Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W srebrnym podejrzewam, że też fajnie by to było, ale na bielasie jest miazga!!:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce calych czarnych. Mam upatrzone Ciekawe i chyba zakupie ale wazą sie losy auta wiec poki co nie kupuje.

---------- Post dopisany 24-12-2012 at 01:19 ---------- Poprzedni post napisany 21-12-2012 at 22:10 ----------

Uch :jerk:

p1060400f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest w cipke je%any :decayed: teraz tylko go uruchomic i czekac na wiosne :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosbuś, miałbyś załatwić gdzieś europejski cyferblat od prędkościomierza do S4 B6? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosb widziales sposob na tylne nadkola w cabrio by Hofele :polew:

Hofele Design | Tuning & Styling for Audi A4 B7 8H Cabrio | Wide Body in RS4 Look

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosbuś, miałbyś załatwić gdzieś europejski cyferblat od prędkościomierza do S4 B6? :naughty:

nie wiem czy wiecie ale trzeba pamiętać zmieniając tarczę na ori żeby przeprogramować licznik, ew. można wrzucić tarczę nieori (tak żeby w pionie było ok.120km/h) ale wtedy już na pierwszy rzut oka widać że coś jest nie tak

Nosb tym zegarom jak byłem u Ciebie zrobilem sobie nawet fotkę :slina: walały sie niechciane na regale:facepalm: ja to bym takie w szlanym pudełku podświetlonym ledami trzymał:grin:

---------- Post dopisany at 09:51 ---------- Poprzedni post napisany at 09:48 ----------

Nosb widziales sposob na tylne nadkola w cabrio by Hofele :polew:

Hofele Design | Tuning & Styling for Audi A4 B7 8H Cabrio | Wide Body in RS4 Look

możnaby się skusić bo wygląda przepięknie, gorzej jak masz obniżoną furkę albo coś do bagażnika wrzucisz bo koło nie będzie się miało gdzie schować:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosbuś, miałbyś załatwić gdzieś europejski cyferblat od prędkościomierza do S4 B6? :naughty:

nie wiem czy wiecie ale trzeba pamiętać zmieniając tarczę na ori żeby przeprogramować licznik, ew. można wrzucić tarczę nieori (tak żeby w pionie było ok.120km/h) ale wtedy już na pierwszy rzut oka widać że coś jest nie tak

:

A niech sobie będzie coś nie tak, to mi się ma podobać a nie innym :decayed: Ten co teraz będę miał to USA wersja jest chyba, bo w MPH i KMH jest a ja chcę samo KMH tak jak rav85 ma u siebie :P Zresztą wrzucałem fotki do dywizjona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz od rav to jest angielska. Generalnie jeden ku**s . ja bym zostawil i tyle. grosze a kolor :wink:

Co to tego cabrio : normalne poszerzenie zlaminatu :) az tak to bym nie zrobil :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na razie będę pewnie tak jeździł a później może jak się trafi tarcza EU to podmienię :naughty:

btw. fajny całkiem ten licznik Twój Nosb:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma byc nietuznkowe i zapadac w banie. koszt takiej zabawy znikomy ,nie spodoba mi sie cofne moment :) pomysli sie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, dopiero zobaczylem ten temat. Fajne masz auto ale chyba gdzies juz takie widzialem. Moglbys sie chociaz wykazac wieksza tworczoscia i pomalowac je na inny kolor niz kolega kamulator...:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, dopiero zobaczylem ten temat. Fajne masz auto ale chyba gdzies juz takie widzialem. Moglbys sie chociaz wykazac wieksza tworczoscia i pomalowac je na inny kolor niz kolega kamulator...:facepalm:

Nie wiem czy mnie pamięć nie myli ale to chyba Nosb pierwszy tak auto pomalował, a koledze kamulator się spodobało i zrobił taką samą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, dopiero zobaczylem ten temat. Fajne masz auto ale chyba gdzies juz takie widzialem. Moglbys sie chociaz wykazac wieksza tworczoscia i pomalowac je na inny kolor niz kolega kamulator...:facepalm:

Nie wiem czy mnie pamięć nie myli ale to chyba Nosb pierwszy tak auto pomalował, a koledze kamulator się spodobało i zrobił taką samą...

Buahahaha... Ja już powoli wymiękam.

Dajcie sobie już luz choopaki ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...