Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Imię dla kota :D

Jakie imię dla rudo-białego kocurka? :) 18 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie imię dla rudo-białego kocurka? :)

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mój podwórkowy kot nazwany jest męskim imieniem: Maciek :kox:

To tak jak mój :gwizdanie:... Nawet reaguje na to imie :cool1:

Opublikowano

Jarek lub Jarosław

:paker::silacz:

na mojego czarnuszka wołam "Mały". Drze się wtedy wniebogłosy i mruczy na pół domu d9a466ee909f1189m.gif

Opublikowano

moze nazwij go DILDO :good::kox: , pies Raggamana ma tak na imie i jest przesłodki , rucha wszystko co sie rusza , od wiewiórek po właściciela :decayed:

Na całe szczęście nie jestem właścicielem :naughty: a swoją drogą ostatnio gdzieś przepadłeś na 15 minut ..czyżby Dildo Cię dopadł :D

Co do imienia dla kota - nazwij go picza :decayed:

Opublikowano

pies Raggamana ma tak na imie i jest przesłodki , rucha wszystko co sie rusza , od wiewiórek po właściciela

:polew::sarcastic:
Opublikowano

Na całe szczęście nie jestem właścicielem

przeciez nigdzie nie napisałem ze jestes właścicielem :decayed:

czyżby Dildo Cię dopadł :D

ja dopadłem jego :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

ja dopadłem jego :kox: :kox: :kox: :kox:

To już wiem dlaczego taki wystraszony łazi :D

Opublikowano

Beton :kox:

Opublikowano

ja dopadłem jego :kox: :kox: :kox: :kox:

To już wiem dlaczego taki wystraszony łazi :D

a nie siada na dópie jak cie widzi ????

BTW mam kumpla , który jak jedzie z delegacji i wjeżdza do swojej wsi to wszystkie krowy/kury/owce , ba nawet koguty siadaja na dópie a psy i koty łażą dópą do płotu

Opublikowano

ja dopadłem jego :kox: :kox: :kox: :kox:

To już wiem dlaczego taki wystraszony łazi :D

a nie siada na dópie jak cie widzi ????

BTW mam kumpla , który jak jedzie z delegacji i wjeżdza do swojej wsi to wszystkie krowy/kury/owce , ba nawet koguty siadaja na dópie a psy i koty łażą dópą do płotu

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

j**any sierściuch :tongue4:

Opublikowano

gdyż będzie to biało-rudy kocur.

a skąd pewność? No chyba,że zwierzakom też skan się robi... :gwizdanie: :wink4:

Ponad 90% rudych i rudo/białych kotów to Koty, biało/czarno/rude to znowu w dużej większości kobitki ( takie genetyczne jaja :naughty: )

Moja ruda kotka nazywa sie Ruda Grażyna ( ty jestes ekstra klasa ).

Ja bym nazwał Rambo, Brutus albo DOMINATOR :decayed:

jakbym nie miał już kompletnie pomysłu to EjTy!

Opublikowano
  • Autor

gdyż będzie to biało-rudy kocur.

a skąd pewność? No chyba,że zwierzakom też skan się robi... :gwizdanie: :wink4:

Pewność jest, bo już mamy zaklepanego kotka i w przyszłym tygodniu po niego jedziemy do Leszna Górnego, wiem jaki będzie bo mam zdjęcia i sami go wybraliśmy :tongue4:

jaja sobie robicie??????

przecież Azunia powinna mieć kotka który wabi się Siemian :naughty:

świetny kawał :laghing2:

PS. :baseball:

Azunia , a moze czas na dwunożnego członka rodziny ???

Mamy już :tongue4:[br]Dopisany: 27 Październik 2010, 14:22_________________________________________________Co do Hugo to też wpadł mi taki pomysł do głowy :kox: :gwizdanie:
Opublikowano

Azunia , a moze czas na dwunożnego członka rodziny ???

Mamy już :tongue4:

to jeszcze raz :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

"Menel" :naughty:

Opublikowano

Tomasz Kot albo nieśmiertelny ALIK :gwizdanie:

Opublikowano

jaja sobie robicie??????

przecież Azunia powinna mieć kotka który wabi się Siemian :naughty:

świetny kawał :laghing2:

PS. :baseball:

no przecież nie po to by go głaskać... więc po co ten baseball :gwizdanie:

Opublikowano

proponuje ""BOLS'' :good:

Opublikowano

RYSIEK :polew:

Opublikowano

Szarik :decayed::naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.