Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5]gwint+18"8,5J + stłuczka w gratisie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hiih zobacz na to prawie jak Twoja:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=110061.0;highlight=kuba+a4

teraz mam już czarną, a tak no poważnie dużo jest roboty z utrzymaniem czystości tych kół bo słyszałem ze masakra każdą kropkę widać

PS chlapacze przednie wiem kto kiedyś miał nowe ale bez klipsów jak się z krychą nie ugadasz to się odezwij

Opublikowano
  • Autor

napewno nie sa to felgi bezobsługowe :>,jak chcesz miec non stop połysk to trzeba je czesto przecierać

Opublikowano

te daszki to jakis "rarytas" bo mam w swoje, jak wrazenia po przesiadce na lustro ang?:D lepsza widocznosc? :> Dobre mody :naughty:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

hehe dla mnie rarytas bo niemiałem :kox:, jakos nie zauważam rożnicy w widocznosci poza symetrycznoscia auta z zewnatrz [br]Dopisany: 31 Grudzień 2011, 14:40:52_________________________________________________nowy nabytek na wiosne 17"

Opublikowano

i to bez gleby chcesz na czymś takim jeździć?

b4df72f4be0f211dm.jpg

Opublikowano
  • Autor

i to bez gleby chcesz na czymś takim jeździć?

b4df72f4be0f211dm.jpg

nic takiego nie napisałem :>, bez gleby to by sie mijało z celem,bedzie kozica gorska :polew:

bedzie gleba do wiosny jeszcze jest troche czasu

Opublikowano

i to bez gleby chcesz na czymś takim jeździć?

b4df72f4be0f211dm.jpg

oglądałem te felgi też :wink4: zmieniasz kolor?

Opublikowano

Kolego ile dałeś za te felgi, jakie ET ?

Opublikowano
  • Autor

i to bez gleby chcesz na czymś takim jeździć?

b4df72f4be0f211dm.jpg

oglądałem te felgi też :wink4: zmieniasz kolor?

i to bez gleby chcesz na czymś takim jeździć?

b4df72f4be0f211dm.jpg

oglądałem te felgi też :wink4: zmieniasz kolor?

tak kolor bedzie zmieniony, prawdopodobnie na czarny

Opublikowano

Fajna A4, mody w dobrym kierunku zmierzają :decayed: a co do koła to gwint ładuj najpierw :decayed:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Fajna A4, mody w dobrym kierunku zmierzają :decayed: a co do koła to gwint ładuj najpierw :decayed:

najpierw beda rozporki,gwint,koło

---------- Post dopisany 15-05-2012 at 10:13 ---------- Poprzedni post napisany 14-02-2012 at 13:32 ----------

przymiarka felg po zrobieniu 3728d2b0b2d98524m.jpg

Opublikowano

Fajna A4, mody w dobrym kierunku zmierzają :decayed: a co do koła to gwint ładuj najpierw :decayed:

najpierw beda rozporki,gwint,koło

---------- Post dopisany 15-05-2012 at 10:13 ---------- Poprzedni post napisany 14-02-2012 at 13:32 ----------

przymiarka felg po zrobieniu http://images49.fotosik.pl/1527/3728d2b0b2d98524m.jpg

:kox::shock3:

Opublikowano

fajna furka mam taka samą tylko 96r. i te same felgi 17' od audi a8 :) dobra polerka :D

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
fajna furka mam taka samą tylko 96r. i te same felgi 17' od audi a8 :) dobra polerka :D

ja tylko 16" mam te patelnie, poluje na takie 18"

gwint na przod zalozony, obecnie na 17"

bc9328898dc07895m.jpg

169495482cde0f39m.jpg

fd9844ebce9d3176m.jpg

Opublikowano

Jeszcze go w dół musisz skręcić :wink: nadkole równo z oponą

Opublikowano
  • Autor
Jeszcze go w dół musisz skręcić :wink: nadkole równo z oponą

tak było ale juz przytarłem podwoziem,a ze jest to nieprzyjemny dzwiek :shock3: to musiałem podkrecic do gory

Opublikowano

Bardzo wysoko jak na 1BE

Opublikowano

Przecież gwint wrzucił, felga z rantem musi być na totalnej glebie Panie! No i te opony trochę baloniaste :decayed: przydałoby się trochę naciągu:kox:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

opony 205/45 felga 8" jakis tam naciag jest,no niestety autem dziennie 50km do pracy i nizej nie moge po tych je hmm banych wertepach

---------- Post dopisany 22-08-2012 at 00:09 ---------- Poprzedni post napisany 27-06-2012 at 20:53 ----------

20082012130.jpg

<br /><br />

21082012136.jpg

<br /><br />

z racji tego ze siedze sobie przymusowo w domu wyrezałem sobie łooo takie coś, 2 dodatkowe wskazniki w przedifcie :wink:, i wymieniłem maty w lusterkach z przerobieniem podgrzewania lusterek po tylnej szybie na zima jak znalazł :decayed:

Opublikowano

stopniowo w dół na glebie trzeba się nauczyć jeździć,nie ma co opuszczać od razu na sama ziemię:wink: zaczyna dobrze wyglądać czekam na kolejne fotki

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.