Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[Newbie] Kujawsko-pomorskie


Gość -makaveli-

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, dziś odbieram moje A4 B5 ;) Jestem z Bydgo, ale już niedługo mam nadzieję ulokuję się gdzieś na peryferjach.

Pozdrawiam wszystkich!!!:a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ? jestem świeżo po wymianie membrany w audi a4 b6. Jeżeli ktoś by miał problem z zakupem części podaje namiar Na gościa,który posiada część : 887-113-114 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ✌️

Tu Toruń. Od października jestem posiadaczem b6 w Cabrio. Jest to w sumie mój 2 VAG o ile golfem 3 można się chwalić ? ogólnie audi mega autko mimo że zawsze byłem "mercedesowcem". 

Audika ma parę rzeczy do zrobienia, głównie detaling ale i tak uwielbiam to auto❤️ 

Z miłą chęcią zagoszcze na jakimś spocie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B6 Cabrio ❤️ już Cię lubię :decayed: na pewno na wiosnę się coś ruszy, zapraszamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jedrekx napisał:

B6 Cabrio ❤️ już Cię lubię :decayed: na pewno na wiosnę się coś ruszy, zapraszamy :)

Pierwotnie miało być e46 cabrio ale gdy tylko zobaczyłem a4 to się zakochałem ❤️

Edytowane przez pawlak905
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dziwię się, miałem ponad 3 lata i dobrze wspominam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam B6 Cabrio także od końca października  

Jak masz ochote to w najbliższą sobote jest wypad pod Poznań na otwarcie sezonu Cabrio ? 

No i zapraszam do grupy - https://www_facebook_com/groups/122552371796644/ , w zakładce "czaty" znajdziesz nasz regionalny odnośnie sobotniego wyjazdu, szału nie ma, w regionie kabrioleciarze śpią ?

(z linku do FB zamień podkreślniki na kropki, inaczej nie mogłem zamieścić tu linka)

Edytowane przez -Wookie-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.03.2019 o 11:07, pawlak905 napisał:

Pierwotnie miało być e46 cabrio ale gdy tylko zobaczyłem a4 to się zakochałem ❤️

heh, własnie widzę, że mamy nawet takie same motory ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, -Wookie- napisał:

Ja mam B6 Cabrio także od końca października  

Jak masz ochote to w najbliższą sobote jest wypad pod Poznań na otwarcie sezonu Cabrio ? 

No i zapraszam do grupy - https://www_facebook_com/groups/122552371796644/ , w zakładce "czaty" znajdziesz nasz regionalny odnośnie sobotniego wyjazdu, szału nie ma, w regionie kabrioleciarze śpią ?

(z linku do FB zamień podkreślniki na kropki, inaczej nie mogłem zamieścić tu linka)

Z miłą chęcią wybrał bym się jednak w sobotę zmiana lampy prawej bo ta to co najwyżej na zabranie dowodu się kwalifikuje, oraz wymiana plynu wspomagania. 

 

5 godzin temu, -Wookie- napisał:

heh, własnie widzę, że mamy nawet takie same motory ?

Widocznie to dobre silniki skoro je wybralismy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...