Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Moje nowe, czerwone A4 :)


gucioslaw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie :hi:. Jako że od piątku jestem posiadaczem swojego pierwszego Audi postanowiłem zaprezentować je na forum. Jest to model B7 z końca 2006 roku z 2.0 litrowym Dieslem pod maską (po lekturze forum śmiertelnie bałem się zakupu samochodu z tym silnikiem, ale jednak się zdecydowałem :wink4: ). Auto zostało sprowadzone z Niemiec ze sprawdzonym przebiegiem 200 tys km. w piątek, niestety trafiło na bardzo kiepską aurę w Polsce, stąd tak kiepskie zdjęcia za które przepraszam. W miarą możliwości dołączę lepsze. Jeśli chodzi o wyposażenie to samochód posiada:

-nawigację RNS-B (na wiosnę zmienię na RNS-E)

-podgrzewane fotele

-elektryczne szyby z przodu (co za idiotyczna polityka Audi :wallbash: )

-wielofunkcyjną kierownicę

-lusterko asferyczne

-kolorowy FIS

Generalnie nic specjalnego jeśli chodzi o wyposażenie. Zdjęcia:

f5d7450c3f891312.html

f5d7450c3f891312.jpg

e278bf2263c109e0.jpg

9c5014d783c4ab92.jpg

cf3e5d03dcb8f0d3.jpg

bf437c5ed3121c52.jpg Załapała się i psina :)

e6123133bf2660e8.jpg

Autko pomimo dużego przebiegu jest ładnie utrzymane i mam nadzieję że z pomocą tego forum będzie mi dobrze służyć.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz opuszczać to sprawdź 150 razy co i jak, niestety nie jest to łatwa sprawa, szczególnie jeśli chodzi o springi 1BV... pare juz nie udanych wersji było... w tym moja.. (gdzie przód opadł za bardzo a tył za mało, mimo że springi są dobrze dobrane) :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz opuszczać to sprawdź 150 razy co i jak, niestety nie jest to łatwa sprawa, szczególnie jeśli chodzi o springi 1BV... pare juz nie udanych wersji było... w tym moja.. (gdzie przód opadł za bardzo a tył za mało, mimo że springi są dobrze dobrane) :shocked:

Popieram kolegę :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie się prezentuje w tym kolorku i na tych felach :good:

Jak na 200kkm nawet nie szczochrane za bardzo.

Przy okazji - masz zajebiaszczy "immobilizer" :naughty: (5. zdjęcie od góry)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy kolor :good: Wychodził już taki w B6 bo widziałem u helmutów taką :wink4: To chyba nie BLB więc raczej możesz być spokojny o silnik :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz opuszczać to sprawdź 150 razy co i jak, niestety nie jest to łatwa sprawa, szczególnie jeśli chodzi o springi 1BV... pare juz nie udanych wersji było... w tym moja.. (gdzie przód opadł za bardzo a tył za mało, mimo że springi są dobrze dobrane) :shocked:

Oczywiście przejrzę dokładnie forum zanim się za to zabiorę :) Mam jednak nadzieję, że ładna felga w odpowiednim rozmiarze w zupełności mi wystarczy póki co.

Bardzo ładnie się prezentuje w tym kolorku i na tych felach :good:

Jak na 200kkm nawet nie szczochrane za bardzo.

Przy okazji - masz zajebiaszczy "immobilizer" :naughty: (5. zdjęcie od góry)

Immobilizer na początku bardzo obszczekał mojego klekota. Przyzwyczajona jest raczej do dźwięku benzyny, a tutaj nie może się przestawić. :wink4:

Co do środka to faktycznie jest jak nowy. Poprzedni właściciel na szczęście o niego dbał. Mam nadzieję że o mechanikę też i nie będzie przykrych niespodzianek w niedalekiej przyszłości.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gucioslaw i jak udało się samemu oczyścić ? Jak nie to uderz do kogoś z VAGiem albo ostatecznie do ASO - wypalanie w ASO kosztuje ~100-150 zł a później pamiętaj o tym aby auto czasami przegonić i będzie git :wink4: Co do wypasu to nie masz zmieniarki w schowku skoro masz BNSa ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alvaro - postanowiłem go nie ruszać dopóki znajomy z VAG'iem nie sprawdzi go w poniedziałek. Trochę zaniepokoił mnie check engine po zatankowaniu v-powera na Shellu i dziwne stunknięcia przy gaszeniu silnika.

Co do BNS'a i braku zmieniarki też się dziwiłem ale po prostu nie ma :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolor :thumbdown: fele :thumbdown: i stoi jak wóz drabiniasty, tyle na temat :thumbdown:[br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 01:36_________________________________________________Sorry silnik :good: miałem BRE i nakulane w 2 lata 155 tkm bez żadnych problemów i wirusa na 166 KM i 375 Nm u Rogala :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Trochę zaniepokoił mnie check engine po zatankowaniu v-powera na Shellu i dziwne stunknięcia przy gaszeniu silnika...

to chyba gorszego szlamu nie mogłes zatankować, Shell + Audi = problem... podpytaj w ASO o paliwa i zapytaj co sądza o Shellu - ja w 3 stacjach ASO usłyszałem jedno... klienci narzekają na paliwa Shella bardzo. U mnie na Shellu silnik chodził kiepsko, zresztą jest wątek o paliwach który założyłem i możesz poczytać.

Lej Orlena... jest OK...

Ostatnio w Austrii zalałem BP Ultimate Diesel - jeden bak i silnik chodził dobrze.

Obecnie nalałem paliwa u znajomych na stacji - Diesel i przy okazji sie dowiedziałem jak wygląda proces zakupu paliwa, nie ma czegoś takiego jak to że się kupuje w "hurtowni" Orlnen Diesla, jest kilka opcji zakupu paliwa o różnych zawartościach poszczególnych składników... ale to temat dłuuugi jak rzeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze leje Shella, zwykłego nie tam żadnego v- pałera i jestem w 101% zadowolony auto normalnie jedzie, ogólnie zero problemów. Za to na Orlenie auto jest mułowate, ciężej się zbiera i w ogóle 0 porównania do shella.

Jedyną stacją, która dorównuje Shellowi jest BP.

Tak jest przynajmniej w moim regionie, choć ile osób tyle teorii :).

Nie chcę nic mówić, ale nie sugerowałbym się opinią ludzi z ASO, z wiadomych względów (nie wiem może przesadzam, ale w 2 stacjach ASO spotkałem się z totalną niewiedzą pracowników [VW, AUDI])

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...