Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Grill S4 a zderzak przedni S-line


mikolaj85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chaił bym u siebie zrobić mod zderzaka :decayed: Obecnie posiadam zwykły, chciiał bym go zmienic na S-line do tego zamontowac grill z S4 ;)

Pytanie czy dolna kratka grilla S4 bedzie pasowac pod zderzak S-line B6 ?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyjdzie :cool1: Grill z S4 jes duzo ładniejszy niż s-line. A kupa to jest ten w fabrycznym zderzaku ;)

Te pionowe paski o wiele lepiej wyglądaja niż cały poziomy. Moge jeszcze kupic cały zderzak z grilem i kratkami od S4 ale bardziej mi sie podoba S-line. Tylko problem czy dolny z S4 wejdzie w zderzak S-line.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale przeciez nie wyglada źle ten czarny dolny z górnym czarnym z eSy ( wedle mnie powinien byc cały czarny ) choc jednak najlepiej isc w body-kit S-line albo w S4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy :) postaram sie jakoś dopasować, dociąć w koncu to plastik, a jak nie to cały zderzak S4 wrzuce :kox:

To mój pierwszy mod bedzie :) oprocz listw wewnątrz auta miałem czarne wymieniłem na srebrne rybią łuske :)

Btw. jeden cały komplet Quattro listw rybia łuska mam na sprzedaż. Przez przypadek dwa kupiłem :decayed:[br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 02:12_________________________________________________Odświerzam temat ;) znalazłem na zagranicznych forach taką modyfikacje i mozna to zrobić bez wiekszych problemów.

Poniżej linki

http://www.tyresmoke.net/forum/audi-a4-s4-cabrio/62030-my-modded-s4-lower-grille-s-line-lower-bumper.html

http://www.audi-sport.net/vb/a4-a4-cabriolet-s4-forum-b6-chassis/23111-lower-sport-skirting-honeycomb-grill.html

Btw. Ładna ma ta czarnulke :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam czy ktoś próbował przerobić dolna kratkę od s-line tak aby zostawić ramkę wokoło, a wzór kratki był taki sam jak boczne kratki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intensywnie myślę nad takim modem

Czekam tylko z montażem całej dokładki s-line aż zejdą trochę śniegi.

Ale na pewno spróbuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wąski miał dolny od S6 z tego co pamiętam w zderzaku od s line. Zapytaj go :)[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 19:54_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=25489.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest gdzieś wątek jak to przerobić.. Czekaj.. Czaki22 to przerabiał..

Dla mnie kupol, ale zobacz sobie sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, nie będę kombinował

Kupiłem grilla s-line i tylko ramkę w czarny mat zrobiłem.

Będzie miodzio na ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam czy ktoś próbował przerobić dolna kratkę od s-line tak aby zostawić ramkę wokoło, a wzór kratki był taki sam jak boczne kratki.

Tak, ja i Lukas robiliśmy taki mod parę lat temu w naszych B6. Jest trochę cięcia ponieważ kratka S4 jest odrobinę szersza niż s-line. Polecam kupić dobry dremmel i małe, czarne wkręty, którymi to później wszsytko razem skręcisz. Tnij małymi fragmentami i za każdym razem przymierzaj tak żeby nie przedobrzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam czy ktoś próbował przerobić dolna kratkę od s-line tak aby zostawić ramkę wokoło, a wzór kratki był taki sam jak boczne kratki.

Tak, ja i Lukas robiliśmy taki mod parę lat temu w naszych B6. Jest trochę cięcia ponieważ kratka S4 jest odrobinę szersza niż s-line. Polecam kupić dobry dremmel i małe, czarne wkręty, którymi to później wszsytko razem skręcisz. Tnij małymi fragmentami i za każdym razem przymierzaj tak żeby nie przedobrzyć.

Masz moze zdjecia na aucie oraz jak to wyszlo??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poprzedniej stronie kolega podał linki do zagranicznych stron ze zdjęciami.

pozdr :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze na tych zdjeciach ten grill wystaje ze zderzaka. Ja szukam zdjec z ramka os s-line a kratka wewnatrz od s4. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...