Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Moja srebrna strzała - A4 1.9 TDI PEŁNY S-LINE :) NOWE FOTY 1 STR


agentsmith

Rekomendowane odpowiedzi

pieknie :oklaski: s-line i dokladki w kolor odrazu zmienily to a4 :good: moze lotke na klape? no i GLEBY troche :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agent a moze wlasnie obizenie s-line bys zrobil czyli te -20mm bo ten audi za wysoko stoi psuje to efekt,a szczegolnie przod wysoki,wyzej niz tyl :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to lipnie wygląda ale.. przynajmniej wjeżdżam na każdy krawężnik :) Poza tym jakiś czas temu szukałem sprężyn 1be i nic nie znalazłem pod ten moje kategorie wagowe żeby wszystko ładnie pasowało.. :kwasny:[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2011, 15:28_________________________________________________Ta lotka na klapę to coś takiego??

http://allegro.pl/audi-a4-b6-8e-spojler-rs-look-na-klape-x-tuning-i1643071468.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale ta jest nie oryginalna :) Za oryginalną musiałbyś zapłacić około 700zł :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz taka,ja mam taka i daje rade a ori ciezko wogole znalezc raz byla za 300zl ale i tak uwazam ze za kawalek plastiku to za duzo,a ile w ASO to kosztuje :blink: jeden na forum kupil z aso lotke :facepalm:

ori laminat ma juz sporo osob na forum :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha i o to mi chodziło żeby ktoś już to przetestował :) w takim razie zamawiam i w najbliższym czasie montaż. Po S-line brakuje mi czegoś tam z tyłu :) jeszcze listwy na drzwi by się przydały.. Jak wygląda ten temat cenowo i w ogóle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listwy chodza po 500-650 PLN :wink4:

Hm.. trochę dużo.. A co powiecie na takie coś: http://allegro.pl/audi-a4-8e-s4-s-line-b6-sedan-avantlistwy-na-drzwi-i1651858740.html

Ktoś z forum może ma takie?? Warte to coś jest?

(na marginesie: nowy intercooler się montuję właśnie :naughty:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glinek takie listwy ma założone, napisz do niego. Z tego co pamiętam to był problem z lakierem w połysku, mat chyba ok!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na żywo jest spoko.[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2011, 11:07_________________________________________________Nowy intercooler. Tamten jednak nie potrzebnie taki duży był. Teraz pięknie wszystko się zmieściło bez cięcia zderzaka, halogeny również na miejscu.

Teraz pozostało pompki zmienić i będzie jazda :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że intercooler + brd + program? Jaki wynik? Co do lotki kupuj tą z allegro śmigam z taką od ponad pół roku i pięknie się trzyma :) Tylko znajdź dobrego lakiernika aby przed malowaniem wyrównał ją szpachlą lekko bo często niestety są nie równe... :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

git :good: a belke cos rezales lekko czy tez nie?

Belka niestety była cięta przy montowaniu poprzedniego FMICa... :kwasny:

Rozumiem że intercooler + brd + program? Jaki wynik? Co do lotki kupuj tą z allegro śmigam z taką od ponad pół roku i pięknie się trzyma :) Tylko znajdź dobrego lakiernika aby przed malowaniem wyrównał ją szpachlą lekko bo często niestety są nie równe... :thumbdown:

Dokładnie tak - wynik masz w podpisie niżej. Niestety mało ale w czwartek wymieniam pompki i korekta także powinno być ponad 190hp.

W takim razie kupuję tą lotkę:

Może ktoś potwierdzić czy to na pewno ta?

http://allegro.pl/audi-a4-8e-b6-2001-2004-spojler-s4-look-nowy-hit-i1672728025.html#gallery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lotka identyczna jak u mnie :good: A zdradzisz mi koszt takiego fmica brd i programu? Może być PW. Pytam z ciekawości bo myślałem o takich modach u mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...