Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Xenony - problem nagłaśniany


endriuu

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chce jakiejs chinszczyzny. napewno musi pyc na przetwornicach Koito.

A moze kupic plipsa zarowki D2S i pierscienie tak jak tutaj:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_xenony_w_reflektorach_zespolonych_po_ii_lifcie_montaz_zarowek_i_przetwornic-t16972.0.html

Ewentualnie do lamp dokup ori przetwornice Kyoto + żarniki Philipsa D2S + te pierścienie do przejscia z H7 na D2S. Bo piszesz że nie chcesz chińszczyzny a to co pokazałeś to pewnie też jest chińszczyzna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce jakiejs chinszczyzny. napewno musi pyc na przetwornicach Koito.

A moze kupic plipsa zarowki D2S i pierscienie tak jak tutaj:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_xenony_w_reflektorach_zespolonych_po_ii_lifcie_montaz_zarowek_i_przetwornic-t16972.0.html

Ewentualnie do lamp dokup ori przetwornice Kyoto + żarniki Philipsa D2S + te pierścienie do przejscia z H7 na D2S. Bo piszesz że nie chcesz chińszczyzny a to co pokazałeś to pewnie też jest chińszczyzna.

hmmmm... a moze takie lampki

http://www.venom24.pl/audi-prod-9901-p-7898.html?osCsid=0a8280a002384605328644594069e00c

do tego ori D2S od philipsa i przetwornice Kyoto.

A swoje ori valeo zespolone (soczewk) sprzedac. Ile moge za Valeo dostac zl?

Z tego co czytalem, to z zamiennikow to FK sa chyba najlepszej jakosci, zapaz po Valeo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce jakiejs chinszczyzny. napewno musi pyc na przetwornicach Koito.

A moze kupic plipsa zarowki D2S i pierscienie tak jak tutaj:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_xenony_w_reflektorach_zespolonych_po_ii_lifcie_montaz_zarowek_i_przetwornic-t16972.0.html

kolega zapędza sie w niepotrzebne koszty :naughty: wymieniać dobre lampy tylko po to aby wsadzić zarnik D2S jak juz chcesz tyle kasy wydać to kup orginalne lampy A4 pod xenon razem z przetwornicami i napewno bedzie lepiej

Ewentualnie do lamp dokup ori przetwornice Kyoto + żarniki Philipsa D2S + te pierścienie do przejscia z H7 na D2S. Bo piszesz że nie chcesz chińszczyzny a to co pokazałeś to pewnie też jest chińszczyzna.

hmmmm... a moze takie lampki

http://www.venom24.pl/audi-prod-9901-p-7898.html?osCsid=0a8280a002384605328644594069e00c

do tego ori D2S od philipsa i przetwornice Kyoto.

A swoje ori valeo zespolone (soczewk) sprzedac. Ile moge za Valeo dostac zl?

Z tego co czytalem, to z zamiennikow to FK sa chyba najlepszej jakosci, zapaz po Valeo?

kolega zapędza sie w niepotrzebne koszty :naughty: wymieniać dobre lampy tylko po to aby wsadzić zarnik D2S jak juz chcesz tyle kasy wydać to kup orginalne lampy A4 pod xenon razem z przetwornicami i napewno bedzie lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co chcesz wymieniać ori Valeo zespolone na Angel Eyes ? Zostaw ori i włóż do tego Kyoto + D2S i tak będzie najlepiej :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co chcesz wymieniać ori Valeo zespolone na Angel Eyes ? Zostaw ori i włóż do tego Kyoto + D2S i tak będzie najlepiej :good:

Ale moje soczewki chyba nie sa dostosowane do D2S, jak zdobie z ringami H7 to nie wiem czy rozlozenie swiatla bedzie prawidlowe i czy w ogole zmieszcza sie te zarowki w soczewce.

A tak na marginesie to jak z lampami tymi co podalem? jak ich jakosc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie wkładaj do tych żarniki pod H7 zmieście sie bez problemu i świećic też będzie pół forum ma takie wynalazki w lampach jesli chodzi o model B5 wiec poco masz na siłe przepłacać na teżarniki d@S jesli ostateczny efekt bedzie taki sam w porónaniu z tańszą wersją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te ringi są tak samo przystosowane pod D2S jak Twoje Valeo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te ringi są tak samo przystosowane pod D2S jak Twoje Valeo.

Ok, ale przetwornice Kyoto, a zarniki jakie? Dorabiac do D2S mocowania na H7 czy poprostu kupic od razu przystosowane na H7, jak tak to jakie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz mieć wszystko tak jak ori to kupuj D2S. A co do firmy to napewno jakieś markowe np. Philips.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myslicie o takim zestawie?

http://moto.allegro.pl/item530718258_audi_a2_a3_a4_a6_a82001_dedykowane_xenony_hid.html

Pod H7 bez zadnego przerabiania.

Ja mam załozone u siebie tej firmy ale miałem bardziej atrakcyjną cene niz ta :kox: Ale ogólnie ten zestawik jest dobry i conajwazniejsze nie ma problemu z częsciami zamiennymi, podłączenie też jest :good: ale efekt świecenia jest taki sam jak w tańszych zestawach :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myslicie o takim zestawie?

http://moto.allegro.pl/item530718258_audi_a2_a3_a4_a6_a82001_dedykowane_xenony_hid.html

Pod H7 bez zadnego przerabiania.

Ja mam załozone u siebie tej firmy ale miałem bardziej atrakcyjną cene niz ta :kox: Ale ogólnie ten zestawik jest dobry i conajwazniejsze nie ma problemu z częsciami zamiennymi, podłączenie też jest :good: ale efekt świecenia jest taki sam jak w tańszych zestawach :gwizdanie:

Ja rozumiem, ale o to chodzi aby podczas jazdy nie zdziwic sie ze nie mam swiatel, lub komputer nie zablokowal samochodu. No i co najwazniejsze zebym za jakis czas nie obejzal sie ze nie moge dokupij jakiejs czesci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, ale o to chodzi aby podczas jazdy nie zdziwic sie ze nie mam swiatel, lub komputer nie zablokowal samochodu. No i co najwazniejsze zebym za jakis czas nie obejzal sie ze nie moge dokupij jakiejs czesci.

W B5 komputer nie głupieje jesli chodzi o żarówki czy Ledy w postojówkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ten zestaw jest jakosciowo lepszy od chinszczyzny no i czesci bezproblemowo mozna dostac.

jakosciowo jest lepszy nawet kolega który mi to montował to stwierdził porównując do swoich ale efekt ostateczny jest ten sam :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sobie odpuścił. Albo idź w konkretne xenony i wtedy kup ori markowe albo w rozwiązanie budżetowe i kup najtańsze HIDy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kolega nie zdecydowany :gwizdanie: Powiedz na czym Ci dokładnie zalezy prócz tej wspomnianej widoczności :gwizdanie: Większosć tych zestawów zakłuca CB 4/5 na rynku pochodzi z jednej fabryki lecz sprzedane jest od innego dystrybutora. Na forum nikt nie jest w stanie ci polecic 100% pewnych Xenów bo prostu sprzedawne są partiami jedne są dobre a zaraz następne są gorszej jakosci( czyt zakłucają) a co do barwy jesli jestes zwolennikiem orginalnych to bierz 4300k i zeby to ręce i nogi miało spryski zamontuj bo tak to wczesniej czy pózniej niebiescy sie czepną :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...