Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Xenony - problem nagłaśniany


endriuu

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadza się i nie Dido tylko Dibo :tongue4: Jak się jeszcze zastanawiasz to napisz do raggamana na priva, on mnie przekonał że to wszystko to jeden ch** tzn. piernik :decayed:

sorry stary :)

Spoko :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie sie czy moze ktos zakladal do siebie taki zestawik samemu : http://www.allegro.pl/item526487434_spryskiwacze_reflektorow_xenon_lamp_legalne_xenony.html

Czy moze jest opcja gdzies w zakladzie zalozenia takich spryskiwaczy??? Bo jestem ciekaw czy ten sam zestaw wystarcza czy trzeba cos dokupowac itd. A i wie moze ktos jak nazywa sie profesionalnie soczewka z samopoziomowaniem bo szukalem na allegro do a4 i nic nie mogem znalesc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie sie czy moze ktos zakladal do siebie taki zestawik samemu : http://www.allegro.pl/item526487434_spryskiwacze_reflektorow_xenon_lamp_legalne_xenony.html

Czy moze jest opcja gdzies w zakladzie zalozenia takich spryskiwaczy??? Bo jestem ciekaw czy ten sam zestaw wystarcza czy trzeba cos dokupowac itd. A i wie moze ktos jak nazywa sie profesionalnie soczewka z samopoziomowaniem bo szukalem na allegro do a4 i nic nie mogem znalesc...

Samopoziomowanie to nie soczewka, a czujniki odpowiedzialne za analizowanie nachylenia samochodu no i układ który to analizuje. Zresztą wydaje mi się że soczewka jest taka sama. Tylko ten układ się podłącza pod silniczki regulacji wysokości w soczewce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogą albo i nie to jest twoje ryzyko, ponieważ i w droższych zdażają sie zakłócenia jak nie kupisz to nie sprawdzisz :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogą albo i nie to jest twoje ryzyko, ponieważ i w droższych zdażają sie zakłócenia jak nie kupisz to nie sprawdzisz :gwizdanie:

Zgadza się, możesz kupić dużo taniej i nic nie będą zakłócały :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze ktos sie wypowie co do tych spryskiwaczy do reflektorow, kombinowal ktos... bo stwierdzilem ze zamiast jakis wymyslnych lamp typu dayline i angel eye zrobie sobie legalny xenon i orientuje sie co bede do tego potrzebowal i jak bedzie z kosztami... czy wogule to ma sens w moim przypadku :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gadalem z http://www.moto.allegro.pl/item530504738_hid_s_c_xenony_vertex_super_gratisy_szok.html tym facetem, ma za 179 zl ale mowi ze zaklucaja, te drozsze nie - dzis bym je kupil ale nie mial na stanie i proponowal mi philipsa zamiast za 699 bo po tyle maja za 530 ale powiedzial ze najlepiej poczekac do poniedzialku wtedy dojda mu nowe nie firmowe ale mowil ze najlepsze przetwornice i wyjdzie 370 zl - zdecydowalem sie i mam w pn powiedziec jeszcze czy chce 6k czy 8k chyba 8k wezne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze ktos sie wypowie co do tych spryskiwaczy do reflektorow, kombinowal ktos... bo stwierdzilem ze zamiast jakis wymyslnych lamp typu dayline i angel eye zrobie sobie legalny xenon i orientuje sie co bede do tego potrzebowal i jak bedzie z kosztami... czy wogule to ma sens w moim przypadku :kox:

Pomyśl lepiej o zderzaku od S4 ze spryskami. Będziesz miał spryski i zarazem lepszy wygląd :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam w pn powiedziec jeszcze czy chce 6k czy 8k chyba 8k wezne

bierz 6k mniej będziesz rzucał sie niebieskim bo 8k juz daja dość a ty sprysków nie masz :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam w pn powiedziec jeszcze czy chce 6k czy 8k chyba 8k wezne

bierz 6k mniej będziesz rzucał sie niebieskim bo 8k juz daja dość a ty sprysków nie masz :gwizdanie:

6000K to max. Powyżej tej wartości już ciężko sie będzie wyratować podczas kontroli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde mocny argument dales Dibo, te 6K sa cale biale?

Z bliska są białe. Ale nieraz jak jadę to mi się odbije światło w jakiejś szybie sklepowej i wtedy widać niebieski kolor. Ale podczas kontroli jak podejdzie policjant do swiateł to będą świeciły na biało więc do koloru nie ma się jak przyczepić :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde mocny argument dales Dibo, te 6K sa cale biale?

stary wystarczy zajrzeć dwie, trzy, cztery strony wcześniej. rozmowa już była

Dibo - niepotrzebnie nakrecasz. Powtarzasz się. dla mnie jest to nieuzasadnione niczym nabijanie postów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde mocny argument dales Dibo, te 6K sa cale biale?

stary wystarczy zajrzeć dwie, trzy, cztery strony wcześniej. rozmowa już była

Dibo - niepotrzebnie nakrecasz. Powtarzasz się. dla mnie jest to nieuzasadnione niczym nabijanie postów

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wezcie zamknijcie ten watek przeciez juz zostalo chyba wszystko napisae, od paru stron to tylko powtarzanie tego samego :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wezcie zamknijcie ten watek przeciez juz zostalo chyba wszystko napisae, od paru stron to tylko powtarzanie tego samego :sick3:

Forum jest po to żeby dyskutować. nalezy tylko temperować co poniektórych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wezcie zamknijcie ten watek przeciez juz zostalo chyba wszystko napisae, od paru stron to tylko powtarzanie tego samego :sick3:

Forum jest po to żeby dyskutować. nalezy tylko temperować co poniektórych...

no tak tylko jak widzisz co kilka watkow to samo info to masz dosc a wystarczy :szukaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety temat lamp zespolonych i xenonów powtarza się na okragło. Lepiej jednak tu odpisywać niż żeby co kilka dni był zakładany nowy wątek :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...