Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Chromy w koło szyb?


Gość emka11

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko zależy co komu się podoba. Jeżeli tobie się podobają i masz na to fundusze to zakładaj ale...

tak jak powiedział ykk tylko oryginalne wyglądają ok. a to niemały koszt.

Ja osobiście ich nie mam bo moja a4 jest w wersji S-line a więc stylisowane na S4 :th: czyli wersji sportowej i zauważ że każda firma robiąca stylistykę pod wygląd sportowy pozbywa się chromów i jasnych barw również wnętrza. Dlaczego? Bo chormy to oznaka luksusu, powolnej jazdy, lansu, itp, itd. a sport to jego przeciwieństwo.

Chcesz podkreslić to że twoja B6 to limuzyna załóż chromy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze i najtańsze są takie http://moto.allegro.pl/item227216926_listwa_elastyczna_8metrow_szer_9mm_listwypromocja.html

Założyłem i jestem zadowolony.Można wybrać grubość 6mm,9mm,12mm,15mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te listwy czarne seryjne ktore mamy w A4 da sie wyjąć i pochromowac ? :decayed:

Mi sie to podoba ale jak jest pakiecik z lusterkami , relingami ..wtedy ładnie rameczki wyglądają :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***iście wygląda na każdym :thumbup:

Kwestia gustu ;) Mi nie na kazdym kolorze podobaja sie ramki :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem i jestem zadowolony

Nie obraź się,ale co może być dobrego w listwie za 44zł./8M :shocked:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,14054.0.html

Biorąc pod uwagę to,że ori kosztują około 700zł to taki zestaw za 44zł mogę zakładać po każdej zimie 16 razy/16 lat,a montaż jest bajecznie prosty i trwa 10-15 minut.Wyglądem niczym nie ustępują oryginalnym,a nawet jak ostatnio patrzałem na kilka aut z fabrycznymi listwami (może mało zadbanymi) to stwierdziłem ,że czasami jak są równiutko założone to lepiej się prezentują te za 44zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę to,że ori kosztują około 700zł to taki zestaw za 44zł mogę zakładać po każdej zimie 16 razy/16 lat,a montaż jest bajecznie prosty i trwa 10-15 minut.Wyglądem niczym nie ustępują oryginalnym,a nawet jak ostatnio patrzałem na kilka aut z fabrycznymi listwami (może mało zadbanymi) to stwierdziłem ,że czasami jak są równiutko założone to lepiej się prezentują te za 44zł.

Wszystko ok,tylko odklejałeś kiedyś coś takiego po kilku miesiacach i skokach temperatury? Ja odkleiłem chromowaną nakładkę na lusterko,to sie przeraziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko/

Czy w A4 01r.sedan można dokupić i założyć chromowe ramki w koło szyb. Podoba mi się to ale sama nie mam i nie wiem czy można? Proszę o radę.

Można...

* Polecam tylko ori chromy, ale...

* ...jest tego bardzo malo i ciezko dostac, bo...

* ...demontaz i montaz jest przekichany

No i kosztuja pare stowek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę to,że ori kosztują około 700zł to taki zestaw za 44zł mogę zakładać po każdej zimie 16 razy/16 lat,a montaż jest bajecznie prosty i trwa 10-15 minut.Wyglądem niczym nie ustępują oryginalnym,a nawet jak ostatnio patrzałem na kilka aut z fabrycznymi listwami (może mało zadbanymi) to stwierdziłem ,że czasami jak są równiutko założone to lepiej się prezentują te za 44zł.

Wszystko ok,tylko odklejałeś kiedyś coś takiego po kilku miesiacach i skokach temperatury? Ja odkleiłem chromowaną nakładkę na lusterko,to sie przeraziłem.

Nie odklejałem jeszcze takiej listwy ale tak sobie myślę,że skoro na miejsce starej i tak zaraz przykleję nową więc można to odkleić na siłę (ostrym,wąskim dłutkiem lub inne pomysły) bez zachowywania większej ostrożności,a póżniej b.drobnym papierem ściernym zeszlifować powierzchnię na gładko i przykleić nową listwę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yates wez podaj mi link do aukcji goscia od ktorego kupowales te listwy Tez chce sobie cos takiego zrobic. Czy na wszystkie uszczelki nakleja sie listwa o takiej samej szerkosci w mm ? (bo te gorne uszczelki sa mniejsze od dolnych). Ilo mm najlepiej naklejac na sedana ? W jaki sposob to sie robi ? Czy trzeba cos ciac, czy tylko kupujesz i naklejasz ?

Masz moze fotki swojej fury bo naklejeniu tych chromow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...