Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Oto mój nowy nabytek ...


Yukas

Rekomendowane odpowiedzi

ladna. klamki i lusterka w kolor, tylne lampy po lifcie i bedzie cacy.

btw- chyba po ciezkim dzwonie ten Twoj 1Z? chyba ze ktos zamiast wycinac blotniki pod nowe lampy, stwierdzil ze bedzie latwiec wstawic cale poliftowe blotniki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki już kupiłem we Włoszech, natomiast patrzałem na spód i ściągałem przód do wymiany rozrządu i nie widać było śladów jakiegoś bicia... no chyba że był lekko stuknięty w przód, bo nic nie widac pogiętego.

Mi się podoba :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki już kupiłem we Włoszech, natomiast patrzałem na spód i ściągałem przód do wymiany rozrządu i nie widać było śladów jakiegoś bicia... no chyba że był lekko stuknięty w przód, bo nic nie widac pogiętego.

Mi się podoba :thumbup:

fajnie że podoba się tobie, błotnik od strony kierowcy i maska jest masakra :no:

To że jest to A4 TDI :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O gustach się nie dyskutuje... Pozatym prawda jest taka, że nie stać mnie na takie auto dlatego kupilem je za okazyjną cene inaczej nie stać byłoby mnie na takie :audi::( Natomiast i tak nie będe jeździł na żadne zloty, spoty, bo nie każdego stać na samochód w idealnym stanie aby sie nim chwalić wszystkim... :tongue4:

Wczoraj padł mi akumulator, ceny na mieście od 270 do 600zł :shocked: Znalazłem u znajomego w sklepie za 240zł wyciągnąłem :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O gustach się nie dyskutuje... Pozatym prawda jest taka, że nie stać mnie na takie auto dlatego kupilem je za okazyjną cene inaczej nie stać byłoby mnie na takie :audi::( Natomiast i tak nie będe jeździł na żadne zloty, spoty, bo nie każdego stać na samochód w idealnym stanie aby sie nim chwalić wszystkim... :tongue4:

Wczoraj padł mi akumulator, ceny na mieście od 270 do 600zł :shocked: Znalazłem u znajomego w sklepie za 240zł wyciągnąłem :>

No jasne wazne aby oszczednie jezdzic,a na zloty mozesz jezdzic nie ma sie czego wstydzic koledzy cos doradzą.Przeciez mozesz ten przód poprawic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wyposażenia dodatkowego samochód posiada:

- 4x elektryczne szyby

- 2x elektryczne lusterka, oba podgrzewane

- 2x AIRBAG

- 4x domykanie szyb na pilota

- 2x podłokietnik

- klimatronic

- wykończenia w drewnie

- fabryczny autoalarm z pilotem AUDI

- ABS

- wspomaganie kierownicy

- immobiliser

- alufelgi AUDI

- lampy przednie po II lifcie VALEO

i to by było chyba na tyle odnośnie mojej :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyposazenie fajne,bardzo atrakcyjne ze tak powiem,wzuc srodeczek jeszcze....oraz witam kolege z pomorza swidwin sie klania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo autko było bite albo ktoś sporo kasy włożył maska po lifcie ( brak spryskiwaczy) oraz błotniki ogólnie fajnie wygląda też mam zamiar zrobić taką maske u siebie tylko niewiem ile kosztuje podszybie razem ze spryskiwaczami. :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładniutkie, przód fajny,

może i było bite, ale jak jest dobrze zrobione na orginalnych częściach, a nie wiadrami szpachli to jest OK :thumbup:

Wymień tylne lampki na cos nowszego (nie koniecznie po II lifcie :thumbup:)

:a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się autko podoba, jednak wg. mnie starszy zderzak jest ładniejszy.

też uważam że stary zderzak jest ładniejszy a co do :a4fan: to bardzo fajna tylko felgi do wymiany a te na zimówki :thumbup: a ha i jeszcze troche ja obniż bo straszne szczeliny są
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladna buda- jak nie miala takiego dzowna ze nadawala sie do kasacji to blachy zawsze mozesz wymienic, gorzej jakby silnik byl dowalony :evil:... zalezy jak dostala :D ale jak jezdzi i sie nie sypie to co narzekac. nowa fura i w za***istym stanie to tylko z salonu masz 100 % pewnosc ze nic nie bylo grzebane...

ile za nia dales ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo mam czas i fundusze na poprawki czegokolwiek, pozatym mi się podoba. Za autko dałem 17tys. Z przodu brak widocznych śladów jakiejkolwiek szpachli.

Praca niestety zabiera prawie cały mój wolny czas :confused4:

Jak znajde chwile to wrzuce fotke wnętrza.

Dziekuje za miłe w większości powitanie :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...