Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Moja srebrna strzała - A4 1.9 TDI PEŁNY S-LINE :) NOWE FOTY 1 STR


agentsmith

Rekomendowane odpowiedzi

No pozytywnie kolego ;-)

Gdzie ściemkę robiłeś - w Szczecinie?

Ja chyba widziałem jako jeden z pierwszych tylko czekałem na zdjęcia :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie bardzo ładnie się prezentuje :good: No nic teraz przez te zdjęcia w wydatki muszę wpisać ściemę szyb :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dotarła paczka?? :wink4:

Dotarła ale dopiero dzisiaj - za jakąś godzinkę będę jechał na pocztę odebrać :)

Kiedy jakieś nowe fotki? :decayed: Bo też mam taką limuzynkę w srebrnym kolorze i ciekaw jestem jak wygląda z przyciemnionymi szybkami bo i mi to chodzi po głowie :naughty:

Jutro mam w planach mycie autka i wstawienie kilku fotek ;) Powiem Ci że warto lekko przyciemnić :)[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 17:58_________________________________________________No i są foty z ciemnymi szybkami :)

DSC01213.jpg

DSC01216.jpg

DSC01212.jpg

kolego dla mnie średnio bo ja jakbym to miał robić to zawsze z przodem - tak jakoś mi nie leży sciemka...ale to tylko moja opinia, a kolega widze z Kamienia POM. mam rodzinke w Baczysławiu i Golczewie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego dla mnie średnio bo ja jakbym to miał robić to zawsze z przodem - tak jakoś mi nie leży sciemka...ale to tylko moja opinia, a kolega widze z Kamienia POM. mam rodzinke w Baczysławiu i Golczewie

No każdy ma swoje zdanie :) kiedyś myślałem podobnie ale jakoś się przekonałem już i jestem zadowolony :) Też bym wolał wszystkie szybki ściemnić ale nie mam czasu na późniejsze zabawy z policją, zabieranie dowodu itp. Wybrałem bezpieczną opcję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[br]Dopisany: 23 Luty 2011, 18:07_________________________________________________kilka nowych pierdół... :)

- FMIC :decayed: (niestety halogenów nie udało się zachować - ale i tak z oświetlaniem drogi mało miały wspólnego także strata wizualna tylko)

- koła 17-calowe :) opony Goodyear 225/45

- ramki grilli przednich pomalowane na czarny mat (niestety farba odpada ale zamówiłem już grill oryginalnie w czarnym macie)

- autko dostało nowe klocki+tarcze na przód (TRW)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema :wink4: odrazu lepiej na tych kolach :good: dokladki w kolor zrob

zamontowales fimc-a :rolleyes: idziesz w wiecej? robiles to w szczecinie czy sam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema :wink4: odrazu lepiej na tych kolach :good: dokladki w kolor zrob

zamontowales fimc-a :rolleyes: idziesz w wiecej? robiles to w szczecinie czy sam?

Siemanko :) Dzięki, no różnica jest super :)

FMIC siedzi a robił go znajomy mechanik u mnie w Kamieniu :) w przyszłym tygodniu powinienem mieć turbinę od BRD.. :naughty: także mała korekta w Gdańsku i będzie śmigać fajnie :)

A z dokładkami to Ci powiem, że mi się tak podoba a tylny zderzak bez s-lina w kolorze wygląda ch**owo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2011, 12:23_________________________________________________Z racji małej stłuczki na parkingu (dziadek z Seicento cofać nie potrafił - mnie przy tym nawet nie było) wchodzą nowe plany na mody:

- zderzak przód S-line (zamówiony)

- malowanie dokładek

- zderzak tył - hmm chyba zwykły ale na 2 rurki z czujnikami parkowania

- podwójny wydech

Co myślicie żeby dach walnąć na czarno? Albo w czarny mat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

denerwujace sa takie stluczki ale co poradzisz :confused4:

plany:

zderzak s-line :good:

dokaldki :good:

wydech :good:

zderzak tyl :good:

dach na czarno :thumbdown: widzialem raz srebrne a8 z czarnym dachem i nie pasowalo to jakos,musialbys miec auto biale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale za to jest motywacja do dalszych modyfikacji :naughty: Nigdy nie chciałem malować dokładek ale skoro jest możliwość zmiany zderzaków to w sumie czemu nie.. :) z tym dachem to taka tylko luźna propozycja :)

A z tym przednim zderzakiem S-line - szkoda, że halogenów nie będzie no ale coś za coś..

Myślę co jeszcze można by zrobić przy moim parchu... :mysli: znowu mnie wzięło na mody a chciałem już skończyć z tym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z tym przednim zderzakiem S-line - szkoda, że halogenów nie będzie no ale coś za coś..

Czemu nie będzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od Audi A5 :) nie sprawdziłem wymiarów przed kupnem i tak wyszło. No ale coś za coś :)[br]Dopisany: 24 Maj 2011, 23:34_________________________________________________Kilka drobnych zmian: :naughty:

- zderzaki S-line

- pomalowane dokładki

- grille w czarnym macie

- czujniki parkowania z tyłu

- powrót halogenów :decayed:

FMIC na razie wywalony (nie zmieścił się -jutro montaż nowego, mniejszego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...