Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG] Standardowa "niuńka" ...nowości strona 1 !!zmiany!


Góral.tz

Rekomendowane odpowiedzi

a to canva co dałem linka patrzyłeś??

myślisz że cos z tego by było??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam tej firmy, pewnie odtwarza wszystko ale z pewnoscia bedzie wolna ta stacja :wink4: co moze denerwować, noi to niebieskie podswietlenie :gwizdanie:

Ja po kontakcie z radiem dalco i jeszcze jakimś typowym chinolem nawet juz nie patrzyłem na tą klase :confused4: jakosć video jak w telefonie, dzwiek to juztam druga sprawa bo akurat audio nie było :gwizdanie: ale to myslenie i czeste errory na płytach DVD do nerw sprowadzały by mnie, kumpel miał dalco :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i znów coś porazałem :decayed: :decayed:

jak wygląda kolektor po 200 tyś ano tak :decayed:

DSC00008.jpg

a tak już wszystko poskładane :decayed:

DSC00015.jpg

a taka flanszę wyrezałem

DSC00014.jpg

:kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tja... pewnie bylo czyszczonko kolektora, inaczej nie uwierze :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no było troszkę go pomęczyłem ale warto było :decayed::kox:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2011, 22:34_________________________________________________wczoraj zamontowałem rozpórkę od labela pasuje jak ulał osłony nie trzeba było ciąć :decayed: :decayed:

za to nadkole pociąłem niech sobie powietrze hula łatwiej

DSC00027.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no brak egr i kolektor lekko spolerowany od awx'a dał to że auto lepiej reaguje na gaz i kreci się z chęcią do 4,5 tyś :kox:

prawie jak benzyna [br]Dopisany: 23 Lipiec 2011, 22:38_________________________________________________przygotowania do Bi-xenon D4S

:kox: :kox:

Zdj_cie0096.jpg

tylko malować lampy w czarny mat czy sobie odpuścić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no brak egr i kolektor lekko spolerowany od awx'a dał to że auto lepiej reaguje na gaz i kreci się z chęcią do 4,5 tyś :kox:

prawie jak benzyna [br]Dopisany: 23 Lipiec 2011, 22:38_________________________________________________przygotowania do Bi-xenon D4S

:kox: :kox:

Zdj_cie0096.jpg

tylko malować lampy w czarny mat czy sobie odpuścić :decayed:

i tak stanie na tym ze pomalujesz :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie sam nie wiem a jak malować to jak całe czy zostawić troszkę odbłyśnika sam nie wiem[br]Dopisany: 18 Listopad 2011, 16:20_________________________________________________weekendowe rezanko

zaczęło się tak

Zdj_cie0116.jpg

potem było tak

Zdj_cie0124.jpg

Zdj_cie0125.jpg

między czasie kabelkologia pod ori przekaźnik

Zdj_cie0131.jpg

potem małe dziurawienie zbiorniczka i efekt pompka i czujnik na swoich miejscach

Zdj_cie0128.jpg

i brakło czasu by efekt końcowy udokumentować :decayed:

Zdj_cie0134.jpg

[br]Dopisany: 27 Listopad 2011, 23:23_________________________________________________i bi-xenon w samochodzie

jedno foto z kalkulatora

Zdj_cie0172.jpg

sam nie wiem czemu tak się z tym obijałem :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrob aktualizacje w pierwszym poscie.... ci powiem ze działasz ładnie.... taki cichociemny rezacz widze hehe ;) Konsola polifta za 110 zl no bez jaj

bix ile cie wyszedl jak sam robiles ? Co do lamp zobacz jak zrobil swirr wg mnie zajebiozo... zrobil troche inaczej niz qwerty

Wszystkie mody ktore ja mam w glowie ty realizujesz ehhh :hi:ale ja ciagle wydatki w mieszkanie pcham i na auto zawsze cos brak yhh ;] mam nadzieje ze 2012 sie rozkreci ;) pozdro i wytrwalosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszt bix;ów

soczewki,przetwornice,żarniki = 350 zł

roboty troszkę było, a lampa została jak w ori bo w sumie urok b5 to właśnie takie lampy tylko gril pójdzie w czarny mat lub czarny plastik strukturalny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no kufa nie wiem nie wiem już lampy za Twoją namową zostawiłem, muszę jeszcze to przemyśleć :mysli:[br]Dopisany: 13 Grudzień 2011, 14:01_________________________________________________schowek w ledach,

CB na czerwono bo mi pomarańcz do wnętrza nie pasował :decayed:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 14:00_________________________________________________ :kox:

Zdj_cie0425.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ermes toto :mysli: gdzie to zamontowałes w aucie :mysli: mam takie samo i nie widze miejsca na to radio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

omega to to, póki co jest miedzy tunelem a fotelem pasażera ale jest plan przykręcić pod podłokietnik, ale jak świeci na czerwono zupełnie inne :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zupełnie taki sam jak lafayette

http://allegro.pl/radio-cb-lafayette-ermes-pro-wtyk-najlepsza-cena-i2021804113.html

tylko pokrętło inne ma

U mnie nie mieści sie w tym schowku pod kierownicą :wallbash: dlatego zmieniam na stabo

Podświetlenie robiłes jakas folią czy jak :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

diody wy lutowane z klimatronika info na pierwszej stronie, ja ostatnio widziałem w a6 tak pod podłokietnikiem i super sprawa, pod ręka i nie przeszkadza jutro przykręcę i zobaczymy jak będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

próbowałem wsadzic to w półke pod kierownicą tam gdzie ksiazka serwisowa być powinna ale niestety nie mieści sie, a przykręcone do tapcerki od spodu odpada, nogą bym zawdzał przy wychodzeniu napewno :confused4:

jak umiescisz to daj foto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dam

jutro będę zakładał alarm do moto to i CB przykręcę [br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 20:44_________________________________________________i przykręcone

Zdj_cie0430.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak miałem wczesniej, robiłeś instalcje radia na stałe :mysli: bo ja zamierzam zrobić na stałe, tylko nie wiem czy lepiej zrobić po kluczyku czy na włącznik radia poprostu :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...