Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Imię dla kota :D

Jakie imię dla rudo-białego kocurka? :) 18 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie imię dla rudo-białego kocurka? :)

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sierściuch pasuje jak nic innego

mojej ciotki kot wabił sie Kokolino ( jak stary płyn do płukania bo miał taką mięką sierść ) dostawał ode mnie regularny wp***dol, tak nie lubie kotów :gwizdanie: :gwizdanie:

Ty chyba tez powinienes dostawac regularny wp***dol....

Opublikowano

Sierściuch pasuje jak nic innego

mojej ciotki kot wabił sie Kokolino ( jak stary płyn do płukania bo miał taką mięką sierść ) dostawał ode mnie regularny wp***dol, tak nie lubie kotów :gwizdanie: :gwizdanie:

Ty chyba tez powinienes dostawac regularny wp***dol....

to było z 15 lat temu, teraz koty nawet toleruje :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

(...) dostawał ode mnie regularny wp***dol, tak nie lubie kotów :gwizdanie: :gwizdanie:

to lepiej kolego żebym Cię na jakimś zlocie nie złapała, bo dostaniesz procenty za te 15 lat :evil: :bicz3:

Sierściuch pasuje jak nic innego

mojej ciotki kot wabił sie Kokolino ( jak stary płyn do płukania bo miał taką mięką sierść ) dostawał ode mnie regularny wp***dol, tak nie lubie kotów :gwizdanie: :gwizdanie:

Ty chyba tez powinienes dostawac regularny wp***dol....

:polew::good:

[br]Dopisany: 28 Październik 2010, 14:34_________________________________________________

Lubie ostre kobiety :kox: :kox: :kox:

a dla kot jak nie chcesz żeby był Beton to niech będzie Prezes :kox:

No Poziomka ruszyła głową - Prezes :mysli: pomyślim :decayed:
Opublikowano

Azunia , a moze czas na dwunożnego członka rodziny ???

Imie dla kota hmmmmm :mysli:

moze nazwij go DILDO :good::kox: , pies Raggamana ma tak na imie i jest przesłodki , rucha wszystko co sie rusza , od wiewiórek po właściciela :decayed:

umarłem :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

kiedyś byliśmy u koleżanki mojej lubej na obiedzie,

trzyma trzy koty w domu :fool:

robiłem dobrą minę podczas obiadu, koty skakały wszędzie... :evil:

zjadłem obiad z kłakami,

wypiłem kawę z kłakami

i wróciliśmy do domu cali w kłakach :evil: :evil: :evil:

po prostu czułem się jak Wilkokłak

fIbVJ.jpg

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

kiedyś byliśmy u koleżanki mojej lubej na obiedzie,

trzyma trzy koty w domu :fool:

robiłem dobrą minę podczas obiadu, koty skakały wszędzie... :evil:

zjadłem obiad z kłakami,

wypiłem kawę z kłakami

i wróciliśmy do domu cali w kłakach :evil: :evil: :evil:

:polew:

tak to jest jak sie kota nie szczotkuje :tongue4:

Opublikowano

kiedyś byliśmy u koleżanki mojej lubej na obiedzie,

trzyma trzy koty w domu :fool:

robiłem dobrą minę podczas obiadu, koty skakały wszędzie... :evil:

zjadłem obiad z kłakami,

wypiłem kawę z kłakami

i wróciliśmy do domu cali w kłakach :evil: :evil: :evil:

:polew:

tak to jest jak sie kota nie szczotkuje :tongue4:

tak to jest jak sie kota w domu trzyma , kot powinien być uwiązany na sznurku "w obejściu" :decayed:

Opublikowano
Opublikowano

w piz*u wylądował :kox: :kox: :kox: :kox: :kox::polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: dobry ten motyw z kotem :polew:

bez obrazy dla jednego z klubowych kolegów ale......

....WANDEJ nieźle brzmi :decayed:

Opublikowano

koty są :kox:

a może imię Przeciąg :polew:

Opublikowano

Sierściuch pasuje jak nic innego

mojej ciotki kot wabił sie Kokolino ( jak stary płyn do płukania bo miał taką mięką sierść ) dostawał ode mnie regularny wp***dol, tak nie lubie kotów :gwizdanie: :gwizdanie:

Ty chyba tez powinienes dostawac regularny wp***dol....

to było z 15 lat temu, teraz koty nawet toleruje :decayed: :decayed:

Pięcioletni sadysta :bicz:

Opublikowano

Najlepszy kot

obczajcie tego zbuntowanego kota :polew:

Opublikowano

Najlepszy kot

obczajcie tego zbuntowanego kota :polew:

:naughty:

pozostając przy temacie:

mojej żony kot wabił się dolar :blink:

Opublikowano

Po co imię dla kota, który i tak na nie nie reaguję? :decayed:

jak to nie :?: moj kot reaguje na swoje imie :cool1:

Opublikowano

daj mu na imie Papa Smerf :polew:

Opublikowano

Po co imię dla kota, który i tak na nie nie reaguję? :decayed:

jak to nie :?: moj kot reaguje na swoje imie :cool1:

szczególnie jak człowiek woła z kuchni :decayed:

Opublikowano

kiedyś byliśmy u koleżanki mojej lubej na obiedzie,

trzyma trzy koty w domu :fool:

robiłem dobrą minę podczas obiadu, koty skakały wszędzie... :evil:

zjadłem obiad z kłakami,

wypiłem kawę z kłakami

i wróciliśmy do domu cali w kłakach :evil: :evil: :evil:

:polew:

tak to jest jak sie kota nie szczotkuje :tongue4:

tak to jest jak sie kota w domu trzyma , kot powinien być uwiązany na sznurku "w obejściu" :decayed:

zgadzam się z Moskalem :> :>

może wklej foto tego kota bo nawet nie wiemy jak wyglada, jak bedzie duży to może Terminatus :P

Opublikowano
  • Autor

Dodałam ankietę :kox:[br]Dopisany: 28 Październik 2010, 20:48_________________________________________________a kociak wygląda tak snv80186aa.jpg

zwykły dachowiec ale i tak uroczy :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.