Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

A ja chyba zmieniam turbawki :) Tylko zastanawiam sie czy w miare bezawaryjne i budzetowe 500 ps czy grubiej i walic 600 na gt28 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja chyba zmieniam turbawki :) Tylko zastanawiam sie czy w miare bezawaryjne i budzetowe 500 ps czy grubiej i walic 600 na gt28 :decayed:

pytasz a wiesz:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem gt28 to kilka grubszych kola wiecej , sporo wiecej roboty i wieksza awaryjnosc pozniej niestety :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem gt28 to kilka grubszych kola wiecej , sporo wiecej roboty i wieksza awaryjnosc pozniej niestety :(

Kasku gadał kto 500koni robi ten głupi, lepiej od razu 600:decayed:, to zależy czy 100koni więcej są dla ciebie wart ryzyka i $

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To typowy dupowoz od czasu do czasu dla frajdy hmmm zobaczy sie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rezaj rezaj lepiej 600 skoro to tylko zabawka na male wypady:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem ciekaw jaka byłaby różnica między 5xx a 6xx :naughty: a tak szczerze to pewnie niewielka co? wiadomo mieć 100 czy 200 kuni to przepaść, 200 a 300 to w piz*u, 300 a 400 pewnie mocno odczuwalne ale potem pewnie koszta jak i awaryjność niemiłosiernie rosną a odczucia już tylko minimalnie większe co?! :eusathink: wiadomo jak furacz na kreskę byłby szykowany to kązdy kg i koń ważny ale do luźnych szaleństw?

tak sobie tylko skromnie myslę:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosb te koło to 19"? z czego to masz? podoba mi się wzór, a na wiosnę będe wkładać 18"/19" i zastanawiam się nad wzorem, jakbyś sprzedawał to daj znać:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech takie cos planowalem po ewentualnym sprzedaniu bialasa :) A poki co wyrwalem mu tylko slepia , grilla i ramki :

P1060381.jpg

P1060384.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka poprawek wizualnych :-) mam tez pomysl na grill ale nie wiem na ile to wykonalne sie okaze. Zobaczymy , trzeba by zrobic rozrzad i uszczelnic dekle/napinacze tez wiec moze i teraz to zrobie. niedlugo musze wyjac skrzynie , wal i dyfer wiec kto wie moze i moc podniose od razu troche :) Sie okaze i tak zimuje wiec do wiosny musi cos wypiekniec i sie zmienic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wal na 6xxKM sam mówiłeś ze to dupowoz, niedzielny pod kościół, do dziewczyny i szpan na dzielni :D no to jak szpanowac to lepiej miec 6xxKM niz marne 5xxKM :P

Poza tym komu jak komu ale ty raczej nie masz problemu z rozbieraniem i ewentulana naprawa :D wiec nie wydziwiaj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bede myslal co zrobic poki co bawie sie pierdolami przy okazji ;) Kilka detali jeszcze mam w zanadrzu do wiosny :) moc cholera wie duzo siana by pochlonela a poki co mam inna inwestycje w glowie :) Sam wiesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:banan: f*ck me i'm famous buahaha :decayed: Plany sa takie ze bialas zostaje maks na ten sezon chociaz niekoniecznie w tym kolorze :wink: potem rozszabruje go i zbuduje cos innego :decayed:

A inwestycje to zbudowac jakas porzadna hale w koncu :) wiec moc w tym sezonie odpuszcze ( no moze jakies 5 z przodu po taniosci na szybko jedynie :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no to jak kierunek obierasz na hale to ja Ci kibicuje :D bo Ci się jeszcze prowizorka obali i dopiero beda jaja :D Szkoda "bialasa" ale intryguje mnie nastepny projekci wiec może warto go poswiecic akato nastepnego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:banan: f*ck me i'm famous buahaha :decayed: Plany sa takie ze bialas zostaje maks na ten sezon chociaz niekoniecznie w tym kolorze :wink: potem rozszabruje go i zbuduje cos innego :decayed:

A inwestycje to zbudowac jakas porzadna hale w koncu :) wiec moc w tym sezonie odpuszcze ( no moze jakies 5 z przodu po taniosci na szybko jedynie :wink: )

Nosb to nie moze byc zwykla hala :) ma miec otwierany dach jak .... stadion narodowy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Widzial ktos jakies sensowne ledy na tyl do sedana? :whistling:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...