Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no pojechały z b7

[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 19:53_________________________________________________koło jest :)

19 ATS Sirius 8x19 nie wazne ze nie za specjalne ale za cene 1544 zl nie było co wybrzydzać trafiła sie promocja to kupiłem :)

opona 245/35/19

199932_1482543603415_1828596952_859766_3656572_n.jpg

208176_1482544363434_1828596952_859767_7312596_n.jpg

Opublikowano

Hmm nawet :) cena z oponami :naughty: a dlaczego nie te od R8 ?

Opublikowano
  • Autor

nie cena za nowe koła ATS promocja na motoricusie była

opona jakas Acelera PHI identyczna jak conti 2

wszytsko nówki komplet cały wyszedł mnie nie cale 3200 zł

wiec dla mnie git wiecej zostało zeby w lupka wpakowac :)

te od R8 sie sprzedały

Opublikowano

boberek - za 3200 pln to byś wykosił za***iste fele z dobrą, używaną oponą, ale że Ty kapelusz już jesteś, to się możesz na chińczyku wozić :naughty::kox: Fela jak dla mnie troszkę trąca prawie monoblock'iem z passata starego, ale to już kwestia gustu :gwizdanie: :tongue4:

Opublikowano

Trzeba jakiś kolor dla tej felgi wymyśleć i będzie git!

Opublikowano

prawie jak american gangsta - wypoleruj je jeszcze na lustro :tongue4:

Opublikowano

Wg mnie trochę nie świrują do tego Schwartz pakietu :rolleyes::decayed:

Opublikowano
  • Autor

oj tam nic nie ruszam to ma tylko wygloadać jakotako :)

Opublikowano

to piaskowanko i jakiś grafit powinien zrobić robotę... :kox:

Opublikowano
  • Autor

nie bede zrywał lakieru z nowych felg :)

Opublikowano

całkiem w piz*e :decayed: jak za takie małe pieniądze co by nie bylo nowe a nie kwadratowe prostowane 3 razy

Opublikowano
  • Autor

własnie z takiego załozenia wychodziłem :)

trafiło sie wszytsko nowe za dobre pieniądze wiec nie ma za bardzo co marudzic :)

ja do tego auta nie przywiazuje za bardzo wagi :)

Lupo to moje oczko :)

Opublikowano
  • Autor

ja mam wsio nowe i jestem zadowolony :):decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

boberek dobra furka :good:

Szkoda, że zdjęć środka teraz nie ma.

A wracając do kolesi z A6 klubu to... patologia jest tam taka, że głowa boli a ich mody zaczynają się i kończą na umyciu samochodu taki tam jest poziom :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

no to trzeba im przyznac leszcze są straszne :)

Opublikowano

Ja bym duzo mógł napisać na ich temat bo zanim kupiłem A4 miałem A6 C5 i przesiedziałem tam troche czasu i napisałem kilka setek wiadomości ale po kupnie A4 przeprowadziłem sie tutaj :) i do teraz jestem w szoku poziomem wiedzy tutaj no i klimatem jaki panuje.

Jak cos sie potrzebuje to dostaje sie konkretna odpowiedz i można byc pewnym a tam ludzie pisali takie pierdoły, ze połowe postów jakie tam napisałem to było uświadamianie innych, ze nie maja pojęcia o czym piszą chociaz twierdzili, że wszystko wiedzą :)

U nas mamy klubowiczów którzy:

- dłubia w elektryce i wiedza wszystko co gdzie połączyć itp itd,

- mamy tunerów z którymi można konkretnie pogadać na temat podnoszenia mocy,

- mamy rezaczy którzy zawsze służą pomoca i daja przykład i fotostory,

- dział w którym można pokupić ori oleje i inne częsci u zaufanych ludzi,

- szeroko rozwiniety dział kosmetyków samochodowych

mógłbym tak wymieniac bez końca a tam jest taka patologia, że scyzor sie otwiera w kieszeni a żeby ich nie obrazać to napisze tylko, że poziom mają poniżej przeciętnej i tyle :cool1:

To tak na temat tamtego forum :) pewnie to wszystko wiesz ale musiałem sie wygadać :decayed:

Jeszcze jedno, tutaj była składka na nowy serwer i bez zastanowienia przelałem siano bo była super organizacja i wszystko ładnie opisane co gdzie i jak, tam tez zbierali, mówiąc inaczej żebrali i chyba nadal to robia nie wiem nie wnikam :) ale tam nic nie wpłaciłem bo jakos tak kiepsko to wszystko wyglada :rolleyes:

Sorry za OT boberek :decayed:

Co do twojej A6 to juz pisałem ze jest :good: niedługo dołacze do grona z moja A6 a dokładniej za 4 tyg :cool1:

Opublikowano
  • Autor

ja myślałem ze A6 Klub to będa ludzie tacy jak tu ale po 4 postach juz mi sie tak nie wydawało

jak załozyłem temat ze bym chciął Q załozyć to mi powiedzielei ze sie nie da bo buda nie jest przystosowana :)

ja pisze ze w A4 klub załozyli

to odpowiedz dostałem:

w stylu:

jak kogoś nie stac na A6 to kupuje A4 i dokłada zeby poczuć sie jak w lepszej furze

to zwątpiłem :)

ale i tak najwiecej spiec miał Młody :)

Opublikowano

Nawet mi nie przypominaj :polew:

Opublikowano

jak kogoś nie stac na A6 to kupuje A4 i dokłada zeby poczuć sie jak w lepszej furze

to zwątpiłem :)

ale i tak najwiecej spiec miał Młody :)

Co za tępe strzały :shocked:

Młody a ty co miałes z nimi za jazdy?? :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.