Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 Avant by boberek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

skad oni biora te ceny z kosmosu ?

raczej z Ingolstadt :decayed: wkońcu to :audi: nie ma się co dziwić

Opublikowano
  • Autor

no i udało mi sie dostać kierownice do mojego :audi:

udało mi sie kupic na allegro za 150 zł + przesyłkę

zrobie jutro fote :)

ja to sie ciesze sie ze udało mi sie znaleść w takim kolorze jak mam środek bo mysłąem ze sie nie uda

a kierownica w serwisie kosztuje 768 zł :) wiec udało mi sie troche zaoszczędzić :)

Opublikowano

no naprawde ładny avancik :thumbup: gratuluje dobrego wyboru i życzę duzo radochy z jazdy.

Opublikowano

no i udało mi sie dostać kierownice do mojego :audi:

udało mi sie kupic na allegro za 150 zł + przesyłkę

zrobie jutro fote :)

Trojramienna?

Opublikowano
  • Autor

niestety do trójramiennej musiałbym dokupić poduszke i koszt automatycznie wzrasta do około 600 a 800 zł :)

Opublikowano

To po co zmieniales kierownice? :) Plastyk na skore, czy jak?

Opublikowano

Pewnie też skóra, tylko mniej wytarta :)

Opublikowano
  • Autor

Pewnie też skóra, tylko mniej wytarta :)

no kierownica skórzana i mniej wytarta znaczy wcale nie wytarta ;)

stan prawie jak nowy :)

bo moja stara to była wytarta :)

Opublikowano

A ile masz przebiegu, że tak sie powycierała kiera?

Opublikowano

Bardzo ładna audi. Gratuluję zakupu. :thumbup:

Opublikowano
  • Autor

ona była wytarta w jednym miejscu jezdziła nim kobieta z duzymi pazurami chyba :P

przebieg licznikowy 150 tyś a rzeczywisty troche wiekszy ;P

wiec miała prawo :)

Opublikowano

No nie wiem czy miała prawo, nie koniecznie - ja mam naprawde oryginalny przebieg 210 tys km i żadnego przetarcia czy wyślizgania choć może jak ktoś dużo jeżdził po miescie to może :mysli:, nie wiem jak jest z "plastikową" kierka, bo ja zawsze miałem skórzane kierki w samochodach do tej pory. No ale kierka to szczegół nie ma co się tu rozdrabniać audi jest super . :a4fan:

Opublikowano
  • Autor

no i auto po przeglądzie

wymieniony rozrządzik ;P + wszystkie roki + pompa wody

filtr paliwa

pasek wielo klinowy (rowkowy + rolki)

płyn w chłodnicy

zawieszonko tez przeglądniete :P

do tego klocki przód :)

cena takiej przyjemności to 1350 zł z gratami i robotą u zaufanego mechanika

czyli nie jst tak źle :) [br]Dopisany: 27 Listopad 2007, 21:10 _________________________________________________jutro zamawiam podgrzewane wkłady lustereczek :)

bo kabelki mam :) wiec podłącze i bede miał juz chyba wszystko co chciałem

aha i zamówiłem Gałke oryginalna aluminiową do audi :P wiec juz wszystko bedzie piekne ładnie i pomojemu :P

Opublikowano

aha i zamówiłem Gałke oryginalna aluminiową do audi :P

Od sline'a?

Opublikowano

aha i zamówiłem Gałke oryginalna aluminiową do audi :P

Od sline'a?

no właśnie też mnie to zaciekawiło, daj namiary oraz pełne info :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

http://www.allegro.pl/item274711892__audi_ekskluzywna_galka_do_samochodu_marki_audi.html

od tego gościa kupiłem

chce przełożyc samą gałke bo mieszek chce zostawić

mam nadzieje ze sie uda

Opublikowano

Balem sie wlasnie, ze kupisz cos takiego... ;)

Opublikowano

yhm, yhm... mogłeś spróbować zrezać od A3ki (tego jest sporo na allegro), alvaro chyba tak zakładał.. ? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Balem sie wlasnie, ze kupisz cos takiego... ;)

a w czym ona jest taka tragiczna ??

moze cos sie uda z tego zrobić :)

bo nie zapłace 390 zł w ASO za mieszek i gałke :P

Opublikowano

boberek mógłbys napisac jaki kupiłes pasek wieloklinowy, chodzi mi o symbol o musze u siebie wymienic noi jakiej firmy?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.