Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Newbie] Kujawsko-pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: Cztery kółka mam od jakiś 6 lat pierwsze to 80B4 a teraz A4 B6 pozdrawiam :drinks:
Opublikowano

:hi:

Witamy Witamy i zapraszamy na Spoty :)

Opublikowano

koledzy czy ktos z okolic Grudziądza moze obejrzec mi to autko? http://allegro.pl/show_item.php?item=1483187344

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam wszystkich :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam :hi:

Mam na imię Bartek, pochodzę ze Świecia, moje auto to AUDI A4 B5 AVANT 1,9 TDI 90 KM jestem tu od kilku dni i widzę, że już jeden spocik mnie ominął, ale postaram się być na następnym i się przywitać na żywo;)

Pozdrawiam

Opublikowano

witamy i na spoty zapraszamy :hi:

Opublikowano

Witam Ziomka :hi:

Opublikowano

Witam Ziomka :hi:

to jest nas 3 już w CSW :polew: ale ekypa [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 10:46_________________________________________________Ale moje korzenie i tak są w CB :gwizdanie: i mam nadzieję że tam wrócę

Opublikowano

Witam Ziomka :hi:

to jest nas 3 już w CSW :polew: ale ekypa [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 10:46_________________________________________________Ale moje korzenie i tak są w CB :gwizdanie: i mam nadzieję że tam wrócę

Jest nas więcej niż 3 - poszukaj na forum. Tylko koledzy się nie odzywają.

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

No to Panowie ze Świecia musimy zasilić szeregi spotu w Toruniu 17;)

Opublikowano
:a4fan: Witam :naughty:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Witam Ziomka :hi:

to jest nas 3 już w CSW :polew: ale ekypa [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 10:46_________________________________________________Ale moje korzenie i tak są w CB :gwizdanie: i mam nadzieję że tam wrócę

Jest nas więcej niż 3 - poszukaj na forum. Tylko koledzy się nie odzywają.

chodzi mi o aktywnych a nie tych, co mają tylko ramki klubowe

Opublikowano

Witam jak sie dorobię Q7 to mogą nawet mnie w nim pochować :kox:

pozdrawiam

Opublikowano

Witam Ziomka :hi:

to jest nas 3 już w CSW :polew: ale ekypa [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 10:46_________________________________________________Ale moje korzenie i tak są w CB :gwizdanie: i mam nadzieję że tam wrócę

Jest nas więcej niż 3 - poszukaj na forum. Tylko koledzy się nie odzywają.

chodzi mi o aktywnych a nie tych, co mają tylko ramki klubowe

A Ty założyłeś ramki CFANIACZQ :polew:

Też nie chodzi mi o ramki tylko o zarejestrowanych na forum :gwizdanie:

Opublikowano

Witam Ziomka :hi:

to jest nas 3 już w CSW :polew: ale ekypa [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 10:46_________________________________________________Ale moje korzenie i tak są w CB :gwizdanie: i mam nadzieję że tam wrócę

Jest nas więcej niż 3 - poszukaj na forum. Tylko koledzy się nie odzywają.

chodzi mi o aktywnych a nie tych, co mają tylko ramki klubowe

A Ty założyłeś ramki CFANIACZQ :polew:

Też nie chodzi mi o ramki tylko o zarejestrowanych na forum :gwizdanie:

niektórzy użytkownicy są zalogowani tylko po to żeby porady poczytać, a nie się udzielać :thumbdown:. I tak efekt tego wszystkiego jest taki, że jadą do "znachora" :polew: i rozmowę zaczynają od "...bo na forum AUDI wyczytałem.." :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.