Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak już będziesz rezał te ledy to pomyśl nad tymi od rs6. Kozacko to wygląda :naughty:

Opublikowano

Super fura Piter :kox: Plany, jak to u Ciebie, pewnie sie jeszcze zmienia, na plus ofkors :decayed:

Opublikowano

Jak już będziesz rezał te ledy to pomyśl nad tymi od rs6. Kozacko to wygląda :naughty:

a czym sie roznia od zwyklych lamp??
Opublikowano
  • Autor

no maja 10 led a nie 6 :) i maja brewke :) na górze ale az takich wydziwiaków robił nie bede :)

jak bede robiił to normalne jak są po lifcie :)

Opublikowano

A będziesz wstawiał mmi 3g?? Pytam bo jestem zainteresowany tematem xD

Opublikowano
  • Autor

nie tego robił nie bede moim zdaniem bezsessowny mod :)

Opublikowano

z tego co widzialem to trzeba by bylo sporo rzeczy wyproc i wymienic, zaczynajac od wyswietlacza, modulow w bagazniku i nowy tunel bo jest inne sterowanie, a i nie wiem jak z wyswietlaczem w liczniku ale pewnie tez do wymiany takze sporo by wyszla taka przekladka pewnie cos kolo 10 tys

Opublikowano
  • Autor

diodexy :)

69695_1364305007524_1828596952_682244_6019878_n.jpg

Opublikowano

kunsztowne i zacne :decayed::good:

Opublikowano

Fajnie to wygląda. Jakie tam są żarówki ? a reszta też wymieniona ?

Opublikowano
  • Autor

no reszte wymienie w weekend nie mam w warszawie szczypczyków :)

Opublikowano

no reszte wymienie w weekend nie mam w warszawie szczypczyków :)

Pożycz od Doci pińćsete :decayed:

Opublikowano
  • Autor

nie da sie :) za mała jest muszą być szczypczyki :)

zrobie foty jak powkładam wszędzie zapomiałem tylko kupic do podsufitki :) tam gdzie są słoneczka i podswietlają lusterko ale to jeszcze podjade bo mam blisko komplet diód na całe auto wyszedł

około 200 zł wszystkie diody SMD

Opublikowano

Witam, wiec czekamy na fotki to ile diodek zakladasz ze 200 stowki Cie wyszly?? czy sa takie drogie??

Opublikowano
  • Autor

wychodzi ze potrzeba

7x w5w LED SMD

4x t4w LED SMD

6x c5w lub c10w LED SMD

ja mam pakiet oświetlenie wiec jest ich trochę :)

4 szt w drzwi

1 szt w schowek

2 szt w klapę

4 szt w górną lampkę

2 szt w lampkę z tyłu

2 szt w lampkę w przestrzeni bagazowej

2 szt w słoneczniki :)

cena diody 12 zł :)

Opublikowano

faktyko troche ich jest myslalem ze tylko w podsufitce wymieniasz...a do rejestracji jakie sa potrzebne, nic nie trzeba przerabiac z wkladami? jak pamietam w b7 sa takie zaroweczki jak bezpieczniki w a6 pewnie podobnie, sa takie ledy ktore pod to podejda? ja chyba wymienie bo nieraz lubia sie przepalac te zwykle

Opublikowano
  • Autor

tak ale w podświetleniu rejestracji muszą być takie z CAN bo tam wywala na fisie błąd :)

Opublikowano
  • Autor

no tylko co z tego ze wsadzisz ją w podswietleni erejestracji i ci błlad wywali na FIS :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.