Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Co zamiast K03?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A i mi by przydała sie informacja na PW. Turbo zaczyna siadać wiec myśle nad czymś ciut wydajniejszym. Ale tez bez szału bo to FWD takze jaki jest sens robic 220KM jezeli teraz przy FMIC, przelocie, FORGE007, dolocie zestrojonym w EcuProject (Kiedyś DynoSoft) co dalo ok 185KM i ok. 265NM z trakcja jest nie najlepiej. Oczywiscie opony maja tez swoje znaczenie ale przy SETUPie zimowym na 2 biegu zrywa, a na 3 czasami slychac pisk...200KM mi by w zupelności wystarczylo. Chyba ze ktos ma jakis ciekawy pomysl co z tym zrobic, biorac pod uwage ze k03 juz ledwo dmucha...

Opublikowano

Ja tam do dzisiaj nic nie dostałem

Opublikowano
  • Autor

kolega rafikk1 pisal do mnie ale na temat jakiejs turbiny do diesla

Opublikowano

K04-15 nówka sztuka z polską gwarancją kosztuje u mnie 3500,00 zł. z Vat-em. Mogę wysłać w przyszłym tygodniu. Oczywiście oryginał KKK.

Opublikowano
  • Autor

za tyle to wszedzie kupisz :cool1:

Opublikowano

To nówka z DE ile kosztuje? 2500? 3000? Tylko jak coś będzie nie tak to lipa. Z turbiną do DE trzeba poginać.

Opublikowano
  • Autor

niestety juz sprzedalem ta K04, z reklamacja nie ma problemu, turbo jedzie kurierem do DE i wraca po max 10 roboczych dniach

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Auto już jest po strojeniu, jakie efekty ??

Opublikowano
  • Autor

Auto już jest po strojeniu, jakie efekty ??

niestety, jeszcze nie, Kolega pracuje w Danii, jak przyjedzie przed swietami bedziemy jechac na virusa

Opublikowano

Hmmm czy warto przerobić swoją K03 na K04, bo to kwota rzędu 1300zl, czy kupić po prostu K04-015?

Dodam że interesują mnie moce rzędu 200km.

Opublikowano

Hmmm czy warto przerobić swoją K03 na K04, bo to kwota rzędu 1300zl, czy kupić po prostu K04-015?

Dodam że interesują mnie moce rzędu 200km.

ja bym kupił K04 :wink4: i był spokojny o takie moce-jakie Cię interesują :wink4:
Opublikowano

Hmmm czy warto przerobić swoją K03 na K04, bo to kwota rzędu 1300zl, czy kupić po prostu K04-015?

Dodam że interesują mnie moce rzędu 200km.

ja bym kupił K04 :wink4: i był spokojny o takie moce-jakie Cię interesują :wink4:

I mam rozumieć że dokładnie ta K04-015 podejdzie bez żadnych przeróbek pod seryjne bebechy.

Opublikowano

I mam rozumieć że dokładnie ta K04-015 podejdzie bez żadnych przeróbek pod seryjne bebechy.

bez obaw :wink4: wyjmujesz starą-wkładasz nową :cool1:
Opublikowano
  • Autor

no a program ????? :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no a program ????? :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

no rzeczy tak oczywistych nawet nie poruszamy Tomek-ocknij się :kox::wink4:
Opublikowano

no a program ????? :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

jaki program? nie daja tego z turbina? :blink:

Opublikowano

no a program ????? :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

No sprawa jasna, chodzi mi o techniczne rzeczy.[br]Dopisany: 27 Listopad 2010, 17:15_________________________________________________

no a program ????? :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

jaki program? nie daja tego z turbina? :blink:

Że niby jak kupię k04-015 to dostane do niej program? :shocked:

Opublikowano

Że niby jak kupię k04-015 to dostane do niej program? :shocked:

Buba żartował. :wink4:

Opublikowano
  • Autor

ktoś porównywał K04-015 do K03-073 ?????

czytałem że ta druga jest ciut wydajniejsza.... :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

ktoś porównywał K04-015 do K03-073 ?????

czytałem że ta druga jest ciut wydajniejsza.... :mysli: :mysli: :mysli:

Gdzieś było takie porównanie ale już nie pamiętam gdzie...

073 ma CHYBA ciut większy wirnik ale łapy nie dam sobie uciąć :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.