Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.9 Di -> Ostrołęka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ładna i kolorek dość fajny!!

Opublikowano

za malo wg ciebie ? 15 tys ?

ja kupilem od brata wiec dalem sporo mniej niz powinienem ... ;)

za 20 tys mozna kupic spokojnie 1.9tdi

a w niemczech to juz w ogole mozna przebierc w ofertach za 4000 - 5000 euro

przynajmniej rok temu jak bylem z bratem w hanoverze to za 4500 euro spokojnie mozna bylo targnac tdika z super wypasem

sory za odejscie od tematu

straszne głupoty pleciesz, widac nigdzie nie byles i nic nie widziałes... juz mam za soba kilka wycieczek do helmuta po auto i do 5 000eur przebierasz ale w szrotach max 96 rok

Opublikowano

nowak zg,

kolego nie ma sie co napinac... po pierwsze na gieldzie dobrego auta nie kupisz... a nawet jesli, to napewno nie za 4,500 EUR. Proste.

Ty masz swoje zdanie, reszta ma swoje, ale wiekszosc potwierdzi ze jednak TROCHE przesadziles z ta cena 15k :)

co do 4,5 tys. EUR i tdi z super wypasem, o ktorym piszesz [moze jeszcez 98? ;) ]- nie zgodze sie, no chyba ze chcesz jakiegos szrota, ciezszego o 15kg szpachla, z 600 tys. przebiegiem :]

Opublikowano

Ładne A4 cena spoooora :blink:

Sam szukałem auta dobrze wyposarzonego ale z silnikiem 1,9. i znalazłem :thumbup:

Opublikowano
  • Autor

heh dzięki :) wiem że nie dałem mało ale myślę że nie będę żałował. Jedyna rzecz której nie zauważyłem to klima.. ale to się zrobi :) a myślę że silnik sprawuje się idealnie jak narazie (nie zapeszać) mało kucy pod machą ale przynajmniej nie martwię się że nie mam za co zalać :):a4fan::audi::a4fan:

Opublikowano

Zakup z głową :th:

Opublikowano

dobra nie sprzeczam sie z wami ... kupujcie dalej po tych cenach ;)

pozdro

dawajrapa - no ja nigdzie nie bylem tylko tak sie sklada ze akurat jezdzilismy z kolega po paski z holandii a potem wlasnie z hanoveru ;)

no i napewno mojej a4 nie kupilem z hanoveru ;)

ps. ja sie nie napinam

ale nie lubie jak ktos mi wpiera ze nie znajde a4 w dobrym stanie z niemiec za 4000-5000 euro z 96-98r na full`u ( wystarczy umiec szukac i wiedziec gdzie i od kogo )

pozdrawiam

Opublikowano

ale nie lubie jak ktos mi wpiera ze nie znajde a4 w dobrym stanie z niemiec za 4000-5000 euro z 96-98r na full`u

Bo nie znajdziesz,chyba ze jakiegos zgniotka.

Opublikowano

dobra nie bede sie klucic po prostu macie inne zdanie.

przepraszam modow za te posty w tym temacie

ale nie lubie jak ktos mi wpiera ze nie znajde a4 w dobrym stanie z niemiec za 4000-5000 euro z 96-98r na full`u

Bo nie znajdziesz,chyba ze jakiegos zgniotka.

jak juz napisalem wyzej:

wystarczy umiec szukac i wiedziec gdzie i od kogo

koncze ta bezsensowna wymiane zdan.

Opublikowano

po 2. to nie 1.9 tdi tylko 1z silnik

od kiedy 1z to nie tdi ? :chytry:

a autko bardzo ładne

Opublikowano

wystarczy umiec szukac i wiedziec gdzie i od kogo

koncze ta bezsensowna wymiane zdan.

Najlepiej poszukac u brata hmm ale nie kazdy brat jezdzi A4 i sprzedaje je taniej.I juz nie wyglupiaj sie wiecej i nie pisz takich bzdur ze kupisz jakiego kolwiek TDI za 15tys z w skórze z ful wypasem i stanie idealnym no chyba ze od brata.

marawel, za chwilę będzie 2 ostrzeżenie - prosił już schiller żeby przestać OT

[pre_pl]

Opublikowano

panowie "dajcie sobie siana..."

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,16980.0.html

tu sobie podyskutujcie a najlepiej na PW i nie róbcie tu bałaganu.

a wracając do tematu to jak to jest w końcu z tym silniczkiem? jest doładowany czy nie?

ta kombinacja koloru samochodu z jasna skorka zaczyna mi sie coraz bardziej podobać :drool:

Opublikowano

a wracając do tematu to jak to jest w końcu z tym silniczkiem? jest doładowany czy nie?

no jest...

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,3518.0.html

i był chyba jeszcze jeden temat gdzie baskecior/spanky pisali też o różnicach...

[br]Dopisany: 19 Październik 2007, 20:18 _________________________________________________oo, jeszcze tu :

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,15777.0.html

Opublikowano

est doładowany czy nie?

Dla nie ktorych:

T-turbo

D-Diessel

I-bezposredni wtrysk paliwa

Jak przestaniesz sugerowac sie literkami to samo ci wyjdzie ze to jest turbo-doladowana jednostka,tylko z obnizona moca.A po co obnizac moc?Moze dlatego ze w niemczech placi sie podatek od mocy silnika a nie od pojemnosci.Silniczek bez turbiny ma oznaczenie SDI,ale byl montowany chyba tylko w VW.

Opublikowano

Dla nie ktorych:

T-turbo

D-Diessel

I-bezposredni wtrysk paliwa

Jak przestaniesz sugerowac sie literkami to samo ci wyjdzie ze to jest turbo-doladowana jednostka

nie rozumiem o co ci chodzi?

http://www.polskajazda.pl/foto/foto-zoom/JankoIMG_3812.jpg

gdzie ty tam widzisz T?

dzięki pre_pl, irytowało mnie to oznaczenie. myślałem ze jest to tak jak w tym przypadku:

Silniczek bez turbiny ma oznaczenie SDI,ale byl montowany chyba tylko w VW.

ale te znowu były chyba tylko 1.4

Opublikowano

Napisalem przestan sugerowac sie literkami.

Opublikowano

1.9 sdi też są

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.