Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gdzie macie ubezpieczony samochód ?


Gdzie macie ubezpieczony samochód ?   

5 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie macie ubezpieczony samochód ?



Rekomendowane odpowiedzi

Zagłosowałem ( PTU ) ale mam mieszane uczucia co do tej firmy ..... wiecie jak to jest - wszystko dobrze jak płacimy , a jak ...... to sami wiecie :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczesniej mialem w pzm-ie jednak po perypetiach z wyplata odszkodowania doczekalem na koniec umowy i przeszedlem do siebie tj PZU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AXA bo najtaniej dla młodego kierowcy. Tata jako właściciel a ja jako współwłaściciel i płacę 372zł ( tata ma zniżki 60%)

:shocked: :shocked: :shocked: też jestem współwłaścicielem i płacę 575zł przy 60% zniżki (HDI)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o samo OC to najlepiej tam gdzie jest najtaniej.

Ja mam "pełny" pakiet w AXA :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najtaniej podliczyli w AXA samo OC mam wykupione.[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 11:24_________________________________________________

Zagłosowałem ( PTU ) ale mam mieszane uczucia co do tej firmy ..... wiecie jak to jest - wszystko dobrze jak płacimy , a jak ...... to sami wiecie :thumbdown:

Tak jest chyba w każdej firmie jak się chce kasę od nich. Kolega jak się rozbił to też w PZU robili problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon przenieś się do AXA :P to dam Ci numer mojej polisy i gdy się na nią powołasz i dostaniesz dzięki temu 30zł zniżki na OC i 80zł na AC :) , a ja dostane bon Sodexo 40zł ( taka fajna promocja) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w mBanku mam 370 bo płacę kwartalnie

przy jednorazowej jak @mentryb 350zł

w Warcie miałem 410zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon przenieś się do AXA :P to dam Ci numer mojej polisy i gdy się na nią powołasz i dostaniesz dzięki temu 30zł zniżki na OC i 80zł na AC :) , a ja dostane bon Sodexo 40zł ( taka fajna promocja) :)

ale to dopiero w styczniu bo tak mi się kończy OC, ale będę napewno pamiętał :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w HDI, ze współwłaścicielem 60%, OC 450zł 1 rata, druga 370zł, w tym roku firmy podniosły ceny przez powódź :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w HDI, ze współwłaścicielem 60%, OC 450zł 1 rata, druga 370zł, w tym roku firmy podniosły ceny przez powódź :thumbdown:

nie przez powódź tylko przez podniesienie kwoty funduszu gwarancyjnego czy jakoś tak :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja płace cos ok .413zł w PZU za OC i PZU Autopomoc.

Dopłacałem jeszcze parę złotych za pakiet autoszyba.

Ogólnie PZU ma drożej i chyba wróce do MTU (moje towarzystwo ubezpieczeń)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w HDI, ze współwłaścicielem 60%, OC 450zł 1 rata, druga 370zł, w tym roku firmy podniosły ceny przez powódź :thumbdown:

nie przez powódź tylko przez podniesienie kwoty funduszu gwarancyjnego czy jakoś tak :gwizdanie:

Mi wytłumaczyli że głównie przez szkody które wyrządziła powódź, zresztą co roku tak podwyższają nie ma znaczenie co się dzieje :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w Uniqa.

Po pokazaniu oferty z AXA policzyli jeszcze raz i wyszlo nieźle.

Ale słyszałem bardzo dobre opinie o AXA - koledze urwało słonę silnika, zadzwonił po pomoc a pani powiedziała, że przyjadą dopiero za 40 minut i czy życzy sobie kawę...

i przyjechała pomoc z kawą... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...