Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi


Patrox

Rekomendowane odpowiedzi

ja wiem jak ma , normalnie ten plastik jest srebrny wiec patrox albo go okleił albo pomalował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrox a Ty zmieniałes kierownice ? :cool1: Bo dziwi mnie ta czerowna nić na niej jak w B7 :gwizdanie: ( w B8 chyba były czarne lub srebrne nici pod szwy w tapicerce i mieszku nie liczac wersji Exclusive) i brak chromu ( trójramienna S-line ) przy rolkach od multifunkcji :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie listwy sa pomalowane a kiera jest faktycznie z B7:)

:wink4:

a gdzie lakierowane ? duże koszta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrox rozumiem że demontowałeś chromy z listew do malowania tylko z tego co widziałem to w B8 są one konkretnie zgrzane z resztą listwy... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze niby jak oklejając chromowy pasek taśmą czy smarując towotem ?? full profeska... Widziałeś kiedyś listwy ozdobne od B8 od wew strony ?? nie wydaje mnie się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez mozna malowac bez takiego rozbierania :)

Roznitowywałem to na ciepło lutownica. Potem po malowaniu wlepiałem na klej na goraco i trzyma bardzo mocno. Na jedenej listwie spróbowałem z oklejaniem i efekt był mizerny. Roznitowanie zajęło mi 30 min wszystkich listem a pomalowałem sobie sam u mojego taty w Lakierni. Filozofii nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej że efekt za***isty szczególnie z tą ramką wkoło wyświetlacza MMI :kox: Pokaż jeszcze tą dokładkę na aucie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Partox, zmieniałeś wydech? Widziałem wczoraj Twoję furę :notworthy: i masz jakiś niespotykany wydech. To tylko końcówki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na nic nie ma czasu a i pogoda nie sprzyja zdjęcią. Wydech nie jest finalny ale jest inny niż seria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrox: Nie mialem jakos mozliwosci ostatnio zeby cos napisac. Gratuluje super auta! :hi::good: Maszyna niesamowita! Do tego wersja wypas chyba na max.

Ciekawi mnie co tam zrobiles z wydechem bo kilka osob, w tym jeden znajomy z Norwegii z A4 B8 3.0TDI chce zmienic wydech.

Norki jakos nie bardzo chca robic custom i chca wersje dedykowane a z tego co wiem do A4 B8 3.0TDI nie ma nic dedykowanego.

Milltek ma dedykowany do A5 3.0TDI i do A4 3.0TDI jest podobno toz za rogiem..

Milltek z 3.0TDI w A5 brzmi niesamowicie.. Muzyka dla moich uszu.

Plany Twoje to poprostu respect.

Napisalem na norweskim forum o Twoich planach i norki sie upieraja ze 315KM i 600Nm to niemozliwe, hehe..

Odnosnie wykonczenia piano to niesamowita robota! Tylko ze ja mam juz dosyc swojego piano. Wszystko widac, w swietle porysowany na maxa mimo ze stosuje do tego specjalny pedzelek, plyn do LCD i bardzo delikatna mikrofibre.. Chcialem to wymienic na carbon ale narazie gotowe listwy w carbonie ala RS to dosc zaporowa cena..

Jezeli chodzi o B&O w B8 to zgadzam sie z Toba ze to delikatna pomylka. Sluchalem innych zestawow B&O w Audi i to calkiem inna liga.

Mam nadzieje ze B&O w A6 C7 (to bedzie moje nastepne Audi) bedzie w koncu "porzadny" bo tak zapowiadaja. Ale cena 6000 oiro tez jest ciekawa..

Pozdrawiam i zycze zadowolenia z chyba najbardziej wypasionej A4 na forum!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...