Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi


Patrox

Rekomendowane odpowiedzi

Nie obraz sie, ale folia 3M do prawie nowej B8 jakos tak srednio pasuje...

Auto piekne i swietnie wyposazone. Zazdraszczam.

Folia 3m nie wygląda najgorzej wewnatrz a na pewno lepiej niż drewno. Chodzi mi jeszcze po głowie to co zrobiłem w tamtym czerń fortepianowa ale nie wiem czy za czarno nie będzie w środku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pewnie 4 z przodu w mocy i 6 w momencie :decayed: :decayed: :decayed:

bardziej stawiam na 330-350 , ale to i tak już będzie rogal od ucha do ucha[br]Dopisany: 12 Listopad 2010, 16:23_________________________________________________zmień sobie kod silnika w profilu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki sie normalnie zrobil ruch w tych B8 ze czlowiek normalnie musi chyba przyspieszyc jakies zakupy bo odstaje :rolleyes::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki sie normalnie zrobil ruch w tych B8 ze czlowiek normalnie musi chyba przyspieszyc jakies zakupy bo odstaje :rolleyes::decayed:

coś w tym jest - może poszukajmy razem - przy 2 szt. będzie rabat :decayed:

sorry za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pewnie 4 z przodu w mocy i 6 w momencie :decayed: :decayed: :decayed:

bardziej stawiam na 330-350 , ale to i tak już będzie rogal od ucha do ucha[br]Dopisany: 12 Listopad 2010, 16:23_________________________________________________zmień sobie kod silnika w profilu :wink4:

Jakby pekło 350 koni to byłoby fajnie. Zalezy mi na tym aby utrzymac moc mozliwie wysoko tak jak to miałem w B7 a nie przy 3800 leci na dół.

A co do zmiany w podpisie kodu to jak admini dopisza oznaczenia silnika CAPA to zmienie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Patryk kolejne grube auto... mam nadzieję, że mody będą podobne jak w B7 ;) szerokości! :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie wygrać w Lotto :kox: ja bym folię zastąpił jakimś ORI dekorem jak już, oczywiście nic z giejni drewnopodobnej, BTW już seryjne nieźle wymiata z tym motorkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie wygrać w Lotto :kox: ja bym folię zastąpił jakimś ORI dekorem jak już, oczywiście nic z giejni drewnopodobnej, BTW już seryjne nieźle wymiata z tym motorkiem

no goni goni , ale skoro B7 podgryzalo prosiaka GT2 to az strach pomyslec co to pogoni :decayed::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja :good: We wrocku na bielanach dobrze oklejaja listwy i inne :good:

dokladnie , sam tam robilem szkoda zrywac wnetrza na wymiane.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przyszły nowe graty do autka. Niektórzy mają wolne soboty a niektórzy jak im się nudzi zakładają sportowe stabilizatory i sprzężyny Eibacha. Autko miło siadło mimo iż w serii miałem juz obniżone zawieszeni s line. Jutro postaram sie zrobić zdjęcia jak siadł bo teraz po ciemku to nie ma co:)

sam0496.jpg

sam0494.jpg

sam0486.jpg

sam0489w.jpg

:> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :>

Komfort jazdy został na tym samym poziomie jak s line

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...