Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Szary Lublin :) Fela 18 MOMO,Gleba H&R,Dwururka ULTER,Ciemna Szyba :)


1kosiara1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Jako iz juz troche czasu jestem na forum,nie wypada pasozytowac to pokaze moja audiczke.

Ogolnie mam ja od ponad roku. Wczesniej mialem Renault Megane Coupe 1 (polecam) i Honde Prelude Vgen (Nie polecam). Mialo byc e46 poliftowe 2.0d lub A4 i wyszlo a4 :)

Silnik 1.9 TDI AWX 130 km.

Nalatane 176000

Wyposazenie raczej standardowe:

-6 poduszek

-Climatronic

-Pakiet chrom

-Wspomaganie

-Halogeny

-Elektryka przodu i lusterek

-ABS,ESP

-Skrzynia 5

W tym momencie nic wiecej nie przychodzi mi do glowy. Zalezalo mi bardziej zeby auto bylo w idealnym stanie niz na wypasie:)

Modyfikacje

-Ciemne szybki przod i tyl

-ALu 18 Momo+oponki Good Year 225/40/18

Wiecej nie pamietam,bo z braku kasy na mody wole dolozyc kase zeby autko mialo wszystko idealnie,dlatego zawias,silnik,lakier itp.itd.sa naprawde super,zawsze czysto i wszystko na miejscu:)

Pare fotek jest przed modami i pare po,foto srodak doloze wkrotce. Moze niektorzy kojarza autko,bo w zeszlym roku startowalo do kalendarza.

TwDcS.jpg

Tz4RJ.jpg

Tz9R0.jpg

Tzhkr.jpg

Tzrj0.jpg

TzDMJ.jpg

TzGgS.jpg

TzQfr.jpg

TzXJS.jpg

TA4di.jpg

TAebS.jpg

TAlGi.jpg

TAy90.jpg

TAN6S.jpg

Planowane mody:

-Gleba,Gleba i jeszcze raz Gleba :)

-Pelny Fis

-Skora z s-line b7

-Zderzak przod,listwy i lotka s-line

-dwororka z nowym zderzakiem tyl

-Byc moze Navi

-I jeszcze pare bajerkow sie nazbiera :)

Zapraszam do ogladania i komentowania,mam nadzieje ze sie podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co to pytanie. Dlaczego taka koza?

+ za ciemne szyby po całosci a nie tylko tył

powodzenia w uzytkowaniu :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcialem teog co maja wszyscy,chociaz chwile mialem MAM8 :)[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 23:09_________________________________________________Witam,mala aktualizacja watku:)

Doszedl mi do modow nowy grill ms-design,do tego wycialem katalizator-naprawde polecam wyciecie..

Niedlugo wpadnie gleba i nowy zderzaczek przod,zastanawiam sie nad ms-designem,lub s-linem...

a82cbab6d42d.jpg[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2011, 17:44_________________________________________________Witam,mala aktualizacja watku:)

Doszedl mi do modow nowy grill ms-design,do tego wycialem katalizator-naprawde polecam wyciecie..

Niedlugo wpadnie gleba i nowy zderzaczek przod,zastanawiam sie nad ms-designem,lub s-linem...

a82cbab6d42d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedlugo wpadnie gleba i nowy zderzaczek przod,zastanawiam sie nad ms-designem,lub s-linem...

zdecydowanie S line no i przy tym wez zmien na ori grill bo ten nie pasuje

cyknij fotke wnetrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie chcialbym zeby ktos jeszcze wypowiedzial sie nt.tego grilla,bo mi sie naprawde podoba..nie spotkalem sie jeszcze z opinia zeby nie pasowal.. Wnetrze pokaze wkrotce,musze kupic nowy uchwyt na kubek,urwany jest i nie ma sie czym zbytnio chwalic..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

797b68e9ee87.jpg

ed6c9f5ac834.jpg

0f74d6f8b48a.jpg

6542425a0084.jpg

Maly update :) W ostatnim czasie mocno doinwestowalem autko na warsztat poszlo zaiweszenie przod,lozyska,standardowo filtry i olej,nowe opony na przodzie Micheliny 225/40/18 natomiast tyl Bridgestone Potenza 225/40/18. DO audi doszla wkoncu gleba... Sprezynki H&R -40mm przod,natomiast z tylem mechanik ma sie pobawic jeszcze jutro,bo rzekomo nie mial czasu,a jest troche za wysoko,dodatkowo z tylu zderzaczek z dokladka na 2 koncowki,dzis wlasnie wspawalem wydech od 2,5 TDI,jeszcze musze koncoweczki zakupic i doloze kolejne zdjecia :)

Dodam jeszcze ze za ok.2 tygodnie zakladam dokladeczke S-line do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tył nadal czeka na obnizenie...ciezko z czasem jest :/

Grill kupilem na allegro,tak jakos sie trafil,koles mial je 3 o ile dobrze pamietam,nawet dodalem do ciekawych aukcji na allegro.

2 rurka zostala zakonczona,weszly koncowki ulterowski o srednicy 100mm balem sie ze beda troszke za duze,ale jednak ladnie sie wkomponowaly :)

Do tego maly sticker-tuning.

Zapraszam do ogladania i komentowania,pozdrawiam! :)

52acf11797c8.jpg

e18288ec3224.jpg

7865a0b3b0de.jpg

58f3672545fd.jpg

c6768ae0f14a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie sie tam ten twoj grill podoba bardzo fajny :good: moze go na czarno opendzluj to bedzie fajniej wygladal i dolny tak samo :tongue4: a i bardzo fajna felga pasuje do tego koloru auta :kox: dobra robota :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O pupie juz pisalem,w najblizszym czasie pojdzie w dol :)

Co do grilla,narazie zostaje tak jak jest,w domu juz czeka dokladka s-line i zobacze jak sie bdzie komponowalo z grillami od niej :)

Felgi to w sumie troche szczescia mialem,na allegro je kupilem nowe :P Ale w po zimie zastanawiam sie nad czyms wiekszym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi to w sumie troche szczescia mialem,na allegro je kupilem nowe :P Ale w po zimie zastanawiam sie nad czyms wiekszym...

Jakbyś sprzedawał to daj cynk :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...