Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.9 Di -> Ostrołęka


fooxes

Rekomendowane odpowiedzi

za malo wg ciebie ? 15 tys ?

ja kupilem od brata wiec dalem sporo mniej niz powinienem ... ;)

za 20 tys mozna kupic spokojnie 1.9tdi

a w niemczech to juz w ogole mozna przebierc w ofertach za 4000 - 5000 euro

przynajmniej rok temu jak bylem z bratem w hanoverze to za 4500 euro spokojnie mozna bylo targnac tdika z super wypasem

sory za odejscie od tematu

straszne głupoty pleciesz, widac nigdzie nie byles i nic nie widziałes... juz mam za soba kilka wycieczek do helmuta po auto i do 5 000eur przebierasz ale w szrotach max 96 rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowak zg,

kolego nie ma sie co napinac... po pierwsze na gieldzie dobrego auta nie kupisz... a nawet jesli, to napewno nie za 4,500 EUR. Proste.

Ty masz swoje zdanie, reszta ma swoje, ale wiekszosc potwierdzi ze jednak TROCHE przesadziles z ta cena 15k :)

co do 4,5 tys. EUR i tdi z super wypasem, o ktorym piszesz [moze jeszcez 98? ;) ]- nie zgodze sie, no chyba ze chcesz jakiegos szrota, ciezszego o 15kg szpachla, z 600 tys. przebiegiem :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh dzięki :) wiem że nie dałem mało ale myślę że nie będę żałował. Jedyna rzecz której nie zauważyłem to klima.. ale to się zrobi :) a myślę że silnik sprawuje się idealnie jak narazie (nie zapeszać) mało kucy pod machą ale przynajmniej nie martwię się że nie mam za co zalać :):a4fan::audi::a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra nie sprzeczam sie z wami ... kupujcie dalej po tych cenach ;)

pozdro

dawajrapa - no ja nigdzie nie bylem tylko tak sie sklada ze akurat jezdzilismy z kolega po paski z holandii a potem wlasnie z hanoveru ;)

no i napewno mojej a4 nie kupilem z hanoveru ;)

ps. ja sie nie napinam

ale nie lubie jak ktos mi wpiera ze nie znajde a4 w dobrym stanie z niemiec za 4000-5000 euro z 96-98r na full`u ( wystarczy umiec szukac i wiedziec gdzie i od kogo )

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie lubie jak ktos mi wpiera ze nie znajde a4 w dobrym stanie z niemiec za 4000-5000 euro z 96-98r na full`u

Bo nie znajdziesz,chyba ze jakiegos zgniotka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra nie bede sie klucic po prostu macie inne zdanie.

przepraszam modow za te posty w tym temacie

ale nie lubie jak ktos mi wpiera ze nie znajde a4 w dobrym stanie z niemiec za 4000-5000 euro z 96-98r na full`u

Bo nie znajdziesz,chyba ze jakiegos zgniotka.

jak juz napisalem wyzej:

wystarczy umiec szukac i wiedziec gdzie i od kogo

koncze ta bezsensowna wymiane zdan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy umiec szukac i wiedziec gdzie i od kogo

koncze ta bezsensowna wymiane zdan.

Najlepiej poszukac u brata hmm ale nie kazdy brat jezdzi A4 i sprzedaje je taniej.I juz nie wyglupiaj sie wiecej i nie pisz takich bzdur ze kupisz jakiego kolwiek TDI za 15tys z w skórze z ful wypasem i stanie idealnym no chyba ze od brata.

marawel, za chwilę będzie 2 ostrzeżenie - prosił już schiller żeby przestać OT

[pre_pl]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie "dajcie sobie siana..."

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,16980.0.html

tu sobie podyskutujcie a najlepiej na PW i nie róbcie tu bałaganu.

a wracając do tematu to jak to jest w końcu z tym silniczkiem? jest doładowany czy nie?

ta kombinacja koloru samochodu z jasna skorka zaczyna mi sie coraz bardziej podobać :drool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wracając do tematu to jak to jest w końcu z tym silniczkiem? jest doładowany czy nie?

no jest...

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,3518.0.html

i był chyba jeszcze jeden temat gdzie baskecior/spanky pisali też o różnicach...

[br]Dopisany: 19 Październik 2007, 20:18 _________________________________________________oo, jeszcze tu :

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,15777.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

est doładowany czy nie?

Dla nie ktorych:

T-turbo

D-Diessel

I-bezposredni wtrysk paliwa

Jak przestaniesz sugerowac sie literkami to samo ci wyjdzie ze to jest turbo-doladowana jednostka,tylko z obnizona moca.A po co obnizac moc?Moze dlatego ze w niemczech placi sie podatek od mocy silnika a nie od pojemnosci.Silniczek bez turbiny ma oznaczenie SDI,ale byl montowany chyba tylko w VW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla nie ktorych:

T-turbo

D-Diessel

I-bezposredni wtrysk paliwa

Jak przestaniesz sugerowac sie literkami to samo ci wyjdzie ze to jest turbo-doladowana jednostka

nie rozumiem o co ci chodzi?

http://www.polskajazda.pl/foto/foto-zoom/JankoIMG_3812.jpg

gdzie ty tam widzisz T?

dzięki pre_pl, irytowało mnie to oznaczenie. myślałem ze jest to tak jak w tym przypadku:

Silniczek bez turbiny ma oznaczenie SDI,ale byl montowany chyba tylko w VW.

ale te znowu były chyba tylko 1.4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...