Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] MOJA CZARNULKA S-line


andrew5667

Rekomendowane odpowiedzi

To źle pytałeś(2450zł). A tak poza tym mnie się też na początku bardzo podobał ten grill a teraz w życiu bym go nie zamienił na ori . NIjak pasuje ten plaster miodu do kratek bocznych i wygląda to jak tania chinska podróbka. Jak bedzie nowe rs4 to wtedy ładnie to sie skomponuje z resztą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie oni nie kumaja o co chodzi . Szukalismi w etce chyba przez 15 minut i nic . W pazdzierniku załozyłem grll od S4 tez mi sie bardzo podobał a teraz zaczyna coraz mniej i nie wiem czy nie wroce do ori . Myslalem o przednim zderzaku od hofele i wtedy by sie ladnie zgralo. A co do kratek bocznych to fajne ma Osir Design's

O cos takiego

coc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakujesz te kółka?Podobają mi się :kox:

Tez mi sie podoboja. Chce na wiosne zmienic kólka no cos wiekszego. Byłem przekonany na felgi Eta Beta ,ale zrobil mi sie mętlik i w gre wchodza jeszcze OZ Ultraleggera HLT i musza byc czarne :)[br]Dopisany: 20 Luty 2011, 16:11_________________________________________________W sobote podczas odkurzania zobaczyłem przetarcie skóry fotela kierowcy. Troche sie zdziwilem bo auto dopiero ma troche ponad 14 tys. Oddałem auto po weekendzie do "S- plusa" gdzie mozna zregenerowac skóre . Po odebraniu auta skóre zrobili idalnie ale oczywiscie w realiach polskich zawsze musi cos byc to wiec porysowali mi zderzak przedni-całe szczescie ,ze tylko klar. Oczywisie nikt sie nie przyzał ale po wielkiej awanturze poszli -jak oni to nazwali " na ugode" i wypoleruja zderzak. Nie polecam tej firmy. Jutro auto do odbioru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz 14 tys. przebiegu to masz gware chyba??

jak mam z początku roku 2009 to uwierzysz. :) Takze juz niet. Ale i tak bym nie pomyslał o gwarancji bo przeciez "oni" by powiedzieli ,że to uszkodzenie mechaniczne :( Z tego co tu poniektórzy koledzy pisza to cos jest z tymi fotelami ,że tak szybko sie wycieraja.takze cus jest z jakoscią . W poprzednim aucie A3 zrobiłem 140 tys i foteliki były jak nowe moze byłem lzejszy :polew:

autko zadbane strasznie :good: :good: ładna sztuka

Dziekuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

załozyłem nakladki aluminiowe na pedały

audi_peda_y_138.jpg

[br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 16:10_________________________________________________

ile dales :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przez moja ulice przeleciała czarna S4 i nie bylo by nic w tym dziwnego ale po zobaczeniu ją z tyłu zobaczyem swiatla led które maly kierunkowskazy w swiatłach stop- chyba wersja amerykanska. To co w takim razie w wersji amerykanskiej jest w dolnym pasku tam gdzie w wersji europejskiej jest kierunek i swiała cofania- wersja sedan :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOREK od R8 zakupiony - ale taniej w ASO - niecałą "stówę" wyszedł //98zł dokładnie...

WSZYSCY POWINNIŚMY MIEĆ TAKIE KORECZKI ... i nie zaciął mo się Caps Lock;)

... jet poprostu boooooooooski - zdjecie tego nie oddaje - dopiero organoleptycznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...