Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

s4 b5 sedan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale odejście... :blink:

Wygram w lotka to sobię taką sprawie :> i zmodze na 400km :>

Opublikowano

piękna :kox:

Tylko dlaczego nie avant?

Opublikowano
  • Autor

piękna :kox:

Tylko dlaczego nie avant?

a to dlatego, ze avanty sa brzydsze :polew:

Opublikowano

piękna :kox:

Tylko dlaczego nie avant?

a to dlatego, ze avanty sa brzydsze :polew:

Dobrze trawi, polać mu :kox:

Opublikowano

byl taki jedem co madrze napisal "sedanem nawet eSa lodowki nie przewieziesz" :tongue4:

Opublikowano

Fajne cacko!!! Recarosy :kox:

Opublikowano

byl taki jedem co madrze napisal "sedanem nawet eSa lodowki nie przewieziesz" :tongue4:

Transporter jest to tego albo Kamaz :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Zajefajna fura no i RECARO , marze o takiej furze ale gdy pomysle o spalaniu to mnie to przeraza i ciesze sie ze mam TDI . A orientowales sie juz jakie beda koszty na te 450KM to bedzie wtedy pocisk :drool: powodzenia w modach i czekam na wyniki :good:

Opublikowano

byl taki jedem co madrze napisal "sedanem nawet eSa lodowki nie przewieziesz" :tongue4:

Transporter jest to tego albo Kamaz :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Jelcz :decayed: Nysa :kox:

Opublikowano

Slyszalem ze juz kolo urwane:P

Zycze expresowej i solidnej naprawy!

Pozdrawiam.

Opublikowano

dobra furka, a środek rewelacja :good:

jeszcze kilka zmian i bedzie :notworthy:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

kupilem takie zaciski do Mojej esy, sa od porsche cayenne, do tego beda tarcze 365mm z rs4

heble.jpg

Pozniej pomysle co z tylnymi heblami

Bede na dniach wystawial Moje kompletne hamulce z s4:

-Tarcze Zimmermann nawiercane kupione we wrzesniu wiec jak nowe

-Kompletne zaciski s4

-Praktycznie nowe klocki kupione we wrzesniu

Opublikowano

kupilem takie zaciski do Mojej esy, sa od porsche cayenne

hał macz ???

Opublikowano

Te zaciski wejda na tarcze 365mm ?

Je sie zaklada na 345mm, mam takie same zaciski.

Opublikowano
  • Autor

Flyer

Juz mi Nosb tez o tym powiedzial, a wiesz moze czy od a8 podejda?

Opublikowano

to te z allegro?? bo chyba to zdjecie ostatnio widzialem :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Wywalilem subwoofer ze wzmakiem i nieoryginalne radio zastapilem oryginalnym audi concert I, teraz mam problem bo w ori radiu nie ma wyjscia na tylne glosniki, jest jakis inny sposob niz mini iso i zasilenie tylu wzmacniaczem? kable od starego wzmaka zostaly, tylko jak juz podlacze wzmak do kostki iso to jak we wzmacniacz podlaczyc tylnie glosniki?

Opublikowano

Wywalilem subwoofer ze wzmakiem i nieoryginalne radio zastapilem oryginalnym audi concert I, teraz mam problem bo w ori radiu nie ma wyjscia na tylne glosniki, jest jakis inny sposob niz mini iso i zasilenie tylu wzmacniaczem? kable od starego wzmaka zostaly, tylko jak juz podlacze wzmak do kostki iso to jak we wzmacniacz podlaczyc tylnie glosniki?

mam podobny problem wiec chetnie sledzic watek bede

a tak to zacna fura ;) ajjj szkoda ze nie czerwone xD

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.