Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wyobrazasz sobie jak u Nosba w białym rs z d*py leci czarna chmura ?? i to jeszcze z dwoch kominow??

np u mnie wali koxem i tez z 2:D :decayed:

o dziwo zderzak zawsze czysty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyobrazasz sobie jak u Nosba w białym rs z d*py leci czarna chmura ?? i to jeszcze z dwoch kominow??

np u mnie wali koxem i tez z 2:D :decayed:

o dziwo zderzak zawsze czysty

Bo masz ciemny zderzak :polew: ale tak na powaznie nie mam nic do diesli ale do rs4 nie bardzo :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyobrazasz sobie jak u Nosba w białym rs z d*py leci czarna chmura ?? i to jeszcze z dwoch kominow??

np u mnie wali koxem i tez z 2:D :decayed:

o dziwo zderzak zawsze czysty

jakbys mial jasne auto, to widzialbys mase czarnych kropek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że 3.0 TTDI :naughty:

Pozamiatałby wszystkie forumowe eSy i eReSy po programie :decayed:

Ale Batory dalej by kopcił :gwizdanie: wyobrazasz sobie jak u Nosba w białym rs z d*py leci czarna chmura ?? i to jeszcze z dwoch kominow??

:polew: Padł bym śmiechem

Dorzuci ze dwa DPFy i będzie czysto :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:P Cichać :) Wlasnie skonczylem suby :) Bedzie lupac :kox: Ide spac rano naku$%iam dalej :) Gwint od a8 ( pasuje prawie normalnie i siedzi normalnie auto a do tego beton piekny :decayed: - zmienilem jedna strone ) potem geometria , koncowki wydechu , wnetrze , audio :mysli:

Ciekawe czy sie uda dotrzec na scp do katowic w sobote :)

cool no jak mowilem pomyslimy cos :wink4:'

Co do body, silnika itp. Nie zrobilbym tego majac 1.9TDI pod maską bo kicha. Glupio mi bylo majac zwykle 2,7T . No ale z tym z rs4 to nie ma co sie czepic :)

BTW : jakic cudem 3,0 TDI po sofcie ma dac rade zdrowemu rs4 b5 po sofcie ? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz to mam wnętrze od RS4 za 9 tyś :naughty:

Cicho.. bo nie zarobie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW : jakic cudem 3,0 TDI po sofcie ma dac rade zdrowemu rs4 b5 po sofcie ? :gwizdanie:

Mówiłem o 3.0 TTDI z A6 C7 - 313 km (chyba) w serii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyobrazasz sobie jak u Nosba w białym rs z d*py leci czarna chmura ?? i to jeszcze z dwoch kominow??

np u mnie wali koxem i tez z 2:D :decayed:

o dziwo zderzak zawsze czysty

wypnij egr-a i nie bedzie nic kopcic a doslownie -minimalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosb gratuluje zapału i i fury :) cały projekt kosa :kox: życze wytrwałości :good:

Co do body, silnika itp. Nie zrobilbym tego majac 1.9TDI pod maską bo kicha. Glupio mi bylo majac zwykle 2,7T . No ale z tym z rs4 to nie ma co sie czepic :)

jest taki co 2.0 tdi przerobił :decayed:

http://www.ebay.co.uk/itm/Audi-A4-TDI-TDV-S-LINE-RS4-REPLICA-CONVERSION-BLUE-/280737520782?pt=Automobiles_UK&hash=item415d429c8e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bede na SCP. Troche poogarnialem ale trwa to za dlugo wszystko i za duzo do zrobienia wiec nie ma co sei wyglupiac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosb gratuluje zapału i i fury :) cały projekt kosa :kox: życze wytrwałości :good:

Co do body, silnika itp. Nie zrobilbym tego majac 1.9TDI pod maską bo kicha. Glupio mi bylo majac zwykle 2,7T . No ale z tym z rs4 to nie ma co sie czepic :)

jest taki co 2.0 tdi przerobił :decayed:

http://www.ebay.co.uk/itm/Audi-A4-TDI-TDV-S-LINE-RS4-REPLICA-CONVERSION-BLUE-/280737520782?pt=Automobiles_UK&hash=item415d429c8e

Przerobił ale zobacz na hamulce i wnętrze auta :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerobił ale zobacz na hamulce i wnętrze auta :thumbdown:

Hamulcy praktycznie nie widać :naughty: pozatym chłop popłyął finansowo przez to auto i reszty juz raczej nie do reza :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...