Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gdzie macie ubezpieczony samochód ?


Gdzie macie ubezpieczony samochód ?   

5 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie macie ubezpieczony samochód ?



Rekomendowane odpowiedzi

Dobre Towarzystwo to takie, które dobrze cie potraktuje i dobrze wypłaci kasę w razie nieszczęścia a nie takie co bierze małe składki. Ja miałem na początku przez długie lata w PZU - dobrze się składeczki płaciło do momentu kiedy nie wjechali mi w auto. Później - masakra: klient wróg publiczny nr1. Przeniosłem się do Warty. Dwa lata temu - poślizg, auto potłuczone ale jeszcze do jazdy. Warta wyliczyła szkodę całkowitą, po 10 dniach pieniądze były na koncie, wycena szczerze i bez picu. Dobry kontakt-telefoniczny i mailowy. Tak więc nie składki ale to, co za to dostanę. Ale niestety trzeba to sprawdzić na własnej skórze, czego nikomu nie życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem ( PTU ) ale mam mieszane uczucia co do tej firmy ..... wiecie jak to jest - wszystko dobrze jak płacimy , a jak ...... to sami wiecie :thumbdown:

Pixi tez ram mam i zaluje.

Tylko sie skonczy okres to sie przenosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w MTU OC+NW i płacę 2x221,50zł. Właśnie dzisiaj wpłaciłem pierwszą ratę.

Odzywał się też mBank i zaproponował o 18zł droższą polisę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mbank nigdzie nie bylo taniej. Do tego mam skladke na raty i sama sie pobiera z konta :D

Witam,

kolega też ma w mBanku i jak mu sie zepsuł samochodzik to musiał becelować za lawetę...

Chyba, że sobie nie wykupił i ma tak tanio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w wracie płace OC i AC 2500zł jeszcze łapie mnie zwyżka za wiek z dlatego taka cena i po 1,5 roku zgłaszałem szkode AC i tragiczna była wycena strasznie zaniżone koszta. Raczej nie polecam. I tak pewnie bedzie ze wszystkimi firmami ubezpieczeniowymi bo jak ubezpieczacie to wasze auto kosztuje 35 tys jak trzeba wypłacić to juz po roku kosztuje 25 tys :thumbdown:

Ogólnie chce przejść do PZU znajomi najmniej narzekają na tą firmę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja astra w Interrisk ( 320 zl mi pani policzyla ja i mama wspolwlasciciel ) a A4 w warcie ( samo oc cos kolo 400 zl - 3,0 ! do tego NW , doplata 70 zl za rekalkulacje OC poprzedniego + ubezpieczenie szyb i wyszlo cos pod 600 zl ) .

Co do wyplat na razie nie musialem testowac :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli macie PTU to nie liczcie na naprawe bezgotowkowa w ASO. Zadna stacja nie chce z nimi wspolpracowac. :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HDI max zniżki 575,względem innych wydaje się drogo będzie zmiana :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hestia za rok 449zl :)juz kolejne auto tam ubezpieczam i jestem w pelni zadowolony z nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...