę ok, ale każdy mod jest krytykowany na 100 razy, sam nie wiem czy robić jakieś mody czy nie. Pozdro. Seria i tak jest fajna bo B7 2.0 jest wystarczająco dopracowane, codziennie robię 300 km i jest cool. Grunt, że się nie psuje.

B@rt

Robisz mody dla Siebie i swojego auta czy pod kogos ?? Przejmujesz sie czyjas krytyka ??

Moje auto jest obnizone o - 30 mm i starczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, mody robi się pod siebie ale czasami, nie mówię tu o mojej prawie serii, ale człowiek się poświęca, czas, kasa a tu pewni goście jak nie dowalą komentarza to się odechciewa, ot taka dywagacja.

Pozdrawiam

B@rt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód wygląda moim zdaniem świetnie, czarne felgi hmm niedawno sam myślałem, że nie są fajne ale niedługo sam będę śmigał na srebrno czarnych i wtedy to mi się dostanie.

Na zdjęciu ze spociku przedni zderzak wygląda jakbyś zrobił maszynę do obcinania nóg hehe total aggresive.

Moim zdaniem fura dopieszczona, jak wsadzisz diody na tył to będzie czysta extaza:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli dochodzę do wniosku, nie wygląd ale charakter B7 się liczy, nie wiem jak inni ale ja emocjonalnie podchodzę do samochodów, mnie B7 generalnie urzeka swoim "zawadiackim" charakterem nawet w totalnej serii.

Pozdro

B@art

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie auto robi piorunujące wrażenie :) felgi super kozaczek :) mega agresor :shocked: bardzo bardzo pozytywnie zmienione :) gratuluje auto na pewno jedyne w swoim rodzaju drugiej takiej A4 nie ma :) Ja na swojej A4 jedyne mody jakie bede w stanie zrobic to takie ktore nie zajma wiecej niz godzine i mozna zrobic za pomoca srubokreta ;) wkrec wykrec ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietne modyfikacje :)

Mam pytanko

Chciałbym zmienic nakładki na lusterka najlepiej na satynowe.

Powiedz co zastosowałeś u siebie i gdzie kupiłeś

Pozdrawiam

Aha i jak z montażem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietne modyfikacje :)

Mam pytanko

Chciałbym zmienic nakładki na lusterka najlepiej na satynowe.

Powiedz co zastosowałeś u siebie i gdzie kupiłeś

Pozdrawiam

Aha i jak z montażem :)

W swoim aucie posiadam całe Ori lusterka od S4 B7. Przy wymianie całych lusterek jest troche pracy.

Jezeli Ty chcesz wymienic tylko nakładki to pracy jest mało, montaz prosty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W swoim aucie posiadam całe Ori lusterka od S4 B7. Przy wymianie całych lusterek jest troche pracy.

Jezeli Ty chcesz wymienic tylko nakładki to pracy jest mało, montaz prosty.

A jaka jest roznica miedzy lusterkiem a4 i s4 poza ta wlasnie nakladka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S4 Są satynowe metalowe. i wkład lusterka jest inny. a sama nakładka firmy in-pro jest poprostu chromowana. mnie sie bardziej podoba in pro . no i cena:):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ba$ior Twoje auto się chyba sławne robi coraz bardziej :)

http://moto.allegro.pl/item474167703_diody_led_oryginal_s6_audi_a3_a4_a6_a8_q7_tt_s4_vw.html

no chyba że to nie Twoje to sorry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Panie kochany mody będą, a raczej "Refreszing fejsingu" :kox:

Nowe fotki już w następnym tygodniu :)

A co z planami zmiany auta na S4 B8 / RS4 B7 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...