Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gdzie macie ubezpieczony samochód ?


Gdzie macie ubezpieczony samochód ?   

5 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie macie ubezpieczony samochód ?



Rekomendowane odpowiedzi

ALLIANZ - nie polecam, wszystko jest w porządku do momentu wypłaty odszkodowania - później droga przez mękę, a i tak nie wywiązali się z zapisów umowy. :no: :no: :no::thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam full zniżek, duży staż jako kierowca. Gdzie polecacie AC ?

W miarę tanio ale żeby nie było problemów wypłatą kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MTU- jak sprawdzałem ofertę mieli najtaniej i już drugie auto mam u nich. ale generali ostatnio błysneło- mamy tam 3 auta i na jednym była szkoda nie dość żę składek nie podnieśli to jeszcze zniżkę na najdroższe auto dostaliśmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tamtym roku ubezpieczyłem w pzu pełniuteńki pakiet wartość auta wyceniona na 43500zł.

w tym roku wartość w pzu spadła do 34000tyś :polew:śmiech na sali podałem że mam teraz dodatki

s-line wartość auta podniosła się do 40100zł.

wartość auta przez rok minus 25% nie uważacie ze troszeczkę przesadzili ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie ich widzi mi się

większość ubezpieczalni korzysta z eurotaxu bądź info experta, które podają im niekiedy nie adekwatne wartości samochodów

ale zawsze możesz podnieś sumę ubezpieczenia :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALLIANZ - nie polecam, wszystko jest w porządku do momentu wypłaty odszkodowania - później droga przez mękę, a i tak nie wywiązali się z zapisów umowy. :no: :no: :no::thumbdown:

A ja mam z ALLIANZ-em miłe doświadczenie. Co prawda kwota odszkodowania nie była wielka, bo tylko 500 PLN ale sama szkoda była praktycznie niezauważalna, to po pierwsze. Po drugie - we czwartek wieczorem była kolizja, w piątek ją zgłosiłem, we wtorek był rzeczoznawca a we środe już miałem pieniądze na koncie. Tak więc od zajścia do wypłaty odszkodowania 6 dni!! Żeby uściślić - byłem w kolizji poszkodowanym i wypłata następowała z OC sprawcy. NIe było policji na miejscu zdarzenia tylko napisaliśmy oświadczenie. To chyba tyle :)

A ja obecnie ubezpieczony jestem w MTU :) OC + MiniCasco (kradzież na kwote 20.000) kosztuje mnie 950 PLN płatne w dwóch ratach. Póki co - (odpukać w niemalowane) jestem zadowolony :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PZU full pakiet, dziś przyjechał do wyceny szkody ( porysowane całe auto) zajęło mu to 5min. Stwierdził, że trzeba pomalować całe auto sfotografował wszystko co się dało. Dodatkowo powiedział żebym się nie martwił i że będę zadowolony. Po czym wsiadł i pojechał... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mailem poldka to bylem w PZu (lipa-drogo), rok pozniej Uniqua(tez drogo), a od 3 lat jestem w MTu jak tylko kupilem audiczke:) i z roku na rok coraz mniej, juz mam -60% i rata przyszla 303zł OC wiec jak dla mnie super:) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz paradoksalnie PZU jest tańsze niż MTU :decayed:

Masz na myśli samo OC?? Czy może jakiś pakiecik OC+MiniCasco tak jak to jest w moim przypadku?? Muszę niebawem już zacząć o tym myśleć, bo początkiem lipca kończy mi się polisa :mysli: Skoro więc PZU jest tańsze to może warto taką opcję przemyśleć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie tak jak kolega pisze wartosc auta sami mozemy podwyzszyc ale trzeba pamietac ze nic to nie pomoze bo cena auta i tak jest brana z katalogu na dzien szkody wiec po co doplacac do skladki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi najtańszą ofertę wyszukiwał mbank i niżej nie znalazłem. Obecnie mam w BRE Ubezpieczenia. Niedługo będę ubezpieczał autko które mam w AXA i ciekawe czy tym razem mbank znowu będzie górą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz paradoksalnie PZU jest tańsze niż MTU :decayed:

Masz na myśli samo OC?? Czy może jakiś pakiecik OC+MiniCasco tak jak to jest w moim przypadku?? Muszę niebawem już zacząć o tym myśleć, bo początkiem lipca kończy mi się polisa :mysli: Skoro więc PZU jest tańsze to może warto taką opcję przemyśleć...

samo OC też fajnie wychodzi w PZU, trzeba porównywać :)

ostatnie przykłady

Ford Escart 99r 60% zniżek

PZU 435 zł MTU 429 zł

Yamaha r6 bez zniżek

PZU 180 zł MTU 270 zł

Mi najtańszą ofertę wyszukiwał mbank i niżej nie znalazłem. Obecnie mam w BRE Ubezpieczenia. Niedługo będę ubezpieczał autko które mam w AXA i ciekawe czy tym razem mbank znowu będzie górą.

tak dla wiadomości, żeby wszyscy wiedzieli na przyszłość

mBank to tylko platforma sprzedające ubezpieczenia, nie swoje

najczęściej są to ubezpieczenia HDi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz paradoksalnie PZU jest tańsze niż MTU :decayed:

Masz na myśli samo OC?? Czy może jakiś pakiecik OC+MiniCasco tak jak to jest w moim przypadku?? Muszę niebawem już zacząć o tym myśleć, bo początkiem lipca kończy mi się polisa :mysli: Skoro więc PZU jest tańsze to może warto taką opcję przemyśleć...

samo OC też fajnie wychodzi w PZU, trzeba porównywać :)

ostatnie przykłady

Ford Escart 99r 60% zniżek

PZU 435 zł MTU 429 zł

Yamaha r6 bez zniżek

PZU 180 zł MTU 270 zł

Czy przypadkiem zajmujesz się ubezpieczeniami zawodowo?? Jeśli tak, to może przygotujesz mi jakąś oferte w odpowiednim czasie :mysli: Oczywiście wszelkie potrzebne dane prześle Ci na PW...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...