Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy ktoś miał styczność z Pobieraczek.pl


krg1

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem to samo rok temu jakoś , olałem ciepłym moczem , naciągaja cwele ludzi tylko :wallbash:

co ty naliczają odsetki... pewnie już masz z 1000zł... :kox:

Hehe była lipa , kiedyś w tv mówili o tej stronce że naciągacze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak poważnie - zgłoście to WSZYSCY do uokiku.[br]Dopisany: 09 Luty 2011, 21:04_________________________________________________http://www.firma.egospodarka.pl/51616,UOKiK-Pobieraczek-pl-zlamal-prawo,1,11,1.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak poważnie - zgłoście to WSZYSCY do uokiku.

Nie ma sensu, sprawa była wałkowana wielokrotnie, nawet w TV było.

Szkoda czasu na walkę ze spamem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haaaaaaaaaaaaa w piździeeeeeec :tongue4: ja chyba 19 stycznia dostałem :decayed:

" Szanowny Panie asdfg, "

dostałem tylko jednego meila i mam ich w d*pie, a takich frajerów powinni za jajca wieszać o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobieraczek nadal grozi...

"Szanowny Panie,

Ponieważ do dnia dzisiejszego nie opłacił Pan zaległej należności za

zamówioną usługę, Pana sprawa została przekazana do obsługującej nas

kancelarii prawnej, która wystąpi przeciwko Panu na drogę postępowania

sądowego.

Nadmieniamy, iż strona przegrywająca w procesie sądowym zobowiązana

jest zwrócić stronie przeciwnej koszty poniesione w celu dochodzenia

przysługujących jej roszczeń, w tym koszty postępowania windykacyjnego

oraz zastępstwa procesowego, jak również koszty sądowe i komornicze.

W celu wyjaśnienia sprawy prosimy o kontakt telefoniczny z Działem

Windykacji Prawnej pod numerem 58 553 20 00.

Z poważaniem,

Zespół Pobieraczek.pl"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobieraczek nadal grozi...

"Szanowny Panie,

Ponieważ do dnia dzisiejszego nie opłacił Pan zaległej należności za

zamówioną usługę, Pana sprawa została przekazana do obsługującej nas

kancelarii prawnej, która wystąpi przeciwko Panu na drogę postępowania

sądowego.

Nadmieniamy, iż strona przegrywająca w procesie sądowym zobowiązana

jest zwrócić stronie przeciwnej koszty poniesione w celu dochodzenia

przysługujących jej roszczeń, w tym koszty postępowania windykacyjnego

oraz zastępstwa procesowego, jak również koszty sądowe i komornicze.

W celu wyjaśnienia sprawy prosimy o kontakt telefoniczny z Działem

Windykacji Prawnej pod numerem 58 553 20 00.

Z poważaniem,

Zespół Pobieraczek.pl"

Jesli im odpisywałes to teraz wyślij im linki na ich temat :decayed:

http://www.firma.egospodarka.pl/51616,UOKiK-Pobieraczek-pl-zlamal-prawo,1,11,1.html

http://msp.money.pl/grupa-pl_soc_prawo/pobieraczka;naciaganie;,watek,794951.html

http://www.nowemedia.org.pl/joomla/index.php/orzecz/item/794-pobieraczek-wci%C4%85%C5%BC-pobiera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie,

Dzisiaj dostałem pismo, że powinienem im zapłacić 94,80 zł

W ogóle z tej strony nie korzystałem...

Olać ich czy zapłacić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej. Jest cała dyskusja w necie o tym portalu. Działają na zasadzie zastraszania. Nawet mieli sprawę w sądzie i wielokrotnie było o nich w TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś głupia się tam zarejestrowałam :facepalm: a dopiero później się dowiedziałam,że to takie hamy :/

Wysłałam im chyba ze 100 maili o usunięcie mojego konta,aż w końcu łaskawie je usunęli ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno ich olać? Przesłali mi jakieś trzy pisma. Trzeba wysyłać im jakieś odwołanie? Bo już nie wiem...

---------- Post dopisany at 17:55 ---------- Poprzedni post napisany at 17:54 ----------

Ja kiedyś głupia się tam zarejestrowałam :facepalm: a dopiero później się dowiedziałam,że to takie hamy :/

Wysłałam im chyba ze 100 maili o usunięcie mojego konta,aż w końcu łaskawie je usunęli ;p

Coś takiego im pisałaś?

"Na podstawie przepisów ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, z zachowaniem 10 (dziesięć) dniowego terminu od dnia zawarcia umowy, odstępuje od zawartej z Eller Service S. C. umowy o świadczenie usług Usenet." ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, ale trzeba pisać coś takiego jak podają na stronie PC World?:

http://www.pcworld.pl/news/349142/Jak.wyrejestrowac.sie.z.serwisu.Pobieraczekpl.html

Niby jeszcze nikt nie został osądzony przez pobieraczka, ale już nie wiem co zrobić... Ja tam się rejestrowałem z 2-3 lata temu i zapomniałem całkowicie o tej stronie..., a w ogóle z niej nie korzystałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś pisałem ,że też mnie nękali ,odpisałem im coś niecenzuralnego ,ale to ich nie zraziło ,pod koniec zeszłego roku dostałem jakieś powiadomienie ,że sprawę skierowali do sądu,chciałem im odpisać że mam ich w d*pie, ale w związku z tym że naprawdę mam ich w d*pie -olałem ich. Smutne jest to że żyjemy w takim posranym kraju ,że tacy bandyci bezkarnie mogą nękać tysiące ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno ich olać? Przesłali mi jakieś trzy pisma. Trzeba wysyłać im jakieś odwołanie? Bo już nie wiem...

---------- Post dopisany at 17:55 ---------- Poprzedni post napisany at 17:54 ----------

Ja kiedyś głupia się tam zarejestrowałam :facepalm: a dopiero później się dowiedziałam,że to takie hamy :/

Wysłałam im chyba ze 100 maili o usunięcie mojego konta,aż w końcu łaskawie je usunęli ;p

Coś takiego im pisałaś?

"Na podstawie przepisów ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, z zachowaniem 10 (dziesięć) dniowego terminu od dnia zawarcia umowy, odstępuje od zawartej z Eller Service S. C. umowy o świadczenie usług Usenet." ?

U mnie to było troszkę inaczej, najpierw założyłam konto, a potem o nich poczytałam :facepalm:

No więc zaraz w mailu ładnie poprosiłam o usunięcie konta, tych maili wysłałam tak serio z 20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha, też się nabrałem. Ale postraszyli, ja ich powyzywałem od oszustów i dali spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyślijcie im te wszystkie linki które były w watku, jeśli są jakieś artykuły prawne w nich(niechce mi sie przegladać) zacytujcie i m i na dowidzenia z pozdrowieniami:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...