Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Wywalić EGR czy kupić nowy?


marcinos80

wywalić czy zastapic nowym  

111 użytkowników zagłosowało

  1. 1. wywalić czy zastapic nowym



Rekomendowane odpowiedzi

Ale co mnie obchodzi jakie ceny u gajosa TOM77 sprzedaje ori części , pytałem o egr -480zł

---------- Post dopisany at 23:46 ---------- Poprzedni post napisany at 23:43 ----------

chyba ze mówimy tu o tym gdzie kupimy najdrożej ori egr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na alledrogo za 300 można kupić od gościa XXX i co mnie obchodzą ceny na forum jaaaa :facepalm: Duża rozbieżność cenowa tych "oryginalnych" EGRów. :grin:

Zapytać się coś normalnie na forum. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na alledrogo za 300 można kupić od gościa XXX i co mnie obchodzą ceny na forum jaaaa :facepalm: Duża rozbieżność cenowa tych "oryginalnych" EGRów. :grin:

Zapytać się coś normalnie na forum. :facepalm:

:facepalm::facepalm:http://a4-klub.pl/sprzedam-ogloszenia-komercyjne-firm-157/czesci-super-cenach-hurtowni-duze-upusty-klubu-promocje-20286/

Ehe .. masz racje kup u Gajosa za 900 zł i będzie na pewno lepszy od tego za 480 zł od gościa XXX z forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w której hurtowni sprzedają ori części :mysli: ja wiem że zamienniki tak jak kolega tom77

Posiadamy w ofercie części zamienne wielu renomowanych firm...

Ale spoko.:good: Kupie sobie ten za 900 bo te za 300 za tanie dla mnie. :polew:

Hehe dobra koniec spiny :drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w której hurtowni sprzedają ori części :mysli: ja wiem że zamienniki tak jak kolega tom77

Posiadamy w ofercie części zamienne wielu renomowanych firm...

Ale spoko.:good: Kupie sobie ten za 900 bo te za 300 za tanie dla mnie. :polew:

Hehe dobra koniec spiny :drinks:

Posiada w sprzedazy Wahlera czy taki jak siedzi ori ale spoko ... :grin:

---------- Post dopisany at 00:42 ---------- Poprzedni post napisany at 00:25 ----------

Btw. Mam nadzieje ze nie dumasz ze wszystkie częsci produkuje Audi podejrzewam ze ten od Gajosa tez będzie Wahler :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię solidnych ludzi i dopóki Tom77 mnie nie wytnie w bambo to nawet mnie nie grzeje co kto ma za 20zl taniej czy drożej.

Sony Xperia E dual Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co mnie obchodzi jakie ceny u gajosa TOM77 sprzedaje ori części , pytałem o egr -480zł

---------- Post dopisany at 23:46 ---------- Poprzedni post napisany at 23:43 ----------

chyba ze mówimy tu o tym gdzie kupimy najdrożej ori egr

tu nie chodzi o to gdzie więcej zapłacić. Ori jest ori, tylko z logiem Audi. Reszta to aftermarket. Nie twierdzę, że ten Wahler jest zdecydowanie gorszy, ale trzymając się jakichś zasad to ten Wahler nie jest oryginalną częścią zamienną i koniec kropka. A co kto kupuje to już jego sprawa i kwestia portfela. Nikomu nic do tego. Pamiętajcie tylko, że to co wypuszcza Wahler jako orybinalne części zamienne VAG naprawdę nie musi być dokładnie tym samym co pakuje wahler w swoje pudełka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co mnie obchodzi jakie ceny u gajosa TOM77 sprzedaje ori części , pytałem o egr -480zł

---------- Post dopisany at 23:46 ---------- Poprzedni post napisany at 23:43 ----------

chyba ze mówimy tu o tym gdzie kupimy najdrożej ori egr

tu nie chodzi o to gdzie więcej zapłacić. Ori jest ori, tylko z logiem Audi. Reszta to aftermarket. Nie twierdzę, że ten Wahler jest zdecydowanie gorszy, ale trzymając się jakichś zasad to ten Wahler nie jest oryginalną częścią zamienną i koniec kropka. A co kto kupuje to już jego sprawa i kwestia portfela. Nikomu nic do tego. Pamiętajcie tylko, że to co wypuszcza Wahler jako orybinalne części zamienne VAG naprawdę nie musi być dokładnie tym samym co pakuje wahler w swoje pudełka.

Ok przyznaje racje tańszy egr będzie wybrakowany o logo OOOO :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam też się dołączę do wątku gdyż jestem tez zwolennikiem tego problemu Egr ciekł i został zaślepione co wynikiem było pokazanie sie błędu i kontrolki wiec po radach klubowiczów został wyłączony programowo :grin: koszt tylko symboliczna 100 a usmiech z braku kontrolki na desce bezcenny :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam też się dołączę do wątku gdyż jestem tez zwolennikiem tego problemu Egr ciekł i został zaślepione co wynikiem było pokazanie sie błędu i kontrolki wiec po radach klubowiczów został wyłączony programowo :grin: koszt tylko symboliczna 100 a usmiech z braku kontrolki na desce bezcenny :decayed:

jesteś... zwolennikiem tego problemu? mógłbyś nam przybliżyć o co chodzi? masz już maturę? bo trochę przerażenie ogarnia.... no chyba, że coś wypiłeś - to przepraszam, jesteś usprawiedliwiony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj obczaiłem swojego EGRa i jest ori audi nie wahlera bo widziałem że niektórzy pisali że mieli taki montowany. Teraz pytanie. Na moim jest 038131501AA a ETKA pokazuje mi 03813150AL. Czy to te same są bo jak widzę w aukcjach to piszą właśnie 038131501 AA,AL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dzwoniłem do aso z zapytaniem o cenę egr to krzyknęli mi 999zł znaleziony oczywiście po nr vin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz znalazłem w serwisie z końcówką AL tak jak pokazuje ETKA za 1039,82 do Audi a 999,83 do Skody a z końcówką AA tak jak ja mam u siebie na zaworze 679,60 do Audi a do Skody 644,09.

Tym że do skody czy do audi nie ma raczej różnicy ale jaka jest różnica w AL a AA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha dobra kij z tą skodą ale jaka różnica w AA a AL? Czy można to zamieniać czy nie?

---------- Post dopisany 17-08-2013 at 15:03 ---------- Poprzedni post napisany 12-08-2013 at 20:49 ----------

I co nikt nie wie jaka jest różnica? :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj obczaiłem swojego EGRa i jest ori audi nie wahlera bo widziałem że niektórzy pisali że mieli taki montowany. Teraz pytanie. Na moim jest 038131501AA a ETKA pokazuje mi 03813150AL. Czy to te same są bo jak widzę w aukcjach to piszą właśnie 038131501 AA,AL.

038131501AL zastąpił już nieprodukowany 038131501AA

Ja mam EGR wymieniony w ASO przez poprzedniego właściciela i mam w AVF ten z oznaczeniem 038131501AL. Jako, że czyściłem go dzisiaj to przyjrzałem się mu dokładnie i przy flanszy wygrawerowany jest WAHLER co jednoznacznie tłumaczy kto jest dostawcą EGR na 1-szy montaż dla Audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dobra. W serwisie jak patrzę to AL jest za 1000 a AA za 600 wiec w czym jest taka różnica bo jak patrzy się na aukcje to pisze wszędzie AA AL J czy coś podobnego w jednej cenie.

Że co nie ma różnicy w konstrukcji tylko serwis naciąga czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...