Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Dziwne odpalanie - falowanie obrotów


benek1.8

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .. w końcu mam swoje A4 z LPG :) z tym ze mam pewien mały problemik .... na zimnym silniku po odpaleniu wskakuje na ok 1300 obrotów i tak zostaje przez 2 sekundy po czym spadają obroty w szybkim tempie i silnik pracuje źle kuleje , prawie gaśnie ale nie gaśnie a gdy dodaje gazu to sobie kicha (w filtr powierza chyba tak mi sie wydaje ze to filtr powietrza ) kichnie sobie tak i powariuje a gdy złapie już odpowiednia temperaturę to wszystko wraca do normy , obroty spadają i załącza się gaz.Wszystko trwa tyle co pracuje silnik na ssaniu , potem wraca normalna praca silnika

muszę też dodać że obroty potrafią sobie falować też podczas dojazdu do świateł stop lub na postoju , ale nie falują one cały czas pofaluje sobie chwile i wraca do normy :kox:

Możecie coś doradzić ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze podepnij pod VAG-a, sprawdz sonde. Kiedy wymieniałeś filtr paliwa? Spróbuj jeszcze takie dwa sposoby: po pierwsze przegoń samochód troche na benzynie na wysokich obrotach, po drugie gdy kończysz jazdę np. przed nocą kiedy auto ostyga i stoi dłużej, kilkaset metrów wczesniej przełącz na benzyne niech wtryski nie zostają wyschnięte. Sprawdź też świece.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...