Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Imię dla kota :D

Jakie imię dla rudo-białego kocurka? :) 18 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie imię dla rudo-białego kocurka? :)

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja bym jeszcze proponował TIMON

Opublikowano
  • Autor

Ja bym jeszcze proponował TIMON

może od razu daymoon :polew:
Opublikowano

Po co imię dla kota, który i tak na nie nie reaguję? :decayed:

jak to nie :?: moj kot reaguje na swoje imie :cool1:

szczególnie jak człowiek woła z kuchni :decayed:

jak wyciagam rybe z lodowki to nawet nie musze wolac :decayed:

Opublikowano

A może Donald? Rudy to pasuje :)

Opublikowano

Dodałam ankietę :kox:[br]Dopisany: 28 Październik 2010, 20:48_________________________________________________a kociak wygląda tak snv80186aa.jpg

zwykły dachowiec ale i tak uroczy :decayed:

toż to Filek jak nic :wink4:

P.S. pozdro od Julka

05b4608709dcf91dmed.jpg

Opublikowano
  • Autor

P.S. pozdro od Julka

05b4608709dcf91dmed.jpg

Jaki słodziak :rolleyes::decayed: też chciałam całego rudego ale stanęło na biało-rudym :decayed:[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 00:19_________________________________________________

A może Donald? Rudy to pasuje :)

kojarzy mi się z Tuskiem :kwasny:
Opublikowano

jak to nie :?: moj kot reaguje na swoje imie :cool1:

A jak do niego wołasz ? Chuuudi...Chuuuudi ??

Czy Neeeeze...Nezeeeeeeee ??

:decayed: :decayed: :decayed::przebiegly: :przebiegly: :przebiegly: :przebiegly:

Opublikowano

Lechu wołaj na niego..ehhe :naughty: albo Killer :naughty: Esssaa :rolleyes: Ziomuś :gwizdanie: [br]Dopisany: 29 Październik 2010, 01:37_________________________________________________albo Poziek nazwij Go :polew: :polew: myśle iż tak będzie oridżinalnie :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
Opublikowano

moze dexter?

Opublikowano

jak rudy to pasuje do niego Rudolf (Rudi)

kiedys miałem rudego wrednego kocura, nazywał sie Stalin

Opublikowano

a może "pchlarz"? :mysli:

Opublikowano

Dawaj nazwij go Poziek i bedzie Gitara :naughty:

Opublikowano

KOTAS, GRZBIET, KOCIAMBER, PALIKOT

a w ogóle to koty mnie wkoorviają :evil:

AMEN !! :kox:

Opublikowano

gówn...o wiecie na temat tych zwierzaków :cool1:

Opublikowano

koty sa fajne.. tylko sie troche dlugo gotuja :gwizdanie:

ja bym go nazwal: KOT :cool1:

Opublikowano

Szarik może :naughty: Filemon :>

Opublikowano

My też mamy rudzielca w domu i dzieci nazwały go Junior ja osobiście wołam nunek lub czasami stówa i też reaguje :naughty:

Opublikowano

jak to nie :?: moj kot reaguje na swoje imie :cool1:

A jak do niego wołasz ? Chuuudi...Chuuuudi ??

Czy Neeeeze...Nezeeeeeeee ??

:decayed: :decayed: :decayed::przebiegly: :przebiegly: :przebiegly: :przebiegly:

poprostu...... Puszek :cool1:

c69815eff0ed6f39med.jpg

Opublikowano

W momencie kiedy mama umyśliła sobie kota byłem na etapie poszukiwań Seata Leon'a i tak mu już zostało. Kot nazywa się Leon, rasa: Norweski :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.