Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG] Standardowa "niuńka" ...nowości strona 1 !!zmiany!


Góral.tz

Rekomendowane odpowiedzi

jak najbardziej polecam, widać w końcu coś niezależnie od ilości rzeczy w schowku :good:

[br]Dopisany: 29 Styczeń 2012, 20:47_________________________________________________prototyp modułu do składanych lusterek :kox:

Zdj_cie0569.jpg

Ze zdjęcia wnioskuje, że z tego prototypu na tym etapie można zrobić wszystko. Nawet moduł do składania skrzydeł w tupolewie.

Jak to ma działać? Wyjmujesz kluczyk i składają się?

Moje sie składają tylko trzeba przekręcić pokrętłem. Łatwiej może być przerobić ori no chyba że to w związku z walki z nudą robisz :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działać to już działa póki co w pokoju bo za zimno na mody w garażu, a to jest do ori przekaźnika dodatkowo,

a co do działania to : po zamknięciu auta z pilota lusterka będą się składać, a otwierać dopiero po przekręceniu kluczyka, dodatkowo będę miał wybór czy się w ogóle mają składać :decayed:[br]Dopisany: 17 Luty 2012, 23:09_________________________________________________tu już zamknięte w obudowie :kox:

Zdj_cie0594.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pewnie już masz potencjalnego kupca na nastepny egzemplarz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pewnie już masz potencjalnego kupca na nastepny egzemplarz :decayed:

:good::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pewnie już masz potencjalnego kupca na nastepny egzemplarz :decayed:

nie nie mam zamówień tego moduł, jest on zrobiony konkretnie pod mój niefabryczny alarm ale ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak podejdzie

Kolego a wiesz może jakie są numery części taśmy poduszki i sterownika do multifunkcji?

Czy może ta taśma to będzie dobra?

http://allegro.pl/audi-a6-c5-tasmy-tasma-kierownice-air-bag-airbag-i2124840232.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, co jest potrzebne do wzrezania sprysków żeby były jak ori? właśnie kompletuje graty, mam już zderzak ze spryskami pompke i zbiornik, a od strony elektroniki co jest potrzebne i co gdzie podpiąć aby spryski działały przy włączonych światłach razem ze spryskiwaczami szyby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamieniasz swój przekaźnik 377 na 389 lub*603, nie ma to znaczenia czy 389 czy 603 bo to to samo, musisz dołożyć w podstawkę przekaźnika 377 3 piny i włożyć nowy przekaźnik :wink4:

musisz mieć specjalne piny do tej podstawki

piny jakie musisz dołożyć to 9, 6 i 15

9-ten pin do bezpiecznika np 20 jest on informacja że światła świecą

6- tu podłączasz + z pompki mycia reflektorów,

15- tu podajesz + przez bezpiecznik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pewnie już masz potencjalnego kupca na nastepny egzemplarz :decayed:

trzeci :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku jestem pod wrazeniem, piekne autko i tyle Twojej pracy... Nie szkoda Ci "jej" odawac w inne rece...?

Szacunek i pozdrawiam ...:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku jestem pod wrazeniem, piekne autko i tyle Twojej pracy... Nie szkoda Ci "jej" odawac w inne rece...?

Szacunek i pozdrawiam ...:hi:

no właśnie szkoda ale pokusa jest wielka, chodź narodził się nowy plan nazywa się Honda Varadero, jeśli wypali niuńka zostaje :banan:i grzebię w niej dalej a PLANÓW jest troszkę :naughty:

tak czy siak żal na samą myśl o rozstaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku jestem pod wrazeniem, piekne autko i tyle Twojej pracy... Nie szkoda Ci "jej" odawac w inne rece...?

Szacunek i pozdrawiam ...:hi:

no właśnie szkoda ale pokusa jest wielka, chodź narodził się nowy plan nazywa się Honda Varadero, jeśli wypali niuńka zostaje :banan:i grzebię w niej dalej a PLANÓW jest troszkę :naughty:

tak czy siak żal na samą myśl o rozstaniu

Jak na stan dzisiejszy to ja swojej bym nie oddala... a mamy bardzo podobne (przynajmniej zewnetrznie) autka...

Natomiast bardzo spodobobalo mi sie u Ciebie to nowe urzadzenie (wiesz nie zabardzo sie znam) co jest nad turbo. To znaczy wiem ze cos tam zaslepiles itd... ale skad ta nowa rura czy kolektor. Moglbys mi to napisac, jak nie tu to na PW

Dziekuje

Pozdrawiam Dana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

tak przeczytałem w koncu twojego posta i dochodze do wniosku iż szczęście że Cię poznałem bo masz sporo wiedze:) no i również apeluje żebyś nue sprzedawał auta :) co bede jedyna b5 na spocikach??:))) :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...